
Людина написала цей коментар щодо моєї Renault Zoe. Чесно кажучи не розумію що не так з дешевими рено. От я зараз продав Зойку і взяв у мами на місяць Логана. Не бачу ніяких проблем на ньому їздити: дешева, ліквідна жоповозка яка жере 7 літрів бензини по місту. У мене все ок з самооцінкою: я зробив непогану карʼєру в ІТ (зараз працюю технічним детектором в іт компанії), в армії дослужився до молодшого сержанта. У мене чудова родина, я купив квартиру собі, купив квартиру батькам (і перевіз їх з Запоріжжя), купив їм цього Логана в 2020. То ж я себе почуваю абсолютно сформованим чоловіком, якому не соромно за своє життя і якому не западло їздити на простих авто за потреби. Ось цей Логан має блютуз: музичка грає, підвіска ковтає ями, мотора не чути: клас! І в дитинстві у мене все було ок: ріс у Запоріжжі в спальному район і всього досягнув сам.




Опитнійший Далєкобійнік@P1zdat1y
@vladJavaScript Оце завжди хтів подивитися, хто ці машини купляє? Що ви таке в дитинстві пережили?
Українська

