Piotr Pacocha

303 posts

Piotr Pacocha

Piotr Pacocha

@PacochaPiotr

Jasło/Kraków Katılım Temmuz 2013
328 Takip Edilen8 Takipçiler
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@Bziemek @ZelekZyzynski Najbardziej sprawiedliwy byłby dwumecz z meczem u siebie i meczem na wyjeździe - tylko nie wiem czy dałoby radę wcisnąć kolejny mecz do kalendarza.
Polski
1
0
0
8
Przemysław Kucharzak
@PacochaPiotr @ZelekZyzynski Dlatego, że promujesz w dużym stopniu farta w losowaniu, a Duńczycy czy Włosi by nie grali takiej padali jak Czesi czy Bosnia. Jeden mecz na wyjeździe ciężej wygrać jak zagrać gówno w trzech grupowych na turnieju
Polski
1
0
0
12
Żelisław Żyżyński
Żelisław Żyżyński@ZelekZyzynski·
Mecz słaby, ale gol Manzambiego rewelacyjny. Decyzja, timing, jakość strzału 🔝
Polski
3
0
17
3.5K
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@Bziemek @ZelekZyzynski Dlaczego gospodarzem finałów baraży miałby być teoretycznie lepszy zespół? W półfinałach rozstawione drużyny grały u siebie. Poza tym nie sądzę, żeby Włosi czy Duńczycy zagrali tu lepiej skoro nie poradzili sobie w barażach.
Polski
1
0
0
11
Przemysław Kucharzak
@ZelekZyzynski Niech mafia z UEFA dalej losuje gospodarzy baraży, a nie daje je lepszym drużynom bądź na neutralnym terenie. Przez kulki (już pomijając nas) mamy takich dzbanów jak Czesi i Bośniacy zamiast Danii i Włochów
Polski
1
1
2
86
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@MRud52 @DbAbsur Uzbekistan był w top4 w eliminacjach azjatyckich, więc do 32-osobowego mundialu też by się załapał.
Polski
1
0
7
764
durtam
durtam@MRud52·
@DbAbsur - Wszystkie europejskie z baraży (4) - Caracao, Haiti - Paragwaj - Nowa Zelandia (pewne miejsce dla Oceanii to kpina) - Irak, Uzbekistan to już 10, a można jeszcze wyrzucić z 2 z Azji (Katar, Jordania), 2 z Afryki (np. RZP, RPA), Panamę i jedną z Europy losowo i mamy 32.
Polski
10
0
43
9K
AbsurDB
AbsurDB@DbAbsur·
Uwaga. Jeżeli ktoś uważa, że drużyn na MŚ jest za dużo, to teraz jest moment, żeby wskazać te, których tam być nie powinno Po 0:7 to każdy głupi potrafi
Polski
86
1
401
186K
Adam Zmudziński
Adam Zmudziński@Adam_Zmudzinski·
Wybrany przez FIFA sędzia do prowadzenia meczów mundialu - 🇸🇴Somalijczyk Omar Abdulkadir Artan - nie został wpuszczony do 🇺🇸USA! Arbiter po dotarciu na lotnisko został odesłany z powrotem do 🇹🇷Turcji. Artan w 2025 roku został wybrany najlepszym sędzią strefy CAF. #AfrykaGra
Adam Zmudziński tweet media
Polski
19
11
204
24.9K
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@bartek_beskidn Sześć ostatnich mundiali to sześciu różnych mistrzów świata. Gdyby ta seria miała być utrzymana to największe szanse mają Anglicy, Portugalczycy czy Holendrzy, no ale raczej ale z tym może być ciężko ;)
Polski
0
0
1
5
Bartek gdzieś w Beskidzie Niskim
Bartek gdzieś w Beskidzie Niskim@bartek_beskidn·
Do tej pory tylko 8 reprezentacji narodowych zdobyło mistrzostwo świata w piłce nożnej mężczyzn. Łącznie rozegrano 22 turnieje mistrzostw świata (1930-2022) i tylko te osiem państw sięgnęło po trofeum. Ostatnim nowym zwycięzcą była Hiszpania w 2010 roku 06.2026
Bartek gdzieś w Beskidzie Niskim tweet media
Polski
1
0
0
48
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@PatrickDollart Od tygodnia wiadomo że Braun czy Berkowicz nie wystartują. PIS też ma innego kandydata niż Wassermann. Sondaż nadaje się do kosza.
