mar_ad
1.6K posts





25-letnia tradycja ukrócona przez Rzecznika Praw Dziecka. "Lodziarnia pod Dębem" w Pszczynie od ponad dwóch dekad rozdawała dzieciakom za darmo lody za świadectwo z czerwonym paskiem. Uznano to za dyskryminację tych uczniów, którzy nie dali rady zapracować na świadectwo z wyróżnieniem. "Otrzymaliśmy imienne pismo od Rzecznika Praw Dziecka z prośbą o zaprzestanie tej inicjatywy. W związku z tym jesteśmy zmuszeni zakończyć tradycję, która została zapoczątkowana przez założyciela lodziarni, śp. Tadeusza Hałas. Co roku rozdawaliśmy kilkaset darmowych lodów w tym dniu" - czytamy we wpisie Lodziarni pod Dębem. A Wy co o tym myślicie?🤔 FB: Lodziarnia pod Dębem











Było absolutnie o krok. Brawo Marek Papszun. Kłaniam się nisko. Stworzymy tu potwora, nawet bez pieniędzy - wierzę. Bez pucharów będzie dużo łatwiej o wielkie rzeczy w przyszłym sezonie. Jeśli komuś smutno to niech pomyśli że przynajmniej Pan Dariusz nie spadł jak zwykle na cztery łapy. To byłby w gruncie rzeczy skandal.



Przed nami finałowy akord na boiskach PKO BP Ekstraklasy ⚽️ Do TVP SPORT zapraszamy na mecz Legia Warszawa 🆚 Motor Lublin. Po zakończeniu spotkań przeniesiemy się do Poznania. Tam odbędzie się dekoracja wręczenia pucharu za mistrzostwo Polski! Szczegóły tutaj 👉 sport.tvp.pl/93311743/
















