@Panda150208@n1slovenija Poznam dva en je ki ima pravico je drzavljan, ampak ne gre, drugi pa je nima, a on bi rade volje volil, ampak ni kanddidata iz sirije na lj zupanskih volitvah ?!
Christian Moe je norveški državljan, v Ljubljani živi 28 let, lokalnih volitev se redno udeležuje. "Smiselno je, da ljudje, ki nekje stalno prebivamo, imamo to pravico. Smo davkoplačevalci, čeprav nismo državljani, smo občani, meščani, delavci, starši, šolarji, potujemo z mestnim prometom, hodimo v mestno knjižnico ... Skratka – tukaj živimo. Čutimo, kaj so problemi, pogovarjamo se o rešitvah."
🔗n1info.si/novice/sloveni…
👇
Mira la cara de piedra de la relatora de la ONU mientras una ex rehén israelí víctima de violaciones le reprocha su negación de las violaciones cometidas el 7 de octubre.
La ONU es un nido de monstruos.
@PreglArjan@anja_hrzic Ona nikoli ni mogla in se danes ne more preziveti od prodaje svojih umetnij, enako kot tidi vi gospod ne morete preziveti brez "drzavne" infuzije. se pravi ni naredila nic za SLO
Proslava je slavnostni dogodek. Žvižganje @nmusar pa "govor" primitivizma, ki na proslavo ne sodi. V režijo proslave je bil vključen tudi ta detajl. Nobene spontanosti ni bilo tu.👎🇸🇮🍀
Na Bledu brez aplavza.
V Bruslju izžvižgana in užaljena.
Na proslavi ob dnevu državnosti izžvižgana in užaljena.
Zdi se, da predsednico na vsakem koraku spremlja isti sopotnik – užaljenost. Morda je čas za malo manj zamer in malo več poslušanja ljudi.
#PircMusar; Pokop kosti, ki so v vrečah in škatlah in so rezultat NOB genocida nad Slovenci, ni sprava (!!!) med Slovenci. Pokop je civilizacijsko in moralno dejanje. Povsod na Zemlji že 10.000let. Samo NOB komunisti in njihovi ponosni nasledniki tega ne morete razumeti.
@malajlo@dusankocevar1 glej jest sem reku da ni mesto zvezdi tam, grem stavt da tud na hrvaskem nimajo vstopa na ta dan, napadel nas je pa isti nasprotnik, ki je nosil zvezdo. lp
@TheRonyOwner@dusankocevar1 Hrvati imajo Thompsona, pa so v dilemi 🤣 Poleg tega pa imajo za svoje Hercegovce in Slavonce, ki so pobijali - ne boš verjel - ravno v Sloveniji. Zajebano.
Slabo vest imajo. Desni so pa brez. Tudi v Sloveniji. Ampak "naši" so vsaj obsodili povojne dogodke. Nikjer drugje ne.
Kdo so osamosvojitelji. In koliko jih je? Vsi, ki so se 26.12.1990 na plebiscitu izrekli za samostojno 🇸🇮.1,289.369 nas je.95%, vseh, ki so glasovali, in 88%,vseh volilnih upravičencev. Zato stop "privatizaciji" tega veličastnega dejanja in stop izključevanju praporščakov.👎🇸🇮🍀
Vlada je danes vnovič ustanovila samostojni javni zavod Muzej slovenske osamosvojitve. S tem je popravljena krivica, ki jo je državi storila nekdanja koalicija Svobode, Levice in SD⬇️⬇️⬇️ nova24tv.si/popravljena-hu…
@petra_j_ Moramo vprasat v Zagreb, kako so oni resili problem okoli tega, namrec imeli so vojno, napadel jih je isti sovraznin, ter seveda imajo tudi oni partizane, ne tolk kot Slovenija, ampak jih imajo. Mislm pri njih zvezde ne bo nikoli ?
Težko bi našli bolj zgovoren pokazatelj zrelosti države od tega, da se vrh politike prepira zaradi proslave ob dnevu državnosti. Ob prazniku, ki bi moral povezovati. #paradoks
@Nova24TV Bo v tem muzeju tudi o tem, kako je Janša preprodajal orožje? Kako so se zgodili izbrisani? Kako so ubili Tonija Mrlaka in Bojančeta Sibinovskega? Kako je JJ ukazal napade na ljubljanske vojašnice? kako se je JJ skrival v kleti CD? Če tega ne bo, si ta muzej vtaknite v zadnjico.