Polski
0
0
17
594
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@CezaryKawecki Sypnęło niespodziankami: Francuzi pokonani przez Iworyjczyków, Holendrzy przez Algierczyków, a Irakijczycy zdołali wyrównać z Hiszpanami. Zasłona dymna czy teoretycznie silniejsi są wypompowani długim wyczerpującym sezonem?
Polski
0
0
1
81
Cezary Kawecki | Statystyki piłkarskie 📊
⚽️ MECZE TOWARZYSKIE UCZESTNIKÓW MŚ 2026 (4.06) 🇫🇷 FRANCJA 🔴 1:2 vs Wybrzeże Kości Słoniowej (4.06) 🆕 vs Irlandia Płn. (8.06) 🇪🇸 HISZPANIA 🔵 1:1 vs Irak (4.06) 🆕 vs Peru (9.06) 🇮🇶 IRAK 🟢 1:0 vs Andora (29.05) 🔵 1:1 vs Hiszpania (4.06) 🆕 vs Wenezuela (10.06) 🇮🇷 IRAN 🟢 3:1 vs Gambia (29.05) 🟢 2:0 vs Mali (4.06) 🆕 🇰🇷 KOREA PŁD. 🟢 5:0 vs Trynidad i Tobago (31.05) 🟢 1:0 vs Salwador (4.06) 🆕 🇵🇦 PANAMA 🔴 2:6 vs Brazylia (31.05) 🟢 4:2 vs Dominikana (4.06) 🆕 vs Bośnia i Hercegowina (6.06) 🇸🇪 SZWECJA 🔴 1:3 vs Norwegia (1.06) 🔵 2:2 vs Grecja (4.06) 🆕 🇨🇮 WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ 🟢 2:1 vs Francja (4.06) 🆕 _____________________ 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 ANGLIA vs Nowa Zelandia (6.06) vs Kostaryka (10.06) 🇩🇿 ALGIERIA 🟢 1:0 vs Holandia (3.06) vs Boliwia (10.06) 🇸🇦 ARABIA SAUDYJSKA 🔴 1:2 vs Ekwador (31.05) vs Portoryko (6.06) vs Senegal (10.06) 🇦🇷 ARGENTYNA vs Honduras (7.06) vs Islandia (10.06) 🇦🇺 AUSTRALIA 🔴 0:1 vs Meksyk (31.05) vs Szwajcaria (6.06) 🇦🇹 AUSTRIA 🟢 1:0 vs Tunezja (1.06) vs Gwatemala (11.06) 🇧🇪 BELGIA 🟢 2:0 vs Chorwacja (2.06) vs Tunezja (6.06) 🇧🇦 BOŚNIA I HERCEGOWINA 🔵 0:0 vs Macedonia Płn. (29.05) vs Panama (6.06) 🇧🇷 BRAZYLIA 🟢 6:2 vs Panama (31.05) vs Egipt (7.06) 🇭🇷 CHORWACJA 🔴 0:2 vs Belgia (2.06) vs Słowenia (7.06) 🇨🇼 CURAÇAO 🔴 1:4 vs Szkocja (30.05) vs Aruba (7.06) 🇨🇿 CZECHY 🟢 2:1 vs Kosowo (31.05) vs Gwatemala (5.06) 🇨🇩 DR KONGA 🔵 0:0 vs Dania (3.06) vs Chile (9.06) 🇪🇬 EGIPT 🟢 1:0 vs Rosja (28.05) vs Brazylia (7.06) 🇪🇨 EKWADOR 🟢 2:1 vs Arabia Saudyjska (31.05) vs Gwatemala (7.06) 🇬🇭 GHANA 🔴 0:2 vs Meksyk (23.05) 🔵 1:1 vs Walia (2.06) 🇭🇹 HAITI 🟢 4:0 vs Nowa Zelandia (3.06) vs Peru (6.06) 🇳🇱 HOLANDIA 🔴 0:1 vs Algieria (3.06) vs Uzbekistan (8.06) 🇯🇵 JAPONIA 🟢 1:0 vs Islandia (31.05) 🇯🇴 JORDANIA 🔴 1:4 vs Szwajcaria (31.05) vs Kolumbia (8.06) 🇨🇦 KANADA 🟢 2:0 vs Uzbekistan (2.06) vs Irlandia (6.06) 🇶🇦 KATAR 🔴 0:1 vs Irlandia (28.05) vs Salwador (6.06) 🇨🇴 KOLUMBIA 🟢 3:1 vs Kostaryka (2.06) vs Jordania (8.06) 🇲🇦 MAROKO 🟢 5:0 vs Burundi (26.05) 🟢 4:0 vs Madagaskar (2.06) vs Norwegia (7.06) 🇲🇽 MEKSYK 🟢 2:0 vs Ghana (23.05) 🟢 1:0 vs Australia (31.05) vs Serbia (5.06) 🇩🇪 NIEMCY 🟢 4:0 vs Finlandia (31.05) vs USA (6.06) 🇳🇴 NORWEGIA 🟢 3:1 vs Szwecja (1.06) vs Maroko (7.06) 🇳🇿 NOWA ZELANDIA 🔴 0:4 vs Haiti (3.06) vs Anglia (6.06) 🇵🇾 PARAGWAJ vs Nikaragua (6.06) 🇵🇹 PORTUGALIA vs Chile (6.06) vs Nigeria (10.06) 🇨🇻 REPUBLIKA ZIELONEGO PRZYLĄDKA 🟢 3:0 vs Serbia (31.05) vs Bermudy (6.06) 🇿🇦 RPA 🔵 0:0 vs Nikaragua (29.05) 🇸🇳 SENEGAL 🔴 2:3 vs USA (31.05) vs Arabia Saudyjska (10.06) 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 SZKOCJA 🟢 4:1 vs Curaçao (30.05) vs Boliwia (6.06) 🇨🇭 SZWAJCARIA 🟢 4:1 vs Jordania (31.05) vs Australia (6.06) 🇹🇳 TUNEZJA 🔴 0:1 vs Austria (1.06) vs Belgia (6.06) 🇹🇷 TURCJA 🟢 4:0 vs Macedonia Płn. (1.06) vs Wenezuela (7.06) 🇺🇾 URUGWAJ - 🇺🇸 USA 🟢 3:2 vs Senegal (31.05) vs Niemcy (6.06) 🇺🇿 UZBEKISTAN 🔴 0:2 vs Kanada (2.06) vs Holandia (8.06)
