instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱

27.5K posts

instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 banner
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱

instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱

@ReMRaQ

MD, obstetrician, somewhere in Poland 😉 Italy, Masuria, sailing, skiing, gardening... W&W ;)

شامل ہوئے Nisan 2014
2.3K فالونگ1.4K فالوورز
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi@ObiWanKenobyg1·
Panie @NawrockiKn, czy jest pan rosyjskim agentem? Ile osób w pana gabinecie pracuje dla Rosji Putina?
Obi-Wan Kenobi tweet media
Polski
56
134
277
3.3K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Ally
Ally@AllyMcItalia·
Amerykanie chwalą gospodarczy cud za rządów Tuska. A w Polsce pracownicy pisowskich mediów montują pseudo aferki, żeby zniszczyć Tuska.
Polski
0
8
13
210
gattaX
gattaX@gattgattax·
ℹ️🚨 Kochani, akcja jest. Nowy, dobrze zapowiadajacy sie zawodnik, z malym stazem na TT/X (zaledwie kilka lat)🤓 🆘 Mile widziane 👉 FF+RT dla niego 🔄 ✅ @vonstegman1 ✅ 📢 Pamietacie?
gattaX tweet media
Polski
10
19
41
322
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️‍🌈✌️
Telewizja dla inteligentnych inaczej. Czy wyobrażacie sobie żeby jakakolwiek telewizja mogła zaprezentować tego typu napisy w swoich programach? 🤦 Czy @KRRiT__ w ogóle żyjecie tam? No przecież to jest takie dno i szambo, że na to nie ma przyzwoitego komentarza. 🤦 A podobno, jak to stwierdziła pisowska propagandystka, nie ma tak, że jedną partię lubią a innej nie. 🤦
Polski
72
231
839
27.7K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
DorotaGth 🇵🇱 🇪🇺
Anulowałam dzisiaj subskrypcję na X. Powód podałam następujący; "Anuluję subskrypcję z powodu braku możliwości rozwijania konta, ustawiczne usuwanie obserwujących z mojego konta przez operatora X. Ustawienie algorytmów w taki sposób, że sprostanie wymaganiom dla nie zarobkującego użytkownika X nie jest możliwe i wymaga 24 godzinnej obecności na X, masowe blokowanie kont moich followersów, liczne shadowbany, przy których pisanie postów traci sens. Likwiduję subskrypcję za dyskryminację kont strony demokratycznej oraz jawne ograniczanie ich zasięgów. Jestem bliska likwidacji konta na X, gdyż korzystanie z niego przy takiej polityce X przestaje być sensownym sposobem na wyrażanie swoich poglądów. " DorotaGth
DorotaGth 🇵🇱 🇪🇺 tweet media
Polski
104
144
559
9K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Bartosz T. Wieliński 🇵🇱🇪🇺🇺🇦🇬🇱
Chciałbym przypomnieć, że szaleństwo tego patostreamera zaczęło się od wezwania, by zlinczować urzędniczkę KAS. Opowieści o zabijaniu pacjentów to kolejne stadium. Wkrótce pojawi się temat rządu światowego i kosmitów
Polski
132
722
2.9K
43.9K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Bartosz T. Wieliński 🇵🇱🇪🇺🇺🇦🇬🇱
To że PiS próbuje chwycić się wszytskiego, by się odbić i odzyskać władzę jest dla mnie zrozumiałe. To że demokraci, za każdym razem temu kibicują krzycząc "ośmiorniczki, ośmiorniczki", już nie
Polski
58
265
1.3K
12K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Cornholio
Cornholio@Cornholio_PL·
@Morgenstern616 Ale burdel się zrobił, napi3przacie jak katarynki, wszyscy ze stajni konia. Ale nie zakrzyczycie już tej afery. Za późno.
Polski
3
0
0
382
𝕸𝖔𝖗𝖌𝖊𝖓𝖘𝖙𝖊𝖗𝖓
Takiej kompromitacji środowiska medycznego jakie zafundował im, w imię układu z PiS ten typ, to jeszcze w Polsce nie pamiętam. W porannej wypowiedzi bąknął tylko, że żadne z rzekomych zarzutów nie ma podłoża medycznego, a wszystkie głosy są anonimowe. Długo się z tego doktory nie wyliżą.
𝕸𝖔𝖗𝖌𝖊𝖓𝖘𝖙𝖊𝖗𝖓 tweet media
Polski
18
74
266
4.9K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Sebastian Radoszewski 🇵🇱🇪🇺🇪🇸
Słuchając oskarżeń @marcin_przydacz kierowanych w stronę @ZelenskyyUa nie sposób nie zauważyć, że Przydacz mówi wprost językiem Kremla, w wersji "Miedwiediewskiej". To ten sam przekaz "toczka w toczkę". Panie Przydacz, niech się pan nie cyrtoli i zacznie przemawiać po rosyjsku.
Polski
25
285
991
5.8K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱
@siejkosky A propos "odebrał". #dyletanciKPRP i #siewcyZamętu pohałasowali, ponapinali bicki, a @ZelenskyyUa pokazał ich całkowity brak skuteczności 😁 #dyploMatoły x.com/i/status/20694…
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱@ReMRaQ

