Nemanja

1K posts

Nemanja banner
Nemanja

Nemanja

@serpoudarac

muž moje žene

Novi Sad, Republic of Serbia เข้าร่วม Haziran 2013
150 กำลังติดตาม72 ผู้ติดตาม
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@milos_vucevic Deli se lova i zaduženja. To su sns vrednosti, još malo pa dolazi odgovornost!
0
0
1
79
Милош Вучевић
Милош Вучевић@milos_vucevic·
Данас сам у седишту Српске напредне странке имао прилику да поздравим групу младих људи који су одлучили да нам се придруже. Посебно ме радује када видим да млади препознају вредности за које се боримо – љубав према Србији, одговорност, рад и веру у будућност наше земље. Ми смо једна велика породица у којој има места за све који желе јаку, успешну и слободарску Србију. Наставићемо да се боримо за бољи живот наших грађана и за будућност генерација које долазе. Позивам све људе који верују у пристојну, нормалну и успешну Србију да нам се придруже 27. јуна у Београду, испред Дома Народне скупштине. Видимо се да заједно покажемо снагу јединства и љубави према Србији. 🇷🇸
Милош Вучевић tweet mediaМилош Вучевић tweet mediaМилош Вучевић tweet mediaМилош Вучевић tweet media
Srpski
35
173
249
3K
TralalislavTralalinski
TralalislavTralalinski@tralalislav1·
Prvo je vlast napala Dinka Gruhonjića -Studenti su se ogradili od njega Pa je napala Milu i STAV -Studenti su se ogradili od njih Pa je nalala Proglas,proEU stranke i civilni sektor -Studenti su se ogradili od njih. Kada vlast bude napala studente neće biti nikoga da ih zaštiti
29
38
281
3.9K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@NaDrugiPogled__ Kad ćete shvatiti da ste omraženi u narodu i to ovim redom: Đilas, Marinika, Aleksić, Ponoš. Za PSG i ne znaju ko je. Svaki dogovor ste upropastili, narod to ne voli. Šta ste do sad ponudili osim kompleksa više vrednosti, nadmenog ponašanja i pogažene reči?
0
0
1
44
Predrag Aleksendrić 🌍
Predrag Aleksendrić 🌍@NaDrugiPogled__·
Najsmešniji su mi ovi što se kao pitaju ko će da glasa za ProEU blok i prognoziraju "nam" 0,2%. Što se brinete ako smo statistička greška? Pa brinete jer ćemo na kraju morati svi zajedno i tu prestaje vaša samovolja i osionost bez kontrole. Zato što ćete morati i nas da pitate 🤷
19
4
62
1.1K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@doktorzarock Ne znam samo koliko mandata donosi 0,2 % na izborima.
0
0
6
110
Dr Rock
Dr Rock@doktorzarock·
Najveći jad jastrebova DS-a je što će Marinika, Đilas, Ponoš, Grbović, i Ješić biti poslanici u novoj skupštini, a oni će pasti u vanparlamentarnu opoziciju. U političkom sistemu parlamentarne demokratije nema gore sudbine za političku partiju, to je bukvalno politička smrt.
16
0
77
2.1K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@NaDrugiPogled__ Netačno. Svi koji glasaju za opoziciju rade da AV ostane na vlasti. Njima je dovoljan i taj jeftin ručak u Skupštini...
0
0
3
47
Predrag Aleksendrić 🌍
Predrag Aleksendrić 🌍@NaDrugiPogled__·
Prema tvrdnjama Oskara, svi koji se kandiduju za učešće u vlasti to rade kako bi se domogli fotelja, novca i skupštinskog restorana. Samo je on na vlasti zbog Srbije. Isto svedoci: Svi koji ne glasaju za SL žele da se domognu fotelja, novca i skupštinskog restorana. Liče, a? 🤔
11
4
89
1.5K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@GraphicArcher Mada o njima ne mislim ništa dobro, ipak ne verujem u takav scenario.
0
0
0
34
Aleksandar Jovicic
Aleksandar Jovicic@GraphicArcher·
Треба свима да буде јасно да ће ЕУ кметови пре гласати за Вучића него за СЛ.
Srpski
4
4
39
1K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@zaklina_prva Zato što smo obezglavljeni i svako tera svoju priču. Jedva čekam da SP iznedri predsedničkog kandidata da nas povede, kad smo već takav narod. Jbg.
0
0
0
422
Žaklina Tatalović
Žaklina Tatalović@zaklina_prva·
Zašto se pristaje na teme koje nisu teme i toliko je providno da se nameću da bi prekrile važne teme koje su teme, ali koje kao takve teme baš smetaju
47
46
561
28.7K
Andjelina
Andjelina@LAndjela·