Cezary Kawecki | Statystyki piłkarskie 📊 tweet media
Polski
1
1
21
3.6K
Cezary „Trotyl” Gmyz
Cezary „Trotyl” Gmyz@cezarygmyz·
Przypomnę, że za czasów II Rzeczpospolitej z Polski musieli uciekać tak wybitni politycy, współtwórcy polskiej Niepodległości jak Wojciech Korfanty czy Wincenty Witos. Obaj mają dziś pomniki przy Trakcie Królewskim. Obaj byli przedmiotem kampanii nienawiści. Mnie to coś przypomina.
Polski
368
258
1K
60K
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@RozekTom Mam nadzieję, że Kraków też znajdzie się na liście.
Polski
0
0
1
53
Zosia Samosia
Zosia Samosia@ZSsamosia·
@ObserwatorTak @lkwarzecha Ubawiłam się ostatnio na lekcji. Klasa 2 szkoły podstawowej, zagadnienia ekologiczne - "zgnieciona butelka zajmuje dużo mniej miejsca, a z zakrętek można zrobić nowe rzeczy". Dzieci, wychowywane na kaucyjnych żuli, oburzone - "ale jak to? przecież butelkomat!"
Polski
2
20
110
11.4K
Łukasz Warzecha
Łukasz Warzecha@lkwarzecha·
Ojej. Znowu się okazuje, że "aktualny stan wiedzy naukowej" z wczoraj i z dzisiaj może się radykalnie różnić. Zwolennicy interwencjonizmu państwa chcieliby ograniczyć tłuste pokarmy, bo są szkodliwe - a tu taki dzonk.
Łukasz Warzecha tweet media
Polski
38
80
655
14.3K
Piotr Ożóg
Piotr Ożóg@Piotr_Ozog·
@darmatel1 @RobertWinnicki @A_Zapalowski Jeszcze 1946r ale słabiej udokumentowany. A przykład z 2014, który ja też początkowo doliczyłem w dochodzeniu okazał się morderstwem. Wynika z tego, że niedźwiedzie zabiły w Polsce 3 osoby ale od 1927r.
Piotr Ożóg tweet media
Polski
2
5
53
1.6K
Robert Winnicki
Robert Winnicki@RobertWinnicki·
Na Podkarpaciu zginęła kobieta zagryziona przez niedźwiedzia. Pogłowie tego gatunku, tak jak pogłowie wilków, żubrów czy łosi wymknęło się w Polsce spod kontroli i od dawna napływały w tej sprawie sygnały alarmowe, zgłaszane przez takie osoby jak np. poseł @A_Zapalowski. Bicie na alarm w tej sprawie spotyka się niestety z histerią i agresją. Owa histeria, agresja i stojący za nimi zielony fanatyzm, blokujący należytą regulację populacji niektórych gatunków dzikich zwierząt w Polsce, są pośrednimi przyczynami tragicznej śmierci kobiety. Tyle jeśli chodzi o fakty. A teraz o ideologii. Wszyscy z zaciekawieniem oglądamy zdjęcia i nagrania jeleni chodzących po Zakopanem, dzików buszujących w Warszawie czy Gdyni, żubrów tratujących podlaskie pola, wilków i niedźwiedzi przechadzających się po ulicach podkarpackich miejscowości. Zaobserwowałem przy tym pewną prawidłowość. Im kto dalej się od codziennego kontaktu z przyrodą wychowywał czy żyje, ten często z większym fanatyzmem do tematu podchodzi. Ja, podobnie jak wiele osób wychowanych na wsi, kocham przyrodę, tęsknię za nią żyjąc na co dzień w mieście, staram się mieć z nią kontakt gdy tylko można. Wiele osób żyjących na prowincji ma do natury bardzo zdrowy stosunek, wynikający z życiowej praktyki. Wie, że zjawiska przyrodnicze i zwierzęta, zwłaszcza dzikie, to nie igraszka. Trzeba je kochać, umieć z nimi współistnieć ale też umieć je okiełznać kiedy zaczynają zagrażać człowiekowi. Taka postawa rodzi się z żywego doświadczenia. Jest jednak w Polsce rosnącą grupa osób, która nie kocha przyrody tylko, chyba z braku innej koncepcji religijnej, wyznaje kult przyrody. Są