Magda
889 posts


@roberto_007007 @GiertychRoman @donaldtusk Prawie 3 lata zaraz minie. Widocznie nieudaczników wybraliśmy że tyle czasu i zero efektów. Wręcz dostarczenie kolejnych dowodów na nieudolność. Załamka
Polski

@GiertychRoman Jak to mozliwe ze rozmawiamy o salonikach VIP zamiast np.o Ostrolece, walach w Orlenie, RARs, wypatroszeniu Lotosu, respiratorach, 117 mld ukradzionych Polakom wg KAS, zdradzie przy Save, itd...Panie Donald pobudka @donaldtusk
Polski

Nie wyszło z salonikiem VIP, bo okazał się salą zabiegową.
Nie wyszło z listą członków KO, którzy się mieli leczyć poza kolejnością, bo jej nie ma.
To wymyślili mordy na pacjentach. Gdy to padnie, to wymyślą, że Trzaskowski kradł ludziom organy i sprzedawał tanio na Ukrainę i do Izraela.
I tak wchodzimy powoli w drugą połowę roku przedwyborczego. Pogoda 30 stopni, słońce. Ciśnienie 1020 hektopaskali.
Polski

@corpomeow @Arlukowicz @polskawruinie2 Śmieszne pieniądze w porównaniu z dr. Dawidem i jego nienależnym stanowiskiem.
Polski

@Magda1193966 @Arlukowicz @polskawruinie2 Matecki, zwracaj kasę z Lasów Państwowych, ty ZŁODZIEJU ‼️
Polski

@Magda1193966 @corpomeow @Arlukowicz @polskawruinie2 Uważasz że pogadasz z tym typem posługując się racjonalnymi argumentami?😁
Polski

@GiertychRoman Co ma piernik do wiatraka. Gówno się wylało i faktów nie zmienisz. Podważając autorów o sygnalistę nie wytlumaczysz Dr. Dawida z oszustwa jak i jego stanowiska i tego co się działo. Wstyd za takie teksty. Pali się chyba mocno.
Polski

Pan dr Emil chciał w centrum Warszawy stworzyć wielki prywatny szpital z setką saloników VIP dla ludzi z pieniędzmi. I próbował wymusić tę działkę od Trzaskowskiego. Gdy się nie udało po dobroci, to chciał wymusić mediami.
#DziałkaDlaSygnalisty
Taka jest prawda o ataku Kanału Zero na KO.
Polski

@Arlukowicz @J74Jacek Może czas Panu się przyjrzeć. A teraz proszę przestać straszyć i atakować sygnalizatora. Oszust sam przyznał się do czynu. Tego już się nie cofnie.
Polski

@corpomeow @Arlukowicz @polskawruinie2 Oszust sam przyznał się do winy chociażby zwrotem częściowym gotówki. Inne wątki też niczego sobie. Obnażono wiele.
Polski

@Arlukowicz @polskawruinie2 Jeśli Słowik i Emil stworzyli aferę z pobudek zemsty, jeden za wyrzucenie z pracy, drugi za śledztwo w sprawie korumpowania dziennikarzy z Funduszu Sprawiedliwości, to obaj powini za to siedzieć.
Polski

@doktorspeedway @Arlukowicz No tak. Złodziejstwo i polityczne kumoterstwo lub jeszcze inne przewały trzeba uchronić przed ujawnieniem.
Polski

@Arlukowicz Dobierzcie mu się do dupy, a nie tylko straszonko na X
Polski

@DWielowieyska @J74Jacek To nie tłumaczy wałków i kryminalnych wątków w tej sprawie. Nie rób z ludzi imbecylów. .
Polski

Kanał Zero pokazał wycinek prawdy w sprawie Szpitala Południowego: nie opisał całej historii dr. Emila, który jest źródłem informacji w tej sprawie. #s=S.TD-K.C-B.3-L.1.duzy" target="_blank" rel="nofollow noopener">wyborcza.pl/7,75398,328671…
Polski

@MichalSzczerba W kolejce po rozum Pan nawet nie stanął. Wstyd. Topicie się w ten sposób.
Polski

@Arlukowicz @tvn24kawa @tvn24 @Obywatelska_KO Autorytetu już agencie nie odbudujesz. Ile brałeś za dyżur? Ile godzin pracowałeś ?
Polski

Koniec zagadek. Wreszcie wszystko jasne. Miedwiediew chwali Nawrockiego. O tym jutro (niedziela) w @tvn24kawa w @tvn24 o godz.10.45
Zapraszam!

Polski

@