
Nawrocki, gorzej nie mogłeś. Chcesz rozwalić 🇵🇱🇺🇦 sojusz, a wielu Polaków jednak wie, że to z 🇷🇺 kacapami trza się bić, nie z Ukrainą. Akcja, to i reakcja.
• PEN Club wydaje ostre oświadczenie ws. nagonki antyukraińskiej.
• Piotr Fogler (b. poseł Unii Demokratycznej) zrzeka się 🇵🇱 Złotego Krzyża Zasługi "w geście protestu wobec głupiej decyzji o odebraniu orderu Prezydentowi Ukrainy, walczącej Ukrainie!". I dalej: "Nie jest prezydentem mojego kraju, tylko nieporozumieniem i nadal czekam na przeliczenie głosów przez PKW, bo do dziś nie znam ostatecznych wyników tych wyborów".
Może jest szansa dla naszego ogłupiałego narodu z niebieską kartą? Czy juz jesteśmy za cienką czerwoną linią?

Polski
