Fochu

1.5K posts

Fochu banner
Fochu

Fochu

@TTfochu

เข้าร่วม Mart 2023
33 กำลังติดตาม8 ผู้ติดตาม
Fochu
Fochu@TTfochu·
@SJoe52501 @HibHobXD Branza gier już od długiego czasu tak idzie. EA fc od 350 w górę, gry Ubisoftu to samo, już o blizzardzie nie wspominając. Diablo 4 na premierę, kosztowało 330 w podstawce i to na pc. Zresztą, jak Polska jest w top 5 krajów, z najwyższymi cenami gier, na algorytmie z chuja to xd
Polski
1
0
0
19
SłabiOddzielnie
SłabiOddzielnie@SJoe52501·
@TTfochu @HibHobXD 430 full gra, ale prawda że gry rockstara są przełomowe często i cena w miare uzasadniona. Tylko niestety branża gier idzie za nimi tak jak powiedziałeś
Polski
1
0
0
13
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Ceny GTA VI: Standard: 349,00 zł Ultimate Edition: 429,00 zł
HIB HOB XD tweet media
Polski
63
5
1.3K
237.3K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@SJoe52501 @HibHobXD Gra która wychodzi co 13 lat - 350zl za podstawkę. Gra która wychodzi co roku i różni się tylko aktualizacja składów - 350zl. No nie wiem, czy to jest drogo, patrząc na obecne ceny gier
Polski
1
0
0
23
Fochu
Fochu@TTfochu·
@SledziuStream Myślę, że płyta będzie mniej szkodliwa niż to
Fochu tweet media
Polski
1
0
11
916
zizi 𐙚 saw the nbhd
zizi 𐙚 saw the nbhd@bullimicals·
“jak pani chce sprzedawac jak nie ma pani czym wydac” moze jak przestaniecie mi placic banknotem 100zl za dwadziescia deko truskawek o 8 rano to sie zastanowie sciero jebana
Polski
32
81
3.9K
95.6K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@EverosPatrikos @Trener_inwestor Myśmy mieli żywe wymieszane ze sztucznymi. Tj. w kościele żywe, na stolikach gości żywe, u nas na ściance wymieszane żywe ze sztucznymi. Ścianka, obrusy, kwiaty, świeczniki, jakieś inne chuje muje, około 13k. 2025rok
Polski
1
0
1
15
Trener inwestor💰🎾
Trener inwestor💰🎾@Trener_inwestor·
💍 Biorę ślub w najbliższym czasie! 🎉 Prowadzę konto o finansach, więc zamierzam napisać kilka postów o kosztach wesela. 📊💰 Napiszcie, co najbardziej by Cię ciekawiło! 👇 🍽️ Cena talerzyka 🏛️ Wynajęcie sali 📸 Fotograf i DJ 🎧 🌸 Wystrój i dekoracje 💒 Koszt ślubu i wesela od A do Z 🎁 Prezenty Finansowy poradnik ślubny już wkrótce! 🚀 🔥 COMING SOON! 🔥 Ps. No i najważniejsze. Czy to się zwróci😅
Trener inwestor💰🎾 tweet media
Polski
30
0
37
16.8K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@Jacek39325609 @bullimicals Wyjebane mam na obowiązki konsumenta. Kiedyś może uda Ci się założyć firmę, to zrozumiesz, to że Ty jako przedsiębiorca, jesteś dla klienta , nie klient dla Ciebie. Obsłużymy Cię, ale tylko jak będziesz miał odliczona sumę - zajebisty marketing. Konkurencja w strachu xd
Polski
2
0
2
533
Fochu
Fochu@TTfochu·
@Ptr1910 @Merkuury Z tym, że Jagiellonia daje lepsze pieniądze, to bym się grubo wstrzymał xd
Polski
0
0
0
254
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@Merkuury Dramat co o i zrobiło z Legią z takim potencjałem... Nie jesteśmy w stanie rywalizować po zawodników już nie mówię z Lechem czy rakowem ale lepsze pieniądze w tym momencie daje i Jagiellonia i korona i pogoń i jeszcze parę innych klubów na pewno. Dramat kurwa...
Polski
2
1
3
962
Polish Merkury
Polish Merkury@Merkuury·
🚨Nsame czekał na ewentualny ruch Legii, ale się nie doczekał. Skończyło się na zapewnieniach Papszuna, że chciałby go w swoim zespole. Nie poszły jednak za tym konkrety, więc w poniedziałek przed południem Nsame wsiadł do samolotu na linii Warszawa. Dziś po południu Jean-Pierre Nsame podpisze umowę z Pogonią Szczecin. ℹ️ @UEFAComPiotrK
