peacenlove🛡️⚔️👑🇵🇱

5.3K posts

peacenlove🛡️⚔️👑🇵🇱 banner
peacenlove🛡️⚔️👑🇵🇱

peacenlove🛡️⚔️👑🇵🇱

@rasmastav

Tylko się tu rozglądam

เข้าร่วม Mayıs 2010
966 กำลังติดตาม111 ผู้ติดตาม
1realista1
1realista1@1realistal·
@rasmastav @BNBNewsy Ale one tak sobie opowiadają że facet jest bardzo prosty i mało rozumny bo nie potrafi się domyślać. To wynika z niezrozumienia płci przeciwnej a nie z ilorazu inteligencji XD
Polski
1
0
0
30
Bądź Na Bieżąco
Bądź Na Bieżąco@BNBNewsy·
Kto ma rację? Ta dziewczyna czy psycholog? 🤔
Bądź Na Bieżąco tweet media
Polski
99
5
679
144.6K
peacenlove🛡️⚔️👑🇵🇱
@leniwcowate Ja robię kawę bez ekspresu i sam sobie mielę, więc zaoszczędziłem jeszcze więcej. Lata temu robiłem za roastera to sam też robiłem blendy i wynosiłem w workach świeżutko paloną kawę do domu. Nic człowiek nie wydał, a i zarobił.
Polski
0
0
0
9
Rafał Łapać
Rafał Łapać@leniwcowate·
Najbardziej sztampowy przykład oszczędzania jaki istnieje, kawa w domu zamiast na mieście, każdy go zna i każdy ma go już dość 🤪 Ale 8 lat temu faktycznie za nim poszedłem i kupiłem średniej półki ekspres. W zeszłym tygodniu się rozwalił, pękło coś plastikowego w środku, w miejscu gdzie wydala fusy znalazłem kawałki popękanego plastiku. Z ciekawości zanim go pożegnałem sprawdziłem licznik. Ponad 3167 kaw ☕️☕️☕️ To wychodzi statystycznie niecała 1,1 kawy dziennie przez 8 lat, ale miałem w tym czasie dłuższe okresy całkowitej przerwy od kawy, więc gdyby nie one ten licznik byłby zdecydowanie wyższy. Teraz najlepsza część, gdybym te kawy kupował na mieście, licząc że 8 lat temu kosztowała koło 10 zł a dziś koło 20 zł, czyli średnio jakieś 15 zł, wychodzi około 47k złotych. Nawet licząc po najniższej stawce sprzed lat to grubo ponad 30k. Ekspres kosztował ułamek tej kwoty i zwrócił się w pierwszym roku. To jedna z moich ulubionych inwestycji, bo to nie jest wyrzeczenie tylko odwrotnie, wydajesz raz, a potem przez lata masz bardzo tanią kawę która smakuje jak w większości kawiarni. Dlatego dziś przyszedł nowy ekspres. Mam nadzieję że ten też posłuży koło 8 lat 🦥 #OszczędzanieBezPośpiechu #LeniwyInwestor
Rafał Łapać tweet media
Polski
237
9
378
147.3K
Tomasz Sommer
Tomasz Sommer@1972tomek·
No i mamy nowego rekordzistę - oczywiście lekarza radnego. Zarobił na kowidiaństwie, a potem już poszło. Rekord? 360 tysięcy miesięcznie w 2021 r. "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym, popierał Łukasza Mejzę w wyborach do Sejmu. Zielonogórski radny Robert Górski ma 37 lat i jest lekarzem pogotowia. W 2020 roku został specjalistą medycyny ratunkowej. Rok później stał się milionerem, miał wtedy 32 lata. Jego rekordowe roczne dochody z 2021 roku przekraczają 4,3 mln zł." Cytat za "GW". Czekam na takiego artystę co zarobił milion miesięcznie. Gdzie jesteś, doktorze?
Polski
84
423
2K
56K
Barbara Chmiel
Barbara Chmiel@BasiaCh83·
@M_Jozefaciuk @a_dziemianowicz autobusem do domu trwa ponad godzine, wiec kiedy w koncu wysiadasz z autobusu to masz spodnie cale we krwi i kazdy kto przechodzi obok ciebie wie, ze masz okres? Nie, to zamknij sie na temat wolnego dla kobiety w takiej sytuacji.
Polski
2
0
0
46
A. Dziemianowicz-Bąk
A. Dziemianowicz-Bąk@a_dziemianowicz·
Prawa rodziców to prawa ojców! Urlop rodzicielski, "Aktywny Rodzic", wolne na opiekę nad dzieckiem, 800+, miejsce dla dziecka w żłobku, bezpieczna praca, ochrona przed dyskryminacją, także ze względu na rodzicielstwo. Pamiętajcie, korzystajcie, żądajcie. Jesteście tego warci ❤️ Wszystkim ojcom, tatom, ojczymom, tatusiom serdecznie życzę radości z rodzicielstwa (i nie tylko!), satysfakcji, spokoju i bezpieczeństwa. #DzieńOjca
Polski
23
13
39
7.2K
rzep
rzep@rzep8·
Wołam @UODOgov_pl - macie sprawę do zbadania. Wołam też @panoptykon @szymielewicz Może coś z tym zrobicie, bo jak Braun wejdzie do rządu, to jeszcze dostaną dofinansowanie.
Polski
2
7
261
3.8K
rzep
rzep@rzep8·
