Qbik

3.4K posts

Qbik

Qbik

@_qbik

okay, this is crazy

Brodnica, Polska 가입일 Aralık 2016
328 팔로잉63 팔로워
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@mRokuszewski Ładnie naciągana wypowiedź tylko żeby podkreślić wyczyn messiego, ja bym to porównał do wygrania przez Stocha 4 konkursów z rzędu w TCS. Rok później zrobił to samo Kobayashi i ten wyczyn stracił całkowicie prestiż. To samo będzie z rekordem messiego jak go łyknie Kylian.
Polski
2
0
0
856
Mateusz Rokuszewski
Mateusz Rokuszewski@mRokuszewski·
Mbappe prędzej czy później weźmie sobie ten rekord, ale w tej chwili rzeczy są na swoim miejscu: najlepszy w historii ma najwięcej goli w historii na mundialach.
Polski
75
20
2.5K
73.4K
Qbik
Qbik@_qbik·
@liaoaxx @kuba19r20 @S_Warowny XD nie no kurwa sklad napakowany solidnymi zawodnikami wypierdala się na Paragwaju i Australii. Z czym do ludzi
Polski
1
0
2
210
Qbik
Qbik@_qbik·
@MM_Brewson @PolskaCelta między 21, a 25 rokiem życia wygląda, jakby postarzał się przynajmniej o dobre 15 lat
Polski
1
0
6
1.5K
Matt Brewson
Matt Brewson@MM_Brewson·
@PolskaCelta Jeszcze ze dwie szanse ma biorąc pod uwagę jego wiek i pozycję. Tak wgl to byłem pewny że on ma ze 36 conajmniej 😮
Polski
2
0
192
9.5K
Celta Vigo PL
Celta Vigo PL@PolskaCelta·
Wiedzieliście, ze jeden z najlepszych bramkarzy w XXI wieku , Jan Oblak nigdy nie miał okazji zagrać na Mistrzostwach Świata?
Celta Vigo PL tweet media
Polski
13
1
728
78.3K
Qbik
Qbik@_qbik·
@Janusz38405652 @Lewy_Legionista Jak inne kluby wyciągają takich gości, w sezon ich wartość rośnie kilka razy, to każdy pieje z zachwytu nad skautingiem, a jak Legia weźmie takiego to skandal XD
Polski
1
0
2
60
Filip (L)ewandowski
Filip (L)ewandowski@Lewy_Legionista·
Robert Deziel Jr. już w Warszawie. Ten amerykański obrońca z wiodącą lewą nogą swoje europejskie przetarcie zaliczył w akademii Realu Madryt. Był pewną postacią w drugiej drużynie Bayernu Monachium w IV lidze niemieckiej. Ciekawy zawodnik do stopniowego wprowadzania, być może ze sporym potencjałem. Podobnie jak w przypadku Arreiola. Co myślicie o tym ruchu transferowym? #LegiaWarszawa #RobertDezielJr
Filip (L)ewandowski tweet media
Polski
15
2
59
10.8K
Qbik
Qbik@_qbik·
@HibHobXD najgorsze, że to pewnie nie był nawet najgorszy występ europejskiej drużyny dzisiejszego dnia
Polski
0
0
0
493
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Niesamowita odpowiedź popularnego CR7
GIF
Polski
11
4
857
15.6K
Transfery Piłkarskie
Transfery Piłkarskie@Transfery_·
🚨 🇵🇱 Legia Warszawa zaprezentowała właśnie swoją JUBILEUSZOWĄ KOSZULKĘ na 110-lecie istnienia klubu!
Transfery Piłkarskie tweet media
Polski
19
3
565
27.3K
Qbik
Qbik@_qbik·
@cinkrofcentrum Tam pod wpisem to jakieś same facebookowe komentarze XD co się stało z tą platformą
Polski
0
0
20
873
Michał
Michał@majkeI1999·
Pierdolnął se z 30 metrów w 95. minucie od niechcenia i wpadło
GIF
Polski
6
5
767
14.7K
Qbik
Qbik@_qbik·
@Raynerek @vkshfx @HibHobXD Z Ukrainą zmienił pół składu - źle bo przegrali. Dzisiaj gra pod wynik (chuja z tego wychodzi) - źle bo zmian nie robi.
Polski
1
0
0
73
pejp
pejp@Raynerek·
@vkshfx @HibHobXD Ty widzisz jakie zmiany on robi? xD nie mówiąc już o ich ilości na towarzyskim
Polski
1
0
1
150
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Jedni przylecieli się tu bawić, posprawdzać cały skład i wymieniać połowę składu w połowie. Drudzy spoceni a i tak nic z tego nie wychodzi xD
Polski
2
0
256
11.7K
Blaidd
Blaidd@leoblaidd·
Tá, mas, alguém já descobriu que deuses eles são?
Blaidd tweet media
Português
186
40
5.5K
495.2K
Qbik
Qbik@_qbik·
@TheMrOstry @TomekSosna1 @Kosowsky_ Nie no ta gra jest blisko. Nie podali daty, żeby nie zabić sobie hype’u na Wolverina. Pojawi się w Q1 2027 albo w grudniu, ale w to wątpię przez bliską premierę GTA
Polski
0
0
0
10
Tomaszu
Tomaszu@TheMrOstry·
@TomekSosna1 @Kosowsky_ Napisali in development. Gra wyjdzie zapewne w 2028. Stąd ani grafika dopieszczona ani ogólny feeling. Mimo że bazują na dwóch poprzednich GoW.
Polski
1
0
0
60
Marcin Kosman
Marcin Kosman@Kosowsky_·
Co niektórzy śmiali się przez lata, że w jRPG steruje się czajnikami i walczy z żelkami, teraz w God of War ich najlepszym ziomem będzie galaretka z mieczem. Warto było czekać!
Polski
10
0
57
4.1K
🇵🇱 Paweł Jabłoński
🇵🇱 Paweł Jabłoński@paweljablonski_·
Niebywałe. Lodziarnia w Pszczynie od lat nagradzała najlepszych uczniów – ale właśnie się to skończyło – po interwencji @BiuroRPD. Rzeczniczka Praw Dziecka @MHornaCieslak uważa bowiem, że akcje promocyjne i filantropijne uzależniające nagrodę od ocen na świadectwie mogą nieść za sobą negatywne skutki społeczne. Biuro Rzecznika argumentuje, że inicjatywa „lody za pasek” może potencjalnie naruszać prawa dziecka, generować nadmierną presję psychiczną, promować niezdrową rywalizację oraz prowadzić do wykluczenia rówieśniczego. Co Państwo sądzicie o argumentach Pani Rzecznik?
🇵🇱 Paweł Jabłoński tweet media
Polski
421
643
2.8K
181.4K
Qbik
Qbik@_qbik·
@lysy_z_marvela Wypuszczanie wszystkiego na wrzesień byle nie wejść w okno premiery GTA 🙄
Polski
1
0
0
215
Qbik
Qbik@_qbik·
@golpl Kingdom Come: Deliverance I i II
English
0
0
2
189
GRYOnline.pl
GRYOnline.pl@golpl·
W które gry można zagrać w oczekiwaniu na Wiedźmin 3: Pieśni Przeszłości. 1. NAPISZCIE TYTUŁ GRY, 2. Admin DODAJE je do naszej listy.
GRYOnline.pl tweet mediaGRYOnline.pl tweet media
Polski
96
2
119
36.1K
Qbik
Qbik@_qbik·
@Rymcu Tracyn - Inspired - Czajek - Harpoon - Busio (tego nikt się nie spodziewa)
Polski
3
0
13
687
Rymcu
Rymcu@Rymcu·
"Ja zanim jeszcze się pożegnam, chciałbym coś powiedzieć dla widzów. Słuchajcie, wyczekujcie ogłoszenia drużyny LoLowej (chodzi o ENC), bo naprawdę będzie mocna i jestem pewien, że będziecie z niej zadowoleni. Wiecie co, ogłoszenie będzie mniej więcej za jakieś 2-3 tygodnie. To jest jeszcze dopinane. Skład jest dopięty." ~@RuRiX_ #POLSKAGUROM
Polski
2
0
77
10.5K
Qbik
Qbik@_qbik·
@ShitpostRock2 This fighting can acutally be good if enemies and bosses do smth more then just taking hits from Geralt
English
0
0
0
32
Rock Solid
Rock Solid@ShitpostRock2·
Idk why it’s so hard for Witcher fans to admit the combat is mid, i love nearly all elements of witcher but i think we can all agree combat is BY FAR the weakest part of the game
Sly(DaCrumbsideReferee)@sly0131