@ObiWanKenobyg1 @Skalinskalin @maggiepython Słusznie zauważył #Czaputowicz, że to nieudacznicy... Nie odebrali #OOB, tylko zapowiedzieli ustami #domniemany.ego. Decyzji nie było, asygnaty nie było, nie ogłoszono w DzU. @ZelenskyyUa sam zwrócił kurierem, a #dyploMatoły z #pałacNamiestnikowski okazali się nieskuteczni 🤪

Polski
1
0
1
26
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️‍🌈✌️
Jeszcze o orderowym cyrku Batyra. To nie przypadek, że decyzję o odebraniu Orderu Zełeńskiemu Batyr podjął dzień po spotkaniu Tuska z Zełenskim podczas szczytu UE w Brukseli. Ich spotkanie trwało długo. Temat rozmów był w zasadzie jeden: jak wyjść z kryzysu w relacjach polsko-ukraińskich do którego doszło w momencie, gdy Zełenski zgodził się nadać jednemu z batalionów sił specjalnych nazwę bohaterów UPA. Z naszego punktu widzenia – co Ukraińcy powinni byli przewidzieć i wziąć pod uwagę – ta decyzja to skandal, dlatego reakcja polskiego rządu była stanowcza i pełna oburzenia. Po spotkaniu Tusk-Zełenski w Brukseli wydawało się, że udało się wypracować co najmniej zarys planu, który pozwoliłby rozładować napięcie. No ale wtedy z misją ratunkową wjeżdża na scenę cały na biało Batyr herbu Kibol i zgodnie z wcześniejszymi jękami, zapowiedziami i podszeptami konfederatów, odebrał Zełenskiemu order. Napięcie w relacjach zamiast opaść, potwornie podskoczyło. Właśnie o to Batyrowi chodziło, żeby skomplikować relacje polsko-ukraińskie i utrudnić Tuskowi załatwienie tej sprawy. Przy okazji zaspokoił swoje ego nienawiści do Ukrainy, bo już sraczki dostawał nie mogąc legalnie i w jakiś spektakularny sposób Zełeńskiemu dokopać. Kibol po raz kolejny pokazał, że nie nadaje się do prowadzenia polityki zagranicznej, do której tak się rwie ze swoją piaskownicą miernot i zasmarkanych politycznymi gilami dużych dzieciaków. Jego rezydentura upływająca pod znakiem powiększającej się liczby wet, kompromitacji i ośmieszania naszego państwa, zaczyna się zacierać. Niedzielna wycieczka do USA skończyła się kompromitacją. Nie było rozmowy w cztery oczy z Trumpem, tylko trwająca niewiele ponad minutę rozmowa pod stojącą na trawniku Białego Domu klatką przed urodzinowym mordobiciem. Nawrocki wbrew bajkom Przydacza i wcześniejszym pałacowym reklamom nie przywiózł z USA żadnych konkretów ze wszystkich zapowiedzianych wcześniej. Przywiózł jedynie swoje wrażenia z wydeptywania trumpowego trawnika przed Białym Domem i ślad na garniturze po poklepaniu go przez swojego idola. Choć słuchając pisowskiej propagandy i opowieści Przydacza po powrocie Nawrockiego, można było wysnuć wniosek, że Batyr z Trumpem omawiali losy świata na najbliższe półwiecze. Tymczasem konkrety wynegocjował rząd. Kosiniak-Kamysz, prowadząc rozmowy z Pentagonem uzyskał na piśmie zapewnienie, że USA są zainteresowane stworzeniem w Polsce bazy wojskowej na stałe. W środę podpisał z niemieckim odpowiednikiem umowę wojskową. W czwartek Tusk szukał kompromisu z Zełenskim. A potrójnie upokorzony nędzą swoich antypolskich działań Batyr postanowił pokazać, że w ogóle istnieje i ma coś do powiedzenia...no i pokazał. Zamiast odpowiedzieć na prośbę Zełęskiego o spotkanie i omówienie kryzysu, wolał pierdnąć fochem, wziąć długopis do ręki i podpisać odebranie mu orderu, bo to nie wymagało żadnego wysiłku. Choć tak naprawdę prawnie Zeleński cały czas posiada order, bo do jego odbioru potrzebna jest kontrasygnata premiera. Nie ma go już tylko fizycznie. Podejrzewam też, że batyrowa piaskownica nie miała żadnych konkretnych argumentów do rozmowy z Zełęskim, oprócz tych żałosnych wypocin rzucanych na prawicowy rynek wewnętrzny dla wyznawców prawicy. Batyr chciał pokazać jaki to jest wielki, sprawczy i propolski, a kolejny raz poniósł polityczną klęskę, uderzył w Polskę i utrudnił tylko Tuskowi obniżanie temperatury polsko-ukraińskiego kryzysu. ----- Rezydentura Nawrockiego to jest jedna wielka, polityczna i antypolska nędza. Duda chociaż był śmieszny, ten jest tragiczny.
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️‍🌈✌️ tweet media