ludzie głęboko sfanatyzowani na tym punkcie, a spora część tych fanatyków żyje w miastach, nie mając doświadczenia codziennego, żywego kontaktu z przyrodą i posiadając jej zniekształcony, wyidealizowany oraz zideologizowany obraz. Fanatycy stawiają dziś w środku miasta tabliczki ku czci zlikwidowanych przez służby dzików a zarazem są w stanie zabitej przez niedźwiedzia kobiecie przypisać winę za „wypadek”. Jak „śmiała” wejść do lasu, zresztą lasu znajdującego się blisko miejscowości i ludzkich osiedli. Tych osiedli i miejscowości, do których nadmiernie rozmnożone dzikie zwierzęta zaczęły w ostatnich latach masowo zaglądać. Bo też powiedzmy sobie jasno, wbrew zielonej propagandzie - to nie jest tak, że „człowiek coraz bardziej narusza przestrzeń przyrodniczą”. Nie w Polsce. W naszym kraju nieustannie rośnie stopień zalesienia i nasycenia terenów leśnych wieloma gatunkami dzikich zwierząt. Ludzi w Polsce akurat ubywa, nasza populacja, właściwie chyba jako jedynego, dużego ssaka, kurczy się systematycznie między Odrą a Bugiem. Jeśli nie ograniczymy w Polsce wpływów fanatyków i nie zaczniemy regulować na serio rosnących populacji dzikich zwierząt, będzie dochodziło do kolejnych tragedii. Nie tylko na Podkarpaciu i nie tylko związanych z drapieżnikami. Spłoszony łoś czy jeleń może wziąć przypadkowego przechodnia na rogi i rozpruć mu brzuch a niewinnie wyglądający dzik potrafi z łatwością rozorać np. tętnicę w nodze. Człowiek jest koroną stworzenia. Powinien przyrodę kochać i otaczać opieką. Ale nie możemy, niczym ludzie jaskiniowi, przed nią nieustanie drżeć. Ochrona środowiska powinna być w rękach ludzi rozumiejących i kochających naturę, nie sfanatyzowanych ideologów.
Polski
179
105
884
54.6K
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@Piotr_Ozog @darmatel1 @RobertWinnicki @A_Zapalowski Przypadek z 2014 początkowo zakwalifikowano jako atak niedźwiedzia, po wstępnej sekcji zwłok biegli stwierdzili morderstwo, ale po szczegółowych badaniach przeważyła wersja ataku drapieżnika. W 1927 roku niedźwiedź zabił dwie osoby na polskim Spiszu. Czyli pięć ofiar.
Polski
0
0
0
37
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@Rozmowa_RMF @sikorskiradek O czym on mówi? Na Węgrzech nie było przecież wspólnej listy. Inne partie wystartowały, ale zostały zmarginalizowane przez TISZĘ i nie przekroczyły progu.
Polski
0
0
0
28
RozmowaRMF
RozmowaRMF@Rozmowa_RMF·
💬 Za wcześnie, żeby o tym mówić. To zadziałało na Węgrzech, gdzie Tisza uzyskała większość konstytucyjną i dzięki temu Magyar może szybko zmieniać kraj, wypełniać to, czego domagają się węgierscy obywatele, którzy na niego głosowali. Nam jest znacznie trudniej- @sikorskiradek, wicepremier i minister @MSZ_RP o wspólnej liście wyborczej w Porannej #RozmowaRMF @RMF24pl @Radio_RMF24 @tterlikowski
Polski
2
1
1
1.2K
Igor
Igor@IgorKowalik00·
@PacochaPiotr @DbAbsur A gdzie mieliby robić punkty? Petra Vlhova dopiero będzie wracać po kontuzji, jedynie w hokeju może coś zdziałają.
Polski
2
0
0
88
AbsurDB
AbsurDB@DbAbsur·
Klasyfikacja punktowa po 6 dniach 🇮🇹185⬆️ 🇳🇴159⬇️ 🇺🇸151⬆️ 🇦🇹150⬇️ 🇫🇷103⬆️ 🇩🇪100⬇️ 🇨🇦93⬆️ 🇯🇵88⬇️ 🇨🇭79⬇️ 🇸🇪76⬇️ 🇳🇱75 🇨🇳52 🇰🇷35⬆️ 🇫🇮31⬆️ 🇱🇻30⬆️ 🇨🇿26⬇️ 🇸🇮24⬇️ 🇦🇺19⬆️ 🇳🇿18⬇️ 🇵🇱18💪 🇬🇧17 🇧🇪13 🇧🇬12 🇺🇦6⬆️ 🇬🇪5 🇰🇿🇪🇪🇱🇹3 Mnóstwo punktów 🇮🇹🇺🇸.Kosmiczny wynik🇱🇻🇧🇬Pierwsze punkty dla 🇪🇪🇱🇹
AbsurDB@DbAbsur