Jacyś geniusze postanowili wykorzystać AI żeby policzyć w Polsce murz... przepraszam, "nie-białych" Wykorzystują sztuczną inteligencję do ściągania informacji z baz danych KRS, CRBR i CEIDG a następnie każą jej sprawdzać imiona i nazwiska czy brzmią odpowiednio "polsko". Jak nie - to taka osoba staje się imigrantem i trafia na mapę. Twórcy nie próbują nawet kryć swojego rasistowskiego podejścia i np. jasno przyznają, że dane osób białych anonimizują, a "kolorowych" już nie. Inspirują się też zasadą „kropli krwi", z czasów segregacji w USA - wystarczy, że jeden ze wspólników nie brzmi "biało" by uznać całą organizację za "imigrancką"... Pomysłodawcy strony wielokrotnie podkreślają, że korzystają tylko z publicznie dostępnych rejestrów danych, ale chyba zapomnieli, że w Polsce PRZETWARZANIE danych, także tych publicznie dostępnych, podlega pod RODO. I osoby, których dane są przetwarzane, muszą być poinformowane o tym, a także o swoim prawie do niewyrażenia zgody na to.
rzep tweet media
Polski
56
38
431
22K
1realista1
1realista1@1realistal·
@BNBNewsy Gdy facet się nie domyśla to nie znaczy że jest głupi tylko tak został nauczony. W świecie męskim sprawę stawia się jasno i zrozumiale a za domysły czy niedopowiedzenia to można dostać w mordę, baby tego nie rozumieją a sprawdzanie czy się domyśli to według nich test inteligencji
Polski
2
0
29
1.2K
Poliwar
Poliwar@poliwa_93·
La Steam Machine no puede correr Forza Horizon 6 a 60fps con los gráficos en bajo. Hasta en la Series S funciona a 60FPS 💀
Poliwar tweet media
Español
123
211
4.4K
384.1K
peacenlove🛡️⚔️👑🇵🇱 รีทวีตแล้ว
Kajak Krzysztof 🇪🇺
Kajak Krzysztof 🇪🇺@Socjalizator·
Czyli: - lekarze pracują po 16h dziennie przez 365 dni w roku - politycy robią 42 tys. km rocznie, choć nie mają samochodu - leśnicy dbają o środowisko,więc tną drzewa w puszczy - górnicy kopią węgiel ze stratą 1mld miesięcznie,ale zarabiają 15 tys. To nie kraj tylko psychiatryk
Polski
135
917
7.2K
82.5K
Rekin Ludojad 🦈
Rekin Ludojad 🦈@sharkv420·
@rasmastav @fanboyPL No ale to idziesz w zakłady jakieś czy benchmark bo nie czaję teraz ziomuś? XD Chłopie kurwa, jest to sprzęt za który przepłacisz i każdy to wie, a jak chcesz to go bierz. Nikt nikomu nie broni, ale kurwa skończ pierdolic jakieś kocopoly bo sam w sobie się gubisz byleby za steam
Polski
1
0
0
25
Piotr Mosak
Piotr Mosak@piotr_mosak·
@CzarnekP Żyjący w naszym kraju obywatele Ukrainy nie promują żadnego banderyzmu. Zajmujecie się wymyślonymi problemami.
Polski
5
2
16
389
Przemysław Czarnek
Przemysław Czarnek@CzarnekP·
Rząd musi skończyć z polityką pobłażliwości wobec antypolskich ideologii. Wzywam koalicję Tuska do natychmiastowego odmrożenia i przyjęcia mojej ustawy penalizującej banderyzm oraz zaostrzającej zasady przyznawania obywatelstwa polskiego cudzoziemcom. To właśnie dziś jest najwłaściwszy moment, aby jasno pokazać, że Polska broni swojej pamięci historycznej, tożsamości narodowej i interesu państwowego. Obywatelstwo polskie musi być przywilejem dla osób szanujących nasze państwo, a propagowanie zbrodniczej ideologii OUN-UPA nie może pozostawać bezkarne. Czas skończyć z polityczną zwłoką - Polacy oczekują zdecydowanych działań.
Polski
332
299
970
18.5K
Rekin Ludojad 🦈
Rekin Ludojad 🦈@sharkv420·
@rasmastav @fanboyPL Nie tylko teoretycznie ale praktycznie też. Pada dokupić to grosze i już możesz podłączyć lapka pod TV, zainstalować drugi system steamOS i masz już steam machine za 3500 zł a nie 4800
Polski
1
0
0
46
Piotr
Piotr@petrus_paulus7·
Przypadek? Nie sądzę.
Piotr tweet media
Polski
45
208
1.1K
20K
Bogu
Bogu@CzechBogus·
@anieistotne @JkmMikke @LBalcerowicz Tak sobie to tłumacz. Zapytaj przeciętnego nacjonalistę co myśli na temat "odzyskania" kresów. Ale ekspansywność jeszcze nie jest najgorsza choć kiedyś się wydawało że ludzkość ten etap powinna mieć są sobą. Najgorsza jest przełomie że jest się "lepszym". Antychrześcijańskie
Polski
2
0
0
32
Leszek Balcerowicz
Leszek Balcerowicz@LBalcerowicz·
Skrajny nacjonalizm to agresywna małostkowość wobec innych, często połączona z manią wielkości. Skrajni nacjonaliści przypominają piłkarskich kiboli.
Polski
606
143
1K
74.1K