durtam

148 posts

durtam

durtam

@MRud52

Sportowy śmieszek

انضم Mayıs 2023
206 يتبع11 المتابعون
durtam
durtam@MRud52·
@DbAbsur Panie AbsurdDB, wrzucanie DOSGO i brutalnych fauli w jeden worek (brutalności) budzi dysonans. Fajnie było by rozdzielić czerwa za obie te kategorie (tak wiem, drugie czerwo wczoraj dla RPA to była bandyterka). Ale statystyka niemniej interesująca ;)
Polski
0
0
1
133
AbsurDB
AbsurDB@DbAbsur·
Najwięcej czerwonych kartek w historii mundiali mają oczywiście Brazylia (11) i Argentyna (10) Ale one rozegrały mnóstwo meczów. W przeliczeniu na jedno spotkanie najbrutalniejszą drużyną wszech czasów została właśnie Republika Południowej Afryki wyprzedzając Kamerun
AbsurDB tweet media
Polski
4
0
52
4.7K
AbsurDB
AbsurDB@DbAbsur·
Uwaga. Jeżeli ktoś uważa, że drużyn na MŚ jest za dużo, to teraz jest moment, żeby wskazać te, których tam być nie powinno Po 0:7 to każdy głupi potrafi
Polski
86
1
401
186.1K
durtam
durtam@MRud52·
@falowicz32292 @DbAbsur Optymalną jest baraż interkontynentalny z Europą, Azją itp. Tak jak było poprzednio, po wyjściu Australii z tej strefy
Polski
0
0
0
112
Krystian Falowicz
Krystian Falowicz@falowicz32292·
@MRud52 @DbAbsur To mistrzostwa ŚWIATA. Oceania jest częścią świata. Jedno pewne miejsce jest optymalną liczbą. Paragwaj to akurat drużyna na poziomie Ekwadoru- ich obecność nie jest niczym nadprzyrodzonym. A Uzbekistan jeszcze zaskoczy - pozytywnie.
Polski
1
0
0
148
durtam
durtam@MRud52·
@IndoFootballPL @DbAbsur Takie życie, sprawiedliwości nie ma na świecie, padło na Paragwaj. A tak serio, to z tej strefy licząc poważne kraje to nie wchodzi tylko 1-2. Brazylia najprawdopodobniej miała by więcej, gdyby nie kładli lachy, bo widzieli, że i tak awansują. Oczywiście subiektywna opinia ;)
Polski
0
0
1
550
Maks81
Maks81@IndoFootballPL·
@MRud52 @DbAbsur Z jakiego powodu Paragwaj? Zdobyli tyle samo punktów co Brazylia, Urugwaj, Kolumbia i bezpośrednio weszli na mundial bez żadnych baraży
Polski
1
0
0
572
durtam
durtam@MRud52·
@M1906Z @GC2000pp @DbAbsur Dodajmy do tego 7-0 Portugalii z Koreą w 2010, czy 6-0 Argentyny z Serbią w 2006. Format też powoduje, że drużyny chętniej będą chciały dobić rywala, w meczu którym im się układa, przynajmniej w teorii.
Polski
0
0
0
134
durtam
durtam@MRud52·
@M1906Z @GC2000pp @DbAbsur Ale takie wyniki się zdarzają na mundialach, 8-0 Niemcy z Arabią w 2002, ostatnio Hiszpania z Kostaryką 7-0. Biorąc pod uwagę 12 grup, a nie 8, statystycznie mamy większą szansę na wysoki wynik ;)
Polski
1
0
0
166
durtam
durtam@MRud52·
@FCGKSUnited @DbAbsur "Uwaga. Jeżeli ktoś uważa, że drużyn na MŚ jest za dużo..." to początek oryginalnego wpisu autora wątku. Kto ciebie przepuścił przez podstawówkę z brakiem umiejętności czytania i dedukcji popełnił zbrodnie na edukacji
Polski
0
0
0
18
JajoWasz
JajoWasz@FCGKSUnited·
@MRud52 @DbAbsur Nie to było istotą głównego tłita. Ty natomiast walczysz z wiatrakami sądząc, że są tu ludzie, którzy uważają format 48 za lepszy od 32.