Polski
17
2
204
25.6K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@amarenazbiedry @Pani_Misato A ja na Twoje 10 plusów, jestem w stanie wypisać kolejne 10 minusów. Co nie zmienia faktu, że chyba mogę uważać kino za przereklamowane, prawda?
Polski
1
0
0
63
Katy
Katy@amarenazbiedry·
@TTfochu @Pani_Misato No dlatego mówię że mogłabym ci wypisać 10 plusów a ty i tak będziesz woleć oglądanie w domu i to jest ok, ja mam np na odwrót
Polski
1
0
6
60
Fochu
Fochu@TTfochu·
@amarenazbiedry @Pani_Misato Normalnie, cenie sobie wygodę i prywatność. Wolę obejrzeć najnowszy film w 4K, na wygodnej sofie, zatrzymać w dowolnym momencie, kiedy zechce mi się np. srac. Mogę jeść i pić co chce, nikt mi nie narzuca zakupów w kinowym barze, bo przecież ze swoim jedzeniem i napojami nie można
Polski
2
0
1
118
Katy
Katy@amarenazbiedry·
@TTfochu @Pani_Misato - Bilety łatwo można kupić za mniej niż 25 zł - Idziesz zobaczyć film na premierę - Wychodzisz z domu, jest to jakaś aktywność i spędzenie czasu samemu/z inną osobą Ale nie wiem jak masz to zrozumieć jak już sam zaznaczasz że podoba ci się leżenie w domu i oglądanie na tv
Polski
1
0
9
125
Marru
Marru@_Marruq·
No i elegancko. Piwko fit, mniej kalorii, więc można wypić więcej, aby wyrównać kaloryczność.
Marru tweet media
Polski
4
2
32
5.8K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@m_liberted Niech sobie przypomni, jak nim rzucało w Charkowie xd
Polski
0
0
0
8
Marcin Freedom
Marcin Freedom@m_liberted·
Aleksander Kwaśniewski punktuje krótko: Nawrocki to niebezpieczny radykał, a jego antyukraiński cynizm polityczny jest nie do usprawiedliwienia. Podpalanie relacji i niszczenie sojuszy w imię wyborczych punktów to skrajna nieodpowiedzialność i dawanie paliwa Putinowi.
Marcin Freedom tweet media
Polski
1.2K
1.4K
5.4K
70.1K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@RobertTask Bardzo dużo ludzi przeprowadza się na peryferie: Porosły, Wasilków, Kleosin, Ignatki, Zawady, Fasty. Jak w Białymstoku sobie życzą po 11k z metra, a 500m za znakiem Białystok masz 9, to nie ma się co dziwic. Dojazd? I tak większość tutaj jezdzi autem, korków nie ma, bilety drogie
Polski
0
0
0
41
Fochu
Fochu@TTfochu·
@BChmielevsky A nie lepiej bezpośrednio do Jastrzębia? Patrząc na formę z zeszłego sezonu, to gorzej się już i tak nie da xd
Polski
0
0
0
353
Blażejek
Blażejek@BChmielevsky·
Czy coś dziś dzieje się? I to jeszcze jak! Błażejek dziś wieczorem bierze udział w test-meczu i przekonamy się, czy po 2 latach przerwy, nadaje się jeszcze do biegania po dużym boisku!‼️
Polski
8
0
30
5.1K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@Habiszon Okej, ale te mieszkania można normalnie kupic, czy to tylko użytkowanie wieczyste? W sensie, na jakiej to działa zasadzie? Coś na zasadzie: mieszkasz-placisz czynsz-ale nigdy nie będzie Twoje na własność, czy można to normalnie kupić z aktem notarialnym?
Polski
0
0
0
41
Edward Habich
Edward Habich@Habiszon·
Bo odpada marżojad. Oczywiste, że państwowe = lepsze.
Edward Habich tweet media
Polski
79
107
1.8K
94.9K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@lowcychin A, no i na allegro 12zl, nie 18
Polski
0
0
0
42
Fochu
Fochu@TTfochu·
@lowcychin 3w1? Poniżej 5w1 to nawet nie na co myśleć. Po co przepłacać.
Polski
1
0
1
792