programming mentor

637 posts

programming mentor

programming mentor

@koldovsky_com

Joined Ocak 2010
820 Following106 Followers
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Німці вміють, але справжній конструктор - то мій улюблений VW VR6. Похідні VR5, W8, W12, W16 і навіть концепт W18. Кожен день слухаю його голос і ловлю себе на думці, що буду дуже сумувати, коли з нього пересяду на щось інше.
Українська
1
0
2
866
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Мені, як колишньому програмісту, дуже подобається модульність. Напевне тому я захоплююся В двигунами BMW. Тіпи створили модуль у вигляді циліндра об'ємом 0.5 літри з однаковою геометрією (82×94.6 мм) і складають в ряд з таких модулів різні двигуни: В38(3 циліндри), В48(4 циліндри) і божественний В58(6 циліндрів). Краса, хіба ні?
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
22
0
102
18.8K
programming mentor retweeted
DOU
DOU@doucommunity·
«Штучного інтелекту не існує». В’ячеслав Колдовський про еволюцію українського IT і майбутнє аутсорсу dlvr.it/TSM7Qh
Українська
3
1
19
3.6K
programming mentor retweeted
DOU
DOU@doucommunity·
У своєму дописі В'ячеслав Колдовський детально аналізує вихідний код мегауспішного ШІ помічника Claude Code від Anthropic, який випадково став доступним завдяки помилці розробників. Автор розбирає архітектуру, слабкі та сильні сторони цього масштабного проєкту і пояснює, чому неідеальний, але швидко згенерований штучним інтелектом код, що приносить мільярдні прибутки, вже став новою нормальністю сучасної розробки програмного забезпечення. 👉 dou.ua/goto/t4lm
DOU tweet media
Українська
6
4
99
14.4K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@igorvigor19 Постійно з цим стикаюсь. Віртуальні черги з обмеженою кількістю місць - то вершина "діджиталізації". У фізичній черзі ти хоч якось за кимось можеш стати. А з такою "діджиталізацією" у держоргани часто не можна навіть записатися. Краще вже ніяк, ніж так.
Українська
0
0
2
175
Billy Corgan
Billy Corgan@igorvigor19·
Як гарно наша держава дбає про українців закордоном. Наприклад, записатись наразі на прийому у будь-яке консульство у США неможливо до серпня. Це останній місяць, доступний для вибору. У серпні теж чомусь не можна замовити послугу, навіть якщо є вільні «слоти».
Billy Corgan tweet mediaBilly Corgan tweet mediaBilly Corgan tweet mediaBilly Corgan tweet media
Українська
26
1
42
6.2K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Кул, під погоду те що треба. Прибамбас за кермом - то якийсь тримач під телефон, він не штатний? CarPlay/AA є стандартно? PS. І якщо хотів затерти номери на фото, то не дуже вийшло :)
Українська
0
0
0
1.1K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
2 тижні у мене Джимні і, як ви розумієте, це якраз 2 тижні лютого морозу і єбейшої ожеледиці. Повноцінну статтю про мій досвід з Джимні напишу певно в березні, а поки мої перші спостереження: - Більшість питають як мені part-time повний привід адже там треба включати і виключати передній привід руками. Я купив хороші зимові шини Bridgestone DV-M2 то ж більшість часу їзджу на задньому приводі - система стабілізації справляється. Передній включаю тільки у дворах і на парковці. Важіль вмикання переднього приводу механічнний - тобто ти відчуваєш, як тяга задіює муфту яка включає передок. Дуже класні відчуття - такі металеві, справжні. - Машина супер компактна: мене вже полюбили діди на офісному паркінгу адже я можу машинку вщимити там, де інші не можуть (приклад на фото) - На ходу одразу відчуваєш, шо машина на рамі і на двох мостах. Її тіліпає і підкидає - таке враження ніби авто під тобою живе своїм життям. Хто колись їздив на УАЗі, той пойме, про шо я. З іншої сторони: двигун тихий, коробка - автомат, світло саме вмикається, клімат-контроль працює як треба і все це додає комфорту. А розуміння того, шо ти можеш проїхати майже по любій дорозі, дає відчуття впевненості. У Львові це зараз дуже актуально, бо у дворах не дороги, а якийсь танковий полігон. - Розхід 11.1 як видно з фото, але це з виїздом на будівельний майданчик і забавками там в колії від бетоновозів на пониженій передачі. Загалом чесний розхід в такі морози з прогрівами 10.5 і мені ок, бо Ford Focus 2 в таких же умовах жер у мене 11.5. - Власники інших Джимніків машуть і моргають фарами тобі, а ти машеш і моргаєш їм))) - Мені з моїми 191см їздити нормально: висока посадка компенсує не саме зручне сидіння. На дальняк звичайно це каторга, але для міста норм. В трьох також цілком комфортно: ми з дружиною спереду, а мала в дитячому кріслі чудово поміщається за нами. Інше заднє крісло складаємо і використовуємо як багажник. - Тестували на буд майданчику повний привід, поніжайку і систему контроля тяги: головне не сісти на брюхо, а зі всім іншим Джимнік справляється: в статті будуть відео. - Машина має купу місць де ви можете вкрутити аксесуари. Я замовив з алішки полички і підстаканники: встали ідеально :) Підстаканнини вкручуються болтом в стандартні пази.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
37
7
306
31K
programming mentor retweeted
Stef In Dev
Stef In Dev@stefindev·
The correct approach to vibe coding? Spec-driven development💻 AI can't read your mind - tell it exactly what you want Full video on YouTube👉youtu.be/pEeYwvgHlVs
YouTube video
YouTube
English
0
2
2
65
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript @ItechHomer Для технічної людини то не дуже складно зробити й самому - коли припекло і дійсно електрика тяжко було дістати, то подивився туторіалів, поліз в щиток і зробив сам. Але я не можу то всім радити, краще звісно щоб електрик зробив. Можу хіба якісь поради дати, бо в тему занурився.