Polski
1
0
0
18
durtam
durtam@MRud52·
@FCGKSUnited @DbAbsur xD ale ja mam wyjebane czy to się sprawdzi, istotą tłita było pokazanie, że 32 drużyny a nie 48 było git, ale to trzeba umić czytać
Polski
1
0
0
163
JajoWasz
JajoWasz@FCGKSUnited·
@MRud52 @DbAbsur Widzę hurtem sobie wrzuciłeś kilkanaście krajów, coś się sprawdzi przecież i będziesz świecił jajami 👍
Polski
1
0
0
190
Miłosz Wojtala
Miłosz Wojtala@milosz_wojtala·
7:0 jest możliwe może w 2-3 meczach na tym turnieju. I nie będzie to mecz Jordanii z Argentyną, ale już ustaliliśmy, że nie masz pojęcia, o czym mówisz, więc nie powinieneś mówić w ogóle. Zresztą 7:0 bywało i przy poprzednim formacie. Albo 7:1 w 2014, ale tak się śmiesznie stało, że tyle dostała Brazylia, która była gospodarzem.
Polski
1
0
1
131
durtam
durtam@MRud52·
@PolaczekC10386 @DbAbsur no to tu robisz koszyki na podstawie rankingu Fifa i też styknie, rozwiązań jest mnóstwo, kwestia gustu
Polski
0
0
0
15
Polaczek Cebulaczek
Polaczek Cebulaczek@PolaczekC10386·
@MRud52 @DbAbsur Nie no tylko w eliminacjach do euro są możliwe takie rzeczy obecnie bo koszyki są na podstawie LN, a potem turniej na podstawie eliminacji, a mundial jest na podstawie rankingu
Polski
1
0
0
84
durtam
durtam@MRud52·
@PolaczekC10386 @DbAbsur Dodało by atrakcyjności eliminacjom, i każdy mecz był by o coś, plus odpada argument, że trafiasz do grupy z 2 mocarstwami i nie masz szans na awans, bo 4 mecze w ryj.
Polski
1
0
0
71
durtam
durtam@MRud52·
@PolaczekC10386 @DbAbsur Bliżej mojego serca jest pomysł z tabelą zbiorczą, jak w Lidze Mistrzów - system szwajcarski, gra się 8-10 meczy i awansuje top 16 bez baraży, ale gdzie 2 polaków tam 3 opinie xD
Polski
1
0
0
77
durtam
durtam@MRud52·
@PolaczekC10386 @DbAbsur Na tym polegają eliminacje, że ktoś odpadnie, taka Holandia w 2002 nie pojechała, a miała jaką pakę. Tak bywa, system eliminacji jest dyskryminujący kraje Europejskie no i Panie nic z tym nie zrobimy. Jak dla mnie to i tak te Europejskie są lepsze niż te Iraki, ale co zrobisz :)
Polski
1
0
0
109
Polaczek Cebulaczek
Polaczek Cebulaczek@PolaczekC10386·
@MRud52 @DbAbsur A nie wiem to wina Turcji, że mieli Hiszpanię w grupie, a Czesi w eliminacjach grali po prostu słabo i jakoś weszli do baraży przez brak realnej konkurencji, swedistan to skrajny przypadek, który się wydarzył przez debilizm uefy
Polski
1
0
1
120
durtam
durtam@MRud52·
@PolaczekC10386 @DbAbsur Argument oparty o liczbę drużyn, która była poprzednio z strefy Euro, a jaka jest teraz przy Mundialu 48 drużynowym. Żadna drużyna z baraży mnie nie jara, jeżeli chodzi o Europę, po prostu. Już widzę jak każdy będzie z wypiekami na twarzy oglądał Czechów, Szwedów czy Bośnię ;)
Polski
1
0
0
602
durtam
durtam@MRud52·
@GC2000pp @DbAbsur I na luzie mogą dostać te 0:7 do Argentyny. Włochy, mistrz Europy 2021, nie był na Mundialu 2022. Mistrzostwo kontynentu nie daje Ci walidacji do Mistrzostw Świata. Porównywanie eliminacji czy mistrzostw kontynentu do samego Mundialu, to argument trochę z dolnej części pleców.