Da li možete da shvatite da neću glasati za SL ni pod kakvim uslovima, još manje za NDSS i ostale desničare. Je l' toliko teško biti normalan i prihvatiti različito mišljenje? Profesor FPN iz #utisak je jednostavno isključiv i tvrdoglav, NDSS neću ni komentarisati. Ako ostanemo⤵️
15
6
138
5.5K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@SvemirKojiPita @LAndjela Hoćeš reći da su svi koji ne misle kao ti, srbalji i tuke. Sa takvim viđenjem dijaloga i dogovora teško ćemo bilo šta uraditi.
0
0
1
6
pedja
pedja@SvemirKojiPita·
@LAndjela Kako to objasniti retardiranim srbaljima i tukama ovde na Xu.
1
0
12
487
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@Broj__Jedan Lako ćemo posle izbora, sad je važno da SL ne sarađuje za opozicijom iz više razloga.
0
0
0
16
Broj Jedan
Broj Jedan@Broj__Jedan·
@serpoudarac Ne postoji scenario u kojem će samo pro EU stranke da vode Srbiju u EU, jer će SL dobiti značajan i mnogo veći broj mandata. Moraće da sarađuju.
1
0
0
44
Broj Jedan
Broj Jedan@Broj__Jedan·
Vidite ovako. Podržavam studente. Uneli su divnu energiju i pokrenuli građane. Sa druge strane, bio sam na Slaviji 23.05. i video par ogromnih zastava protiv EU i onih SNS zastava sa natpisom "Nema predaje". Niko od redara nije prišao da ih skloni. Ako se SP ne određuje o EU, zašto ove zastave? Drugo, zaista mi smeta što ne znam ko će biti na SL i kakvu će politiku zastupati. Opekli smo se debelo sa Koštunicom 2000. i upravo zbog toga se 26 godina kasnije borimo sa diktatorom. Za mene EU opcija nema alternativu. Zato dozvolite da postoje ljudi koji žele da glasaju za jasnu pro EU opciju. Nadam se da ćemo posle izbora, svi zajedno skinuti ovu mafiju sa vlasti i uspostaviti ponovo pravnu državu. #UtisakNedelje
Broj Jedan tweet media
58
26
479
10.8K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@samuraj016 Malo (više) je i do njih, nije baš samo do nas...
0
0
0
95
Vladimir🥋
Vladimir🥋@samuraj016·
Zašto za ovih 14 godina, opozicija (narod koji se organizovao u najtežim uslovima) nije uspela da pobedi režim i preuzme vlast? Pa zato što TI nisi hteo da budeš kontrolor! Zato što je TEBE mrzelo da izađeš na glasanje! Zato što si TI glasao za raznorazne idiote! Zato što si TI čekao druge da urade posao umesto tebe. Zato što si i TI do juče bio idiot! Drago mi je da si se probudio. A sad prestani da jedeš govna, pomogni i ne smetaj. Hvala.
31
65
447
8.8K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@arhitek Ako ne daj Baže dođe do sinergije, studenti bi izgubili 50% od onog što imaju, da li misliš da će to uraditi?
0
1
4
101
Dejan Tomka
Dejan Tomka@arhitek·
@serpoudarac Ne trebaju nama studenti, niti mi studentima. Građanima Srbije je potrebno da svi aktivni borci protiv režima krenu koordinisano da ruše ovaj nakaradni sistem.
1
0
12
257
Dejan Tomka
Dejan Tomka@arhitek·
Da li je sada trenutak da konačno predstavnici Studentske Liste otvore dijalog sa predstavnicima Platforme za evropsku Srbiju? Da li je vreme da krene koordinacija aktivnosti i dogovor o zajedničkoj ili bar komplementarnim strategijama za razvlašćivanje režima?
40
9
115
5.1K
Askurđel
Askurđel@KrezavaSrbija·
Glasam za listu na kojoj je Pokret slobodnih gradjana. Jedina liberalna i iskreno evropska stranka. Ima i drugih koje malo slabije zastupaju te vrednosti, istina, valjda ce viti zajedno. A vi kako hoćete.
35
1
80
3K
Milorad Savic
Milorad Savic@MiloradSavic16·
Lepa slika iz Novog Sada. Foto Maja Dražić FB
Milorad Savic tweet media
25
21
342
3.2K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@unique_reader @CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts Žalosno je to što sti napisala. Posle bombardovanja, Slobin pad je bio neminovan. Samo nemoj tako da nam pomažu, ne do Bog nikome. A Slobu ne kujemo u zvezde, to su gluposti. Verujem da hoćeš da ti tvit bude jak, ali nisi uspela. Netačno je to sve.
0
0
0
15
gospodicna
gospodicna@q_of_hearts·
Glede uklanjanja zastava po milioniti put mogu samo da primetim da bar ja ne idem tamo gde nisam poželjna, a vi kako hoćete.
8
4
166
5.1K