Українська
1
0
1
88
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@ItechHomer я влітку робив ремонт і електрику дуже впадлу було за гроші(!) зробити мені що б я міг хату від екофлова заживити. В ітозі я плюнув його молити і не дотис, тепер блін маю. Чогось я постійно думаю, що війна ось ось закінчиться, але походу треба міняти майндсет.
Українська
1
0
7
561
Homer
Homer@ItechHomer·
Нас вже другу добу попереджають про масований удар по енергетиці. Не завжди ці попередження спрацьовують. Тому і я не пишу про це, зазвичай.
Українська
7
3
122
10.4K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@devellloper У мене 4 шт різних Logi MX. Я MX4 чекав, але в день презентації купив 2шт Basilisk 35k. Горизонтальний скрол зробив за рахунок shift на бокову кнопку. Не можна пробачити Logitech, що вони залишили низький polling rate. На сучасних моніторах різниця дуже помітна навіть без ігор.
Українська
0
0
1
60
DEV
DEV@devellloper·
Конект MX Master 4 працює гірше ніж MX Master 3, радіво не лове, не передає. Наче в мене тут не комп'ютер, а РЕБ.
Українська
8
0
17
3.9K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@YouSysAdmin У мене був гуглофолд 9 поки не зламався (щось з конектором двох половинок, ще не встиг зайнятися ремонтом) і це реально зручна штука, але хотілося більшого прямокутного екрану. То зараз вирішив фолд квадратний не брати, взяв S25U та чекаю саме на тріфолд :) S-pen мені не треба.
Українська
0
0
2
55
ТижСісАдмін
ТижСісАдмін@YouSysAdmin·
Нафіга Samsung це зробив? От чесно просто Fold це доволі дорога й спецефічна штука, а вони той трифолд роблять, щоб що? Щоб китайцям носа утерти чи що? Ну й фолд без S-pen то вже спірне рішення а трифолд так взагалі.
ТижСісАдмін tweet media
Українська
20
1
41
3.5K
DEV
DEV@devellloper·
Текс, а шо таке оло, я ж вас заборонив усіх
DEV tweet media
Українська
6
0
48
3.5K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@skalinets Дуже просто. Я колись був адміном MS IT Academy в універі. Тобі дають доступ генерити ключі для студентів і викладачів, і ти не маєш права генерити для інших, бо це піратство. Але відразу прилетіла пропозиція робити це за гроші, звичайно я відмовився, але не всі такі як я :)
Українська
1
0
70
3.2K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@igorvigor19 Фоточки топчик, талант. Переживу війну, відвідаю, якщо візу дадуть :)
Українська
1
0
1
67
Billy Corgan
Billy Corgan@igorvigor19·
Коротше, моя опінія слідуюча. Я рахую шо Бостон божественне місто по факту. Типу десь як Нью-Йорк, але менше людей, чистіше і вайб інший.
Billy Corgan tweet mediaBilly Corgan tweet mediaBilly Corgan tweet mediaBilly Corgan tweet media
Українська
13
1
58
3.5K
софія doing marketing
софія doing marketing@soooofia123·
Пані та панове айтівці. За якими професійними ТГ-каналами слідкуєте?
Українська
31
2
31
9.7K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript @GuitarsN @4x4_new_error Я катав на двохлітровому Бронко Спорт 2.0 турбо на 250 конячок і він по місту на тих же маршрутах жере більше ніж атмо Атлас 3.6 VR6 на 280. Це мене дуже здивувало, але факт :)
Українська
0
0
1
73
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@GuitarsN @4x4_new_error ну, тоді треба переходити на 2.0 двигун. 6+ циліндрові бензинки не жеруть мало впринципі :)
Українська
3
0
6
820
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@igorvigor19 Ну ок, то персональне. Але я тільки сів в салон і зрозумів що моє. За 2 роки і 20+ ткм крім ТО якусь резинку поміняли в підвісці за пару копійок :) брав з пробігом 100 тем майже
Українська
0
0
0
23
Billy Corgan
Billy Corgan@igorvigor19·
@koldovsky_com Ні, він дуже ненадійний. І я, вимушений зізнатись, не дуже ставлюсь до ФВ.
Українська
1
0
0
40
Billy Corgan
Billy Corgan@igorvigor19·
Вибираю машину жінці на заміну CX-9. Потрібно багато місця в багажнику за третім рядом, щоб поміщався багаж. Хотів електричну KIA EV9. Почитав про цю модель і її надійність. Тепер хочу Chevy Tahoe.
Українська
21
0
21
2.5K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Так, це якась нездорова ситуація в суспільстві. Всім хрести не наклеїш. Донька хоче маленьку машинку - складно їй пояснити, що це не буде найкращим варіантом, хоча в цивілізованій Європі це якраз і є правильний вибір.
Українська
0
0
1
146
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@koldovsky_com Мене на Зойці будили на дорозі. Наклеів хрест ЗСУ на заднє скло і все пофіксалось. Бо у нас люди часто на дорогих тачках дуже дерзькі , але військових/ветеранів бояться певно. Дуже прикро це все.
Українська
2
0
7
568
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Людина написала цей коментар щодо моєї Renault Zoe. Чесно кажучи не розумію що не так з дешевими рено. От я зараз продав Зойку і взяв у мами на місяць Логана. Не бачу ніяких проблем на ньому їздити: дешева, ліквідна жоповозка яка жере 7 літрів бензини по місту. У мене все ок з самооцінкою: я зробив непогану карʼєру в ІТ (зараз працюю технічним детектором в іт компанії), в армії дослужився до молодшого сержанта. У мене чудова родина, я купив квартиру собі, купив квартиру батькам (і перевіз їх з Запоріжжя), купив їм цього Логана в 2020. То ж я себе почуваю абсолютно сформованим чоловіком, якому не соромно за своє життя і якому не западло їздити на простих авто за потреби. Ось цей Логан має блютуз: музичка грає, підвіска ковтає ями, мотора не чути: клас! І в дитинстві у мене все було ок: ріс у Запоріжжі в спальному район і всього досягнув сам.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Опитнійший Далєкобійнік@P1zdat1y