Po 4 dniach w klasyfikacji punktowej cudowny dzień Norwegii 🥇🥇🥇🥉🥉, mocny Stanów, Szwecji i Niemiec. Łotwa wyprzedza Polskę 🇳🇴127⬆️ 🇮🇹117⬇️ 🇦🇹83 🇺🇸80⬆️ 🇩🇪66⬆️ 🇨🇭63 🇯🇵62⬇️ 🇸🇪56⬆️ 🇫🇷45 🇨🇦42 🇳🇱🇨🇳28 🇨🇿26 🇸🇮24 🇫🇮21⬆️ 🇰🇷🇳🇿18 🇬🇧15 🇱🇻12 🇵🇱9💪 🇧🇪8⬆️ 🇧🇬6 🇬🇪5 🇰🇿3 🇦🇺2 🇺🇦1

Polski
5
0
35
16.7K
coolfonpl 🇵🇱
coolfonpl 🇵🇱@coolfonpl·
Dane do wyznaczania średniej temperatury globu przez NOAA są zbierane z zaledwie 10 stacji w Polsce, w tym z Ławicy, Okęcia i Balic, które są wyspami ciepła. Pozostałe tereny poza stacjami mają temperaturę "ekstrapolowaną" czyli lekko zafałszowaną w górę. Tak się osiąga rekordy
coolfonpl 🇵🇱 tweet media
Polski
39
198
885
44K
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@DbAbsur Finlandia i Wielka Brytania jeszcze bez medalu, a mimo to ci pierwsi wyprzedzają sześć państw z medalami, a ci drudzy cztery reprezentacje.
Polski
0
0
1
45
AbsurDB
AbsurDB@DbAbsur·
Po 4 dniach w klasyfikacji punktowej cudowny dzień Norwegii 🥇🥇🥇🥉🥉, mocny Stanów, Szwecji i Niemiec. Łotwa wyprzedza Polskę 🇳🇴127⬆️ 🇮🇹117⬇️ 🇦🇹83 🇺🇸80⬆️ 🇩🇪66⬆️ 🇨🇭63 🇯🇵62⬇️ 🇸🇪56⬆️ 🇫🇷45 🇨🇦42 🇳🇱🇨🇳28 🇨🇿26 🇸🇮24 🇫🇮21⬆️ 🇰🇷🇳🇿18 🇬🇧15 🇱🇻12 🇵🇱9💪 🇧🇪8⬆️ 🇧🇬6 🇬🇪5 🇰🇿3 🇦🇺2 🇺🇦1
AbsurDB@DbAbsur

