Данас сам у седишту Српске напредне странке имао прилику да поздравим групу младих људи који су одлучили да нам се придруже.
Посебно ме радује када видим да млади препознају вредности за које се боримо – љубав према Србији, одговорност, рад и веру у будућност наше земље.
Ми смо једна велика породица у којој има места за све који желе јаку, успешну и слободарску Србију. Наставићемо да се боримо за бољи живот наших грађана и за будућност генерација које долазе.
Позивам све људе који верују у пристојну, нормалну и успешну Србију да нам се придруже 27. јуна у Београду, испред Дома Народне скупштине.
Видимо се да заједно покажемо снагу јединства и љубави према Србији. 🇷🇸
Prvo je vlast napala Dinka Gruhonjića
-Studenti su se ogradili od njega
Pa je napala Milu i STAV
-Studenti su se ogradili od njih
Pa je nalala Proglas,proEU stranke i civilni sektor
-Studenti su se ogradili od njih.
Kada vlast bude napala studente neće biti nikoga da ih zaštiti
@NaDrugiPogled__ Kad ćete shvatiti da ste omraženi u narodu i to ovim redom: Đilas, Marinika, Aleksić, Ponoš. Za PSG i ne znaju ko je. Svaki dogovor ste upropastili, narod to ne voli. Šta ste do sad ponudili osim kompleksa više vrednosti, nadmenog ponašanja i pogažene reči?
Najsmešniji su mi ovi što se kao pitaju ko će da glasa za ProEU blok i prognoziraju "nam" 0,2%. Što se brinete ako smo statistička greška? Pa brinete jer ćemo na kraju morati svi zajedno i tu prestaje vaša samovolja i osionost bez kontrole. Zato što ćete morati i nas da pitate 🤷
Najveći jad jastrebova DS-a je što će Marinika, Đilas, Ponoš, Grbović, i Ješić biti poslanici u novoj skupštini, a oni će pasti u vanparlamentarnu opoziciju. U političkom sistemu parlamentarne demokratije nema gore sudbine za političku partiju, to je bukvalno politička smrt.
Prema tvrdnjama Oskara, svi koji se kandiduju za učešće u vlasti to rade kako bi se domogli fotelja, novca i skupštinskog restorana. Samo je on na vlasti zbog Srbije. Isto svedoci: Svi koji ne glasaju za SL žele da se domognu fotelja, novca i skupštinskog restorana. Liče, a? 🤔
@zaklina_prva Zato što smo obezglavljeni i svako tera svoju priču. Jedva čekam da SP iznedri predsedničkog kandidata da nas povede, kad smo već takav narod. Jbg.
Da li možete da shvatite da neću glasati za SL ni pod kakvim uslovima, još manje za NDSS i ostale desničare.
Je l' toliko teško biti normalan i prihvatiti različito mišljenje?
Profesor FPN iz #utisak je jednostavno isključiv i tvrdoglav, NDSS neću ni komentarisati.
Ako ostanemo⤵️
@SvemirKojiPita@LAndjela Hoćeš reći da su svi koji ne misle kao ti, srbalji i tuke. Sa takvim viđenjem dijaloga i dogovora teško ćemo bilo šta uraditi.
@serpoudarac Ne postoji scenario u kojem će samo pro EU stranke da vode Srbiju u EU, jer će SL dobiti značajan i mnogo veći broj mandata. Moraće da sarađuju.
Vidite ovako. Podržavam studente. Uneli su divnu energiju i pokrenuli građane.
Sa druge strane, bio sam na Slaviji 23.05. i video par ogromnih zastava protiv EU i onih SNS zastava sa natpisom "Nema predaje". Niko od redara nije prišao da ih skloni. Ako se SP ne određuje o EU, zašto ove zastave?
Drugo, zaista mi smeta što ne znam ko će biti na SL i kakvu će politiku zastupati. Opekli smo se debelo sa Koštunicom 2000. i upravo zbog toga se 26 godina kasnije borimo sa diktatorom.
Za mene EU opcija nema alternativu. Zato dozvolite da postoje ljudi koji žele da glasaju za jasnu pro EU opciju.
Nadam se da ćemo posle izbora, svi zajedno skinuti ovu mafiju sa vlasti i uspostaviti ponovo pravnu državu.
#UtisakNedelje
Zašto za ovih 14 godina, opozicija (narod koji se organizovao u najtežim uslovima) nije uspela da pobedi režim i preuzme vlast?
Pa zato što TI nisi hteo da budeš kontrolor!
Zato što je TEBE mrzelo da izađeš na glasanje!
Zato što si TI glasao za raznorazne idiote!
Zato što si TI čekao druge da urade posao umesto tebe.
Zato što si i TI do juče bio idiot!
Drago mi je da si se probudio. A sad prestani da jedeš govna, pomogni i ne smetaj.
Hvala.
@serpoudarac Ne trebaju nama studenti, niti mi studentima.
Građanima Srbije je potrebno da svi aktivni borci protiv režima krenu koordinisano da ruše ovaj nakaradni sistem.
Da li je sada trenutak da konačno predstavnici Studentske Liste otvore dijalog sa predstavnicima Platforme za evropsku Srbiju?
Da li je vreme da krene koordinacija aktivnosti i dogovor o zajedničkoj ili bar komplementarnim strategijama za razvlašćivanje režima?
Glasam za listu na kojoj je Pokret slobodnih gradjana.
Jedina liberalna i iskreno evropska stranka.
Ima i drugih koje malo slabije zastupaju te vrednosti, istina, valjda ce viti zajedno.
A vi kako hoćete.
@unique_reader@CekaBg@Thisisthewkhy@q_of_hearts Žalosno je to što sti napisala. Posle bombardovanja, Slobin pad je bio neminovan. Samo nemoj tako da nam pomažu, ne do Bog nikome. A Slobu ne kujemo u zvezde, to su gluposti. Verujem da hoćeš da ti tvit bude jak, ali nisi uspela. Netačno je to sve.