Post

той йобнутий дід
@4x4_new_error В мене 3.2 FSI. По трасі ледве-ледве в 10 вкладаюсь. Іноді не вкладаюсь. А по місту стараюсь просто не їздити - а якщо вже їжджу, то стараюсь не рахувати)))
Українська
1
0
3
340
той йобнутий дід
@vladJavaScript @4x4_new_error У мене з ним - відсутність турбіни. Турбовані двигуни ефективніші, тому трошки менше жеруть. Атмосферники їдять більше. 3.2 FSI - атмосферник, турбіна або компресор відсутні.
Українська
2
0
0
333
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ви не праві: атмо мотори більш економні. Бо турбіна дуж повітря і наканчується більше бензина. Причому чим більше натискаєш на газ тим сильніше різниця розхід. Якщо спокійно їздити то розхід буде однаковим (атмо всеодно буде вигравати), але якщо давити на газ то турбо мотор буде суттєво більше пити . Це якщо ми порівнюєм атмо і тупо мотори одного обʼєму.
Українська
2
0
2
320
той йобнутий дід
@vladJavaScript @4x4_new_error Ну, тоді, можливо, покоління движків. FSI старіший. Але з того що Ви написали про Q7, у мене розхід десь такий самий. І це для мене таки дохєра, якщо шо) Особливо по місту.
Українська
1
0
1
309
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@GuitarsN @4x4_new_error ну, тоді треба переходити на 2.0 двигун. 6+ циліндрові бензинки не жеруть мало впринципі :)
Українська
3
0
6
820
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
у мене була сузукі нова з 1.6 атмо двигуном і гідроавтоматом айсін і жерла 8.5-9.5 по місту як би я там не давив на педальку. Потім я собі купив кіа просід 1.4 турбо на роботі і думав, що воно буде менше жерти. Та куди там))) 10-11 це якщо їздити як дід,а якщо валити на всі гроші то там 13-14 було і тоді я вивчав цю проблему і зрозумів, що турбо двигун не може бути таким же економічним як бензин того ж обєму бо він потужніший суттєво і має пити більше бензини)
Українська
3
0
9
852
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript @GuitarsN @4x4_new_error Я катав на двохлітровому Бронко Спорт 2.0 турбо на 250 конячок і він по місту на тих же маршрутах жере більше ніж атмо Атлас 3.6 VR6 на 280. Це мене дуже здивувало, але факт :)
Українська
0
0
1
73
Share