Імʼя
3.7K posts


А що у нас в школі вивчають історію Польщі?
Імʼя@unknidx
Бля, я історію Польщі в школі так не вивчав, як зараз ) Все заради вміння контраргументувати братам-полякам )
Українська

@unknidx So why are you blaming Russians for it if it was the Don Cossacks. Seems like you don't know what you are talking about with these accusations. You got the date of the award wrong, you got the people who did massacre wrong, you got everything wrong. Sad person.
English

Цікавий історичний факт:
4 листопада 1794 року Олександр Суворов влаштував у Празі (передмістя Варшави) різанину, у якій росіяни вбили від 12 до 21 тисячі поляків (різні дані в різних джерелах).
Однак, в грудні того ж року Суворов був нагороджений Орденом Білого Орла. Нагороду особисто вручав король Речі Посполитої Станіслав Август Понятовський.
І ці люди нам про геноцид УПА розказують.
Поляки, ви ж самі підняли питання історії. От вам і історія - ви вбивцям власного народу Ордени роздавали!

Українська

@pani_vorovska Шабунін з Ніколовим сьогодні мали б бути зайнятими участю в ЛГБТ-прайді, а вони ролики знімають
Українська

@unknidx I am glad you realized how ridiculous your post is.
English

@balinski_marek Писав листи подяки Польщі і готував текст для вибачень
Українська

@unknidx What was the Ukrainian king doing at the time? Why didn't he help?
English

@unknidx Poniatowski was a traitor. Puppet of Russians. We practically had no power at all then. Rly rly bad exaple mate.
English

Втретє. Ти - ідіот 🤦♂️
Донські козаки - це козаки, які жили на території Кубані (регіон росії), і звуться донськими через річку Дон, що проходить вздовж всього регіону.
Вони не мають жодного відношення до Донбасу (регіон України).
А судячи зі слів «Донбас, який ми зараз бомбимо», зрозуміло, що ти або кацапський гній, або ще більший ідіот, ніж я писав вище 🤷♂️
Українська

@unknidx Oh a different kind of Ukrainian did it, the ones in the donbass which you are bombing for us right now 😂😂😂😂 What a clownish people Ukrainians turn out to be. Hope you are still enjoying Preyslav Agreement from your hero Khlemensky 😘 Forever with Moscow, don't forget 😘
English

@TheRealSkiba Ще раз кажу - ти ідіот!
В армії Суворова були Донські козаки, а не запорожці!
Ти якщо не маєш власного розуму, то вже існують інтернет і штучний інтелект, якщо ти своїм користуватися не вмієш 🤦♂️
«А король польський був просто російський…» 🤦♂️
По суті як і вас сучасний президент
Українська

@unknidx The massacre was carried out by "cossacks" and "king" of Poland was just a client of Russia and had no say in matters. You hohols have no history so you create one like a story book for yourself
English

@TheRealSkiba Ущербний ти ідіот. Ти навіть своєї історії не знаєш 😂
Типовий клоун.
Спеціально для тебе 👇

Українська

@unknidx If you know anything, you would know it was Ukrainians that carried out the massacre
What a dumb example lol
English

Вони не чіпають ні одного, ні іншого через те, що обидва їх ручні люди. У Гетманцева і Железняка недоторканість, а НАБУ/САП, в свою чергу, зливають через них інформацію.
І навпаки - Железняк і Гетманцев не критикують НАБУ/САП, бо втратять джерело інформації і самі можуть стати субʼєктом кримінального провадження
Українська

Чому "антикорурційники" не переслідують Гетманцева (Слуга народу)? Скільки про нього розслідувань є. А все тому що з ним працює особа, яка нижче пунктом😏. Про нього теж є розслідування. Але вони свої, зручні. Своїх не чіпають.

𝕷𝖎𝖚𝖉𝖒𝖞𝖑𝖆 𝖁𝖔𝖗𝖔𝖛𝖘𝖐𝖆@pani_vorovska
Бачила, Мартина теж пінилася щось про генпрокурора. Тобто, уся ця "антикорупційна" контора робить головним злом тих, хто для них не зручний.Точно так, як Навроцький.
Українська

@Eva61115667 Ми за нею їздили до Польщі. То нехай вони тепер до нас приїжджають і забирають назад
Українська


@WendyDonetsk Покидає, але, нажаль, ще не масово.
Рух в сторону мордора почався. Поки дуже повільно. І питання не в пропускній здатності мосту. Команди відходити у кацапів ще немає. Але готовність до цього вже є.
Але це поки що…
Українська
Імʼя รีทวีตแล้ว
Імʼя รีทวีตแล้ว

@i_army_org А тг-помийки Петра Олексійовича ніколи нікого безпідставно не атакують ))
Вони чесні і аргументовані, зовсім аполітичні і виключно конструктивні.
То може агітувати за блокування Телеграму, ніж за боротьбу із вітряними млинами?
Українська