@vladJavaScript Оце завжди хтів подивитися, хто ці машини купляє? Що ви таке в дитинстві пережили?

Українська
118
15
707
76.7K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@koldovsky_com @kovsditch ну це ви порівнюєте зі старим джимні, новий трошки більший :) і місця там більше ніж в старому. Я б сказав, що десь як в матізі)
Українська
1
0
1
30
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Цей час настав: продам свою Зойку. Буду купляв Suzuki Jimny. Це повністю обслужений на оф сервісі Renault ZOE R90 2018 44 кВт·год у максимальній комплектації Intense: клімат-контроль, камера заднього виду, задні парктроніки, датчики світла/дощу, безключовий доступ. Обслуговувався на оф дилері, 5 вересня 2025 зроблена діагностика ходової, електрики і розвал. Документи в фото. Норвезька комплектація з тепловим насосом і підігрівом передніх сидінь. Пригнана з Норвегії у листопаді 2024, я перший власник в Україні. Експлуатував майже рік, пробіг в Україні — 4 600 км. ТО навесні 2025: заміна масла в редукторі, фільтрів і заднього гальмівного циліндра. Колеса: легкосплавні R16 на заводській літній гумі. У комплекті — зарядний пристрій і компресор. SOH ~87%. Реальний запас ходу: літо — місто 267–270 км, траса до ~285 км; зима ~170 км. Пишіт в лічку кому цікаво: буде скидка для твітерян auto.ria.com/uk/auto_renaul…
Сумний Дембель tweet media
Українська
16
11
112
27.8K