Polski
2
0
0
923
G C
G C@GC2000pp·
@MRud52 @DbAbsur Jordania jest aktualnym mistrzem azji
Polski
2
0
1
939
durtam
durtam@MRud52·
@_khameel_ @DbAbsur IMO, drużyn z Azji powinno być maks 3-4, więc to kwestia gustu, może być i ta Arabia, a nie Jordania. W idealnym formacie obie nie jadą, obie mają potencjał na 0pkt w grupie xD
Polski
0
0
0
253
Kamil
Kamil@_khameel_·
@MRud52 @DbAbsur Uzbekistan, Jordania zasłużony awans w przeciwieństwie do Arabii Saudyjskiej.
Polski
1
0
2
305
luchas
luchas@luchask536·
@MRud52 @PacochaPiotr @DbAbsur Czyli jak ktoś awansuje z eliminacji ale możemy stwierdzić, że im słabo pójdzie to mieliby nie jechać na turniej? Trochę dziwne rozumowanie
Polski
1
0
0
109
durtam
durtam@MRud52·
@milosz_wojtala @DbAbsur Widać masz problem z czytaniem ze zrozumieniem panie "ekspercie". Skoro nie widzisz, że odpowiedź była głównego tłita, czyli chodzi o turniej, a nie o ELIMINACJE, to już lekarz tylko pomoże.
Polski
0
0
0
14
Miłosz Wojtala
Miłosz Wojtala@milosz_wojtala·
I jeszcze jedno: spróbuj uzasadnić, niech będzie na przykładzie Paragwaju, dlaczego nie powinien się znaleźć na MŚ, skoro zrobił tyle samo punktów, co trzy inne drużyny, o które się nie rzucasz. To, czy zrobi dobry wynik, to inna sprawa. Na jakiej podstawie uważasz, że Paragwaju tam być nie powinno? Dlaczego akurat Paragwaju, a nie Urugwaju czy Kolumbii?
Polski
1
0
0
31
durtam
durtam@MRud52·
@milosz_wojtala @DbAbsur Pomyliłeś odwagę z odważnikiem, każdy może się wypowiedzieć w necie, a skoro tak się zesrałeś o opinie jakiegoś randoma z neta to wuj z ciebie, nie ekspert. Jak byś napisał kulturalnie to bym zdanie Twoje uszanował, a ty się wywyższasz od razu, psychoterapia na cito typie
Polski
0
0
1
143
Miłosz Wojtala
Miłosz Wojtala@milosz_wojtala·
No ładnie się przedstawiłeś. Argumentów brakło, więc przeszedłeś od razu do obrażania. 99%, że co najmniej jedna z drużyn, które wymieniłeś, wykręci fajny wynik. Skrin zrobiony, więc w lipcu będziemy się z ciebie śmiać. A jeśli nie jesteś ekspertem, to czasem najlepiej milczeć.
Polski
1
0
5
194
durtam
durtam@MRud52·
@milosz_wojtala @DbAbsur Miłosz, lecz się na głowę albo zmień pieluchę, nigdzie nie napisałem, że jestem ekspertem. Pogadamy po meczach w grupie. Eliminacje, a turniej to dwa różne światy. Bo jeżeli patrzeć na nie to Polska, a nie Niemcy powinny grać w finale 2002 xD
Polski
3
0
1
770
Miłosz Wojtala
Miłosz Wojtala@milosz_wojtala·
Ten Paragwaj, który w kwalach zgarnął tyle samo punktów, co Brazylia, Urugwaj i Kolumbia i miał drugą defensywę całych kwalifikacji? Ten Uzbekistan, który był 2 pkt za Iranem i awansowałby nawet przy 32-zespołowym systemie? Ta Bośnia, która wyeliminowała Włochów (którzy, jakby zagrali, nie budziliby żadnych wątpliwości takich potężnych ekspertów, jak ty)?
Polski
1
0
16
1K