Samiec Omega

33 posts

Samiec Omega banner
Samiec Omega

Samiec Omega

@SamiecOmega

Zapasowe konto dla @artnowacki

Lodz, Poland 加入时间 Haziran 2026
244 关注955 粉丝
Lemoniadowy Joe
Lemoniadowy Joe@lemoniadowy1969·
Kilka dni temu ruszyło „Lato z Radiem” - moja ulubiona, letnia audycja z czasów dzieciństwa. „Polka Dziadek” do dzisiaj wprawia mnie w doskonały nastrój. 🕺 Dzień dobry się z Państwem.🌞🤝☕️
Polski
8
4
44
637
Księgowa Bożenka
Księgowa Bożenka@KsiegowaBozenka·
Idą upały - upał może zabić... jak się chronić? Jeśli masz klimę - to luzik - rządzisz... ale jeśli nie masz? Co można zrobić? Pomysły może oczywiste, ale... zarzucę: 1. Wietrz w nocy - nocą na zewnątrz jest zwykle znacznie chłodniej - otwórz okna nich to chłodne powietrze wejdzie do domu, rano zamknij, te kilka stopni różnicy zrobi robotę. 2. Rano - zasłoń też okna. Jak masz rolety - super. Jeśli nie - poszukaj opcji: stara firanka, czy mokre prześcieradło wyrzucone na zewnątrz szyby i zaczepione do ramy okna - to ogromna różnica. 3. Woda albo lód - najlepszy lód, ale jeśli nie masz to nawet zimna woda z kranu w jednym lub kilku wiadrach - efekt może nie spektakularny, ale zawsze to przez kilka godzin jeden dwa stopnie mniej. Jeśli masz wentylator, ustaw tak, aby wiał w jej stronę, ruch powietrza przyśpieszy wymianę ciepła. Co kilka godzin zmień wodę. 4. Jedzenie - unikaj ciężkich potraw, mięsa itp. 5. Picie - pamiętaj o piciu wystarczającej ilości płynów, raczej nie zimnych. Pij nawet, jeśli nie czujesz pragnienia. 6. Prysznic - nawet kilka razy dziennie, ale - uwaga - nie w lodowatej wodzie. 7. Sąsiedzi - to ważne - jeśli masz już swoje lata albo marną kondycję - poproś sąsiadów aby zaglądali w miarę możliwości - jak zemdlejesz albo dostaniesz udaru - to może uratować Ci życie. 8. Unikaj wysiłku w najgorętszych godzinach. Jeśli coś przegapiłam dopiszcie i puście dalej plz. Są takie sprawy, że niby wiemy ale uruchamiamy się z nimi dopiero gdy ktoś przypomni. Rozejrzyjcie się też dookoła, może ktoś z Waszych sąsiadów, szczególnie starszych lub chorych, potrzebuje jakiejś podpowiedzi, wsparcia czy pomocy, albo "przechowania" gdy Wy macie klimę a on nie. Najgorsze dopiero przed nami, jest jeszcze trochę czasu aby coś zorganizować.
Księgowa Bożenka tweet media
Polski
21
53
148
4.5K
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
Dzisiaj zdecydowanie później, bo poranek w podróży.
Polski
0
0
4
201
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
❗DZIEŃ DOBRY❗ Wtorek 23 czerwca. Pogoda piękna. Ja dzisiaj na delegacji do fabryki W Rzeszowie. Będę tu do jutra, a potem czwartek i piątek w Lublinie. Po wydarzeniach wczorajszych powoli dochodzę do siebie. Dziękuję za takie wsparcie. Wieczorem będę oddawał. #DzienDobry
Samiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet media
Polski
4
3
25
660
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
Noc długich noży.. Zablokowali w nocy konto @artnowacki Konto które posiadałem od. 2009 roku... Po kilku godzinach zablokowali następne, które założyłem. Zobaczymy jak pójdzie z tym kontem. Tak czy inaczej poproszę O Wasze wsparcie.
Samiec Omega tweet media
Polski
122
226
437
15.6K
Marcin P.
Marcin P.@Marcin21131·
@SamiecOmega no i zobaczcie kto się odnalazł‼️Nasz Arturo ‼️Budujemy Kochani ‼️‼️ Paczamy ‼️ Tulimy 🫂🤗‼️ i ROZSYŁAMY ‼️‼️ w paluchy napluć i do ....roboty🤭😁😎‼️‼️‼️ Napadamy ‼️‼️
GIF
Polski
13
12
18
305
Pani Prezes 👠
Pani Prezes 👠@PaniNaSzpilkach·
Do Rzeczy, wPolityce i Resspublika z radością ogłosiły: SIEĆ GIERTYCHA MA KŁOPOTY. MUSK NIE ODPUSZCZA.😡 W nocy z 21 na 22 czerwca X usunął dużą liczbę kont powiązanych z #SnaW. Powód? Masowe wrzucanie identycznych lub bardzo podobnych treści z wielu kont jednocześnie. Dlaczego u nich coś takiego się nie zdarza? Bo Elon zrobił z X swoją prawicową tubę. Gra nie jest równa, a algorytm faworyzuje prawicę- Musk chroni swoich. Czego absolutnie nie robić od teraz: • Nie wrzucajcie gotowych tekstów masowo • Nie organizujcie akcji „wszyscy wrzućcie to samo” • Nie udostępniajcie w kółko tych samych postów bez własnego komentarza • Zero automatyzacji Jak działać skutecznie: • Piszcie własnymi słowami • Zawsze dodawajcie osobisty komentarz. MYŚLĄ, ŻE ZAMKNĄ NAM USTA. NIEDOCZEKANIE. 💪🇵🇱 Dostosowujemy taktykę i wracamy jeszcze silniejsi. Im bardziej próbują nas ograniczać, tym bardziej kreatywni i głośni się staniemy. Prawdy nie da się schować pod dywan. 💪🇵🇱 #SnaW #SilniRazem #Giertych @GiertychRoman
Pani Prezes 👠 tweet media
Polski
471
513
1.1K
45.7K
Dariusz 🇵🇱🇪🇺
Dariusz 🇵🇱🇪🇺@Dariusz45309181·
Nie jesteście sami. Konta można zawiesić, ale nie da się zawiesić ludzi, ich charakteru i determinacji. Jeśli straciłeś konto , wracaj. Jeśli ktoś wrócił pod nowym profilem podawajmy dalej, obserwujmy, wspierajmy się nawzajem. Przetrwaliśmy już gorsze czasy. Przetrwamy i to. Razem jesteśmy silniejsi. 💪
Dariusz 🇵🇱🇪🇺 tweet media
Polski
13
53
140
3.4K
NEXØM 🇵🇱
NEXØM 🇵🇱@Nexom_Maciej·
‼️‼️ UWAGA UWAGA ‼️‼️ MUSK ZBANOWAŁ MOJE KONTO ‼️ STRACIŁEM MNÓSTWO OBSERWUJĄCYCH‼️
NEXØM 🇵🇱 tweet media
Polski
22
31
101
3.1K
zenobia
zenobia@zenobia853506·
Czara potrzebuje waszej pomocy buduję
Czaras@Czaras68

@zenobia853506 Siemanko Robert 🤝👊👍 To moje nowe. Stare na razie nie żyje 😁

Polski
21
52
105
3.6K