Polski
96
192
552
12.3K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Ally
Ally@AllyMcItalia·
Tyle samo lat za COVID i pocovidowy okres powinni otrzymywać: - Morawiecki - Kaczyński - Cieszyński - Obajtek - Łukasz Szumowski - Adam Niedzielski - Katarzyna Sójka
Polski
0
44
102
819
Piotr Stegmann vonPritzwald1
Cześć Tak, to ja Wasz Piotr. Jestem, wróciłem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Jeśli ktoś mnie pamięta i ceni moją "twórczość" to bardzo proszę o follow i rt.🙏 Postaram się Was nie zawieść. Pozdrawiam z Suwałk z chłopakami. Pewnie ich znacie 😉 Fotka samych piesków z dziś🐕🐕‍🦺
Piotr Stegmann vonPritzwald1 tweet mediaPiotr Stegmann vonPritzwald1 tweet media
Polski
231
427
981
34.1K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Jacek Liberski 🇵🇱🇪🇺🇺🇲🏳️‍🌈
Podsumujmy tę "aferę stulecia", która zmiencie @donaldtusk @trzaskowski_ i całą @Obywatelska_KO z powierzchni ziemi doszczętnie, aż wióry polecą i będą wisieć w powietrzu latami. Postarajmy się przy tym zachować powagę... 1. Młodzieniec, złote dziecko polskiego lecznictwa naciągnął Szpital na lewą kasę. Analiza całego rynku medycznego wykazała, że młodzieniec nie był rekordzistą i że jest to "system", który w czasach @pisorgpl rozwijał się jeszcze mocniej. 2. Pokoik VIP, którego nikt nie może odnaleźć. 3. Jak dotąd znaleziono jedną posłankę, która dostała się do lekarza po 3 tygodniach. Ludzie zapomnieli już, jak panu prezesowi ordynator szpitala osobiście dostarczał kule do rąk własnych. 4. Salonik VIP nie żre, więc pan doktor, który ma ostry spór ze Szpitalem, nagle po roku ogłasza, że ma wiedzę o tym, że w tym Szpitalu zabijano ludzi. Ma tę wiedzę od roku, ale jej nie zgłasza (jest kilka instytucji, do których powiem się zgłosić, włącznie z prokuraturą). Tu się kłania art. 240 kk. 5. Nowy "ślad" afery zostaje ogłoszony w rzetelnym i bezstronnym medium, słynącym z symetryzmu, kanale zero zero. Powszechnie wiadomo, że ten kanał słynie z poparcia dla rządzącej koalicji. Reakcja władz KO: 1. Młodzieniec w trybie natychmiastowym został wywalony z KO. 2. Młodzieniec skorygował swoje faktury i zwrócił od razu pół bańki. 3. Tusk zarządził kontrolę w NFZ w celu skontrolowania zarobków w ochronie zdrowia. 4. Trzaskowski w trybie pilnym wywalił RN Szpitala. Powołana została nowa. Nie ma w niej żadnego polityka. Wywalony został też zarząd. 5. Trzaskowski zgłosił się do Prokuratury Generalnej, aby zbadała w trybie pilnym wątek mordowania ludzi w Szpitalu. Ktoś mi przypomni, czy w latach rządów obozu ZjeP ktoś widział podobne działania na jakąkolwiek aferę tamtych lat? A było ich grubo ponad 300...
Polski
139
404
1K
33.9K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
Krzysztof Sałek KO Stalowa Wola
Przydacz ujawnił o co im chodziło. O zniszczenie mozolnie budowanych kontraktów dla polskich firm na odbudowę 🇺🇦. Miliardy w grze. Bo rząd nie może mieć sukcesów. SAFE już pokazał ich prawdziwe oblicze. Hejt na nowe miejsca pracy i inwestycje. Co za tragiczna administracja.
Polski
97
671
2.1K
27.7K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
eL jak Elżbieta 🇵🇱 🇪🇺
Jak myślicie, aktualne dzisiaj? Ja już jestem po 😉
Polski
23
31
226
10.7K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 ری ٹویٹ کیا
oh the world... #FBPE
oh the world... #FBPE@allure2989·
Szanowni, Przekazuję na prośbę Piotra (@VonPritzwald / @horaczko2397) 👇 Niebawem założy nowe konto. Chce jednak zrobić to dobrze, aby znowu go nie zablokowali. Ogólnie chyba połapał, co było problemem.* *Cytat dostosowany przeze mnie. Trzymamy kciuki 🤞 Wszyscy żyją i to jest najważniejsze ♥️ Resztę - operatorów zawieszenia - sqrwys**ów - yeb***ał pies.* *To ostatnie jest już ode mnie. Trzymajcie się ✌♥️
Elzbieta Saczek 🌸🎏🍀🥁#SilniRazem@ElzbietaSa27948

@ociepkamd @Magdaivia1 @ObiWanKenobyg1 @gregorkonop @horaczko2397 @Solomons_Alfy @zenobia853506 Piotr niestety ma już konto zablokowane 👉@horaczko2397, z kolei @gregorkonop już odzyskał dostęp do starego konta.

Polski
28
74
189
3.7K