Klasyfikacja punktowa #MilanoCortina2026 🇮🇹90 🇳🇴66 🇦🇹61 🇯🇵56,5 🇨🇭52,5 🇺🇸36 🇩🇪35 🇫🇷34 🇨🇦31 🇳🇱24 🇨🇳22 🇸🇪🇨🇿21 🇸🇮16 🇰🇷15 🇳🇿11 🇬🇧10 🇵🇱9💪 🇫🇮8 🇧🇬6 🇱🇻🇬🇪5 🇰🇿3 🇦🇺🇧🇪2 🇺🇦1 Absolutnie kosmiczni Włosi, fatalni Niemcy i USA, Polska za Nową Zelandią i Wielką Brytanią

Polski
3
0
37
12.5K
Piotr Pacocha
Piotr Pacocha@PacochaPiotr·
@kropka_hu Rzeczywiście. Jak na stosunkowo niewielką populację liczba obserwujących robi wrażenie (0.775 mln), a Orban ma nawet dwa razy więcej.
Polski
0
0
2
502
Dominik Héjj
Dominik Héjj@kropka_hu·
Magyar pisze,że Fidesz odpali,jak twierdzi, sekstaśmę z udziałem polityka. Link miał dotrzeć dzisiaj do dziennikarzy. Magyar pisze, że nagranie jest zmanipulowane i zarejestrowane sprzętem służb specjalnych. Jego samego miano szantażować. Jak napisał, rosyjski styl. #Węgry
Magyar Péter (Ne féljetek)@magyarpeterMP

Holnap lesz a Partizán-interjúm második évfordulója. Nyilván a Fidesz számára is szimbolikus nap ez, mert ekkor reccsent meg a megingathatatlannak hitt hatalmuk. Készülnek is rá. Nem úgy, ahogy normális emberek tennék, mondjuk szembenézéssel és bocsánatkéréssel, hanem inkább zsarolással és fenyegetéssel. Régóta zsarolnak és fenyegetnek videófelvételekkel, lejáratással, és úgy tűnik az évfordulón meg is indítják az eddig elképzelhetetlennek tartott orosz típusú hadjáratot. Sok újságírónak megküldtek ma egy linket, amelyen egy bekamerázott szoba látható. Sejtem, hogy egy olyan, titkosszolgálati eszközökkel rögzített és esetleg hamisított felvételt terveznek nyilvánosságra hozni, amelyen az akkori barátnőmmel intim együttlét közben vagyunk láthatóak. Hogy mit akarnak ezzel elérni, a gödi halálgyárról és az Orbán-kormánynak abban játszott szerepéről való figyelemelterelésen kívül, azt nem tudom. Igen, 45 éves férfi vagyok, szoktam szexuális életet élni. Felnőtt korú partnerrel. Van három kiskorú gyerekem, akiket nyilván semmibe vesz ez az aljas “családbarát” hatalom. De jó ha mindenki tudja, eddig sem és ezután sem fogok engedni semmilyen zsarolásnak. Nem én loptam el 650 milliárdot a Nemzeti Bankból, nem én mentettem fel pedofil segítőket, nem én asszisztáltam több ezer állami gondozott gyermek tönkretételéhez és több tízezer honfitársunk egészségének megkárosításához sem. Kedves fideszes rettegők, hozzatok ki bátran mindent, hamisítsatok kedvetek szerint, én sem zsarolásoknak, sem fenyegetésnek nem fogok engedni. Sem a magyar politikai-gazdasági maffia, sem az őket támogató nemzetközi hàlózat tagjainak. Magyarország nem eladó, nincs az az ár, amiért cserben hagynám honfitársaimat.

Polski
13
83
458
53.2K