@babadoookie Just better than you

English
138
8
715
29K
Szymon Jadczak
Szymon Jadczak@SzJadczak·
Drodzy Kibice Lechii Gdańsk! Paolo Urfer Was okłamuje. Po pierwsze tak bardzo kocha Lechię, że wcześniej próbował kupić Wisłę Kraków i Śląsk Wrocław. W obu przypadkach rozmowy zerwano, gdy właściciele klubów prześwietlili Urfera i jego powiązania. Po drugie sponsorzy nie chcą przychodzić do Lechii z innego powodu niż opisuje to Urfer. Paolo Urfer twierdzi, że to wina mojego artykułu na jego temat. Ale to twierdzenie zostało obalone przez pracowników Lechii podczas procesu, który sam Urfer mi wytoczyl. Poproście Urfera żeby zgodził się na jasność procesu, a będę mógł wam napisać więcej. Po trzecie Urfer nie chwali się że pracował dla klubów w Rosji i nie chwali się że za grube miliony kupił pałac pod Kijowem. Po co? Tego też nie mówi. Po czwarte od kilku lat Urfer walczy jak lew, żeby nie ujawnić, skąd ma pieniądze w tym swoim funduszu. Podczas procesu jego obrońca Maciej Ślusarek krzyczał i tupał, żeby zablokować odpowiedzi Urfera na ten temat. I mu się udało. Urfer zyskał. Lechia i Gdańsk straciły. Bez ujawnienia tych informacji nie ma szans na zdobycie sponsorów na poważnym poziomie. Po piąte takie pisma, jak to napisane przez Urfera, pisali ostatnio Marzena Sarapata i Damian Dukat z Wisły Kraków. Oni też próbowali szczuć na dziennikarza, na PZPN i wszystkich dookoła. Kibicom Lechii życzę, żeby w tym przypadku historia się powtórzyła. Wiemy gdzie dziś jest Wisła, a gdzie są dukat i Sarapata. Ale żeby tak się stało musicie trochę pomóc szczęściu. Zmiany same się nie dokonają...
Lechia Gdańsk@LechiaGdanskSA

[Kᴏᴍᴜɴɪᴋᴀᴛ] Poniżej znajduje się oficjalne stanowisko Lechii Gdańsk oraz Prezesa Klubu - Paolo Urfera. 👉 tiny.pl/j437yh1xc

Polski
16
19
690
101.4K