
Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇

Українська



















