Deezy_Yellow

3.2K posts

Deezy_Yellow

Deezy_Yellow

@DeezyYellow

;))

شامل ہوئے Ocak 2022
753 فالونگ94 فالوورز
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@mbork88 Kiedyś tak RFN z właśnie Austrią się umówiły by wyeliminować Algierię. Historia daje drugą szanse Algierii !!!
Polski
0
0
9
971
Michał Borkowski
Michał Borkowski@mbork88·
To nieironicznie może być jeden z ciekawszych meczów MŚ 👀 2 miejsce wpada na Hiszpanię, 3 może m.in. na Egipt, Kanadę, więc… nie warto zająć wyższego miejsca w tabeli 🙃 Algieria będzie grała o to, żeby nie wygrać Austria będzie grała o to, żeby przegrać
Michał Borkowski tweet media
Polski
56
19
1.3K
119.6K
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@CezaryKawecki Kosić jaki jedyny z tego grona zagrał tylko 2 spotkania. Dziwny był to format
Polski
0
0
0
65
Cezary Kawecki | Statystyki piłkarskie 📊
⚽️ Najwięcej w historii goli w fazie grupowej danej edycji MŚ: 7⃣ - 🇭🇺 Sándor Kocsis (MŚ 1954) 7⃣ - 🇩🇪 Gerd Müller (MŚ 1970) 6⃣ - 🇫🇷 Just Fontaine (MŚ 1958) 6⃣ - 🇷🇺 Oleg Salenko (MŚ 1994) 🔜 Leo Messi -> vs 🇯🇴 Kylian Mbappe -> vs 🇳🇴 Erling Haaland -> vs 🇫🇷
Cezary Kawecki | Statystyki piłkarskie 📊 tweet media
Polski
3
0
31
2.4K
Dawid
Dawid@Dawid28137465·
@Andrzej_Cala Ten Paragwaj, który doszedł do finału remisując wszystkie mecze po drodze
Polski
1
0
32
1K
Andrzej Cała
Andrzej Cała@Andrzej_Cala·
przecież w 2011 r. w Copa America w Argentynie to oni odpadli z Urugwajem w 1/4 tam był w ogóle ciekawy układ medalowy
Andrzej Cała tweet media
Polski
3
0
91
11.8K
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@Dagmen_ Arabia odniosła swoje najbardziej epickie zwycięstwo na mundialu za jego kariery. Pierwszy raz w tym wieku się nie kompromitując. Każda reprezentacja którą trenuje gra zdecydowanie powyżej potencjału. Wymień mi lepszych i bardziej utytułowanych cwaniaku.
Polski
0
0
0
11
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@Dagmen_ Zwycięstwo w PNA 2012 z Zambią. Dla przykładu, jak wygrać Euro z obecną Bułgarią. Zwycięstwo w PNA 2015 z WKS. Dla przykładu, jak wygranie Euro z obecną Francją. Wprowadzenie po 20 latach Maroka na mundial. Dał podwaliny pod czwarte miejsce.
Polski
1
0
0
14
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@ben_pointdxxtr @Dagmen_ Dokładnie !!! Dla przykładu Flick, słaby selekcjoner, wybitny trener. Renard totalnie na odwrót, zawsze jak wracam do piłki klubowej to się ośmieszał np po wygraniu PNA z WKS w 2015 przeniósł się do Lille, kompromitacja totalna 14 spotkań rozegranych ledwie.
Polski
0
0
0
20
Patryk Godowski
Patryk Godowski@PatrykGodowski·
@DbAbsur Czyli też w USA? Ale to bylo planowe, czy cos sie stalo?
Polski
1
0
2
442
AbsurDB
AbsurDB@DbAbsur·
Mecz Francja - Irak będzie wznowiony o 1:50. Dziesięć minut później zacznie się 🇳🇴 - 🇸🇳 Ostatni raz dwa mecze MŚ toczyły się równocześnie (nie w ostatniej kolejce) w 1994r. O 18:30 naszego czasu 25.06 🇧🇪 grała z 🇳🇱 , a równolegle 🇲🇦 grało z 🇸🇦 (skrót puszczono później)
AbsurDB tweet media
Polski
4
0
70
7.3K
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@Sowizdzol @radek_laudanski @f_macuda Jest to zbyt małe i zbyt hermetyczne grono. Nawet Holandii nigdy się tego nie udało dokonać mimo trzech finałów. Portugalia to samo. Jedynie państwa z lig top 5 jeśli chodzi o Europę, zaś pozostali to Brazylia,Argentyna(które praktycznie co mundial są jedyni z faworytów)
Polski
1
0
0
18
Filip Macuda
Filip Macuda@f_macuda·
Zastanawiam się, czy wyczekiwanie na pierwszy mecz Norwegów można jakoś porównać do wyczekiwania na pierwszy mecz Belgów w 2014 roku.
Filip Macuda tweet media
Polski
6
0
59
6.7K
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@DbAbsur To teraz jestem ciekawy na jakim poziomie klubowym jest nasza kadra. Pare lat temu obstawiałem takie Porto, Benfice czy Napoli. Ale zakładam że mnie zaskoczysz i rozczarujesz czyms znacznie boleśniejszym. Ponieważ co by nie mowic zaliczyliśmy regres…
Polski
1
0
6
1.5K
AbsurDB
AbsurDB@DbAbsur·
Sens średni, ale skoro pytacie: Szwajcaria ~= Inter Katar~= Piast Gliwice/Empoli (dół tabeli Serie B)
Grzegorz Kszak@Gszegossz

@DbAbsur Porównaj proszę siły: reprezentacji Szwajcarii jako europejskiego klubu vs. jakim klubem 1. Ligii byłby Katar

Polski
6
0
134
22.5K
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@CezaryKawecki Wysokie zwycięstwo z Haiti najpewniej zapewni im pierwszy awans w historii. Więc bardzo możliwe że „trzynastka” może być dla nich szczęśliwa.
Polski
0
0
2
207
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@CezaryKawecki Oczywiście pare razy byli bardzo blisko wyjścia, gdzie eliminował ich bilans bilans bramkowy przy równej liczbie punktów trzech drużyn jak w 74 roku. Czy przegrywali bilansem bramkowym z druga drużyna w grupie jak ze ZSRR w 82 czy Holandia w 74(która pokonali).
Polski
1
0
2
216
Cezary Kawecki | Statystyki piłkarskie 📊
⚽️ Reprezentacje, które rozegrały najwięcej meczów w historii na MŚ i NIGDY nie wyszły z grupy: 23 - 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja (54, 58, 74, 78, 82, 86, 90, 98) 10 - 🇿🇦 RPA (98, 02, 10, 26) 9 - 🇨🇮 WKS (06, 10, 14) 9 - 🇭🇳 Honduras (82, 10, 14) 7 - 🇨🇦 Kanada (86, 22, 26)
Cezary Kawecki | Statystyki piłkarskie 📊 tweet media
Polski
1
2
92
5.6K
Maciej
Maciej@Wlcocibr838361·
@_konliberal Wstawianie takich rzeczy w niedzielę w sumę to bycie konserwatywnym?
Polski
2
0
4
564
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@BrzozaLP Cweltic jebany. Najgorszy wytwór współczesnego „futbolu”
Polski
0
0
10
1.4K
Brzoza
Brzoza@BrzozaLP·
Hahahahah dawać walkowera
Polski
6
0
186
22.9K
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@Philip_snat @maro_marunia Niestety z 2 miejsca ZADNA Polska drużyna nie ma szans na awans do LM. Wiem ze ktoś się znajdzie kto napisze że „szanse zawsze są”. Ale równie dobrze Mołdawia może awansować na kolejny mundial, lecz każdy wie ze nie awansuje. Mimo że „jakieś szanse ma”.
Polski
0
0
4
116
Marek
Marek@maro_marunia·
Jak dla mnie jest to perfekcyjny układ drużyn do europejskich pucharów 👍🏻
Marek tweet media
Polski
9
0
279
17.4K
Deezy_Yellow
Deezy_Yellow@DeezyYellow·
@TheGoodGAM3R_PL @Blenderro4 Porównaj Jagę do Lecha. Piłkarzy, budżet itp. Duńczyk z takim składem powinien juz dawno zdobyć mistrza w tym sezonie. Siemieniec mimo ostatnich gorszych wyników. Zawsze zajmował miejsca poza stan aktualnej kadry.
Polski
0
0
0
57
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@Blenderro4 Zastanawia mnie tylko dlaczego Siemieniec nad Frederiksenem? Frederiksen w każdym sezonie kończył wyżej, w europejskich pucharach podobnie, w pucharze Polski też podobnie
Polski
1
0
0
559
Krzysiek Blenderski
Krzysiek Blenderski@Blenderro4·
Top5 najlepszych trenerów w Ekstraklasie w mojej książce: 1. Gasparik 2. Siemieniec 3. Fredriksen 4. Carver 5. Górak I czekam na hejt bo będzie.
Polski
28
1
112
26.1K