donpr3z14i
1.6K posts


Pogoń Szczecin wchodzi sobie na Łazienkowską i bierze to, na co ma aktualnie ochotę. Powtarzam: POGOŃ SZCZECIN XD
Pięknie się to ogląda
Pogoń Szczecin@PogonSzczecin
Jest nasz 🆕 #NSAME2027
Polski

IShowSpeed o mało nie wypadł z balkonu po golu Cristiano. Lubicie gościa za pasję czy irytuje Was?
Speedy HQ@IShowSpeedHQ
🚨| BREAKING: SPEED JUMPS OUT OF HIS SUITE AFTER CRISTIANO RONALDO SCORES HIS FIRST GOAL OF THE WORLD CUP 🤯🤯🤯🐐
Polski

@Kacpiii33 Nie grajcie na tym betclicku to się ogarną a nie co boost to max25
Polski

@DudekPL4 No widzicie a wy jesteście tacy super Polacy tymczasem to Indie mają broń jądrową to Indie mają duży kraj to Indie radzą sobie ok Polaków każdy kopie w dupę nawet ci Hindusi:)
Polski

@karoltyniec369 Jezeli początek sezonu znowu przyniesie pasmo rozczarowań, to tu pomoże tylko twardy protest z bojkotem meczy
Polski

Odejście Jeana-Pierrea Nsame do Pogoni to największa transferowa kompromitacja Legii ostatnich lat.
Wojskowi tracą na rzecz ligowego rywala swojego najlepszego napastnika. I to nie dlatego, że Nsame nagle pokochał Szczecin, tylko z powodu braku pieniędzy na kontrakt dla Kameruńczyka.
Legia jest po 3 latach gry w Europie z rzędu. W ostatnich latach w Ekstraklasie zajmowała miejsca 3., 5., 6. Jeśli klub po takim okresie nie jest finansowo zabezpieczony, to co to o nim mówi?

Polski

Jean-Pierre Nsame odchodzi z Legii Warszawa.
Umowa kameruńskiego napastnika po dwóch latach dobiega końca.
Jean-Pierre Nsame przyszedł do Legii w lipcu 2023 roku z włoskiego Como 1907 i zdobył z naszym klubem Puchar Polski i Superpuchar Polski w 2025 roku. Łącznie rozegrał 28 meczów, w których zdobył 12 bramek i zaliczył asystę.
Jean-Pierre, dziękujemy za Twój czas w Legii i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Polski

Bezradna policja w Łodzi nie była w stanie złapać kilku motocyklistów, którym zabrakło adrenaliny.
Uciekali jedną z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta, wymijając blisko samochody ze sporą prędkością i łamiąc przy tym drugie tyle przepisów.
Na koniec prawdopodobnie uciekli zwykłym przejściem dla pieszych, gdy policja utknęła w korku. Szkoda, że nie było żadnego policjanta na moto w okolicy ;/
Takie przygłupy psują opinię normalnym motocyklistom, a zaraz kogoś mocniej wkurzą i docisną prawo na motocykl.
Nagranie: francio_sfm_venegas
Polski

Panie @NawrockiKn nie jesteś moim prezydentem, a wręcz uważam, że wcale nie jesteś prezydentem, ale ja nie o tym.
Nie życzę sobie, żebyś wypowiadał się w moim imieniu!
Nie reprezentujesz mnie i nigdy nie będziesz mnie nigdzie reprezentował!
Dziękuję i nie pozdrawiam.
Polski

@CommonSensePL Szwaby, Zydzi z Izraela, jeszcze brakuje kogoś z Moskwy
Polski

@samezlewybory @Blenderro4 Nie debile, a po prostu normalni ludzie. Jak ja, ty albo twój stary
Polski

@sport_tvppl Widzisz tą mordę i wiesz że zaraz usłyszysz wysryw dekady
Polski

@PrawaStronaa Jesteś patriotą? Co zrobiłeś realnie dobrego dla swojego kraju? Ale realnie, bezinteresownie i nie pisz o swoim pierdoleniu po internetach czy machaniu flagą w święto. Napisz proszę.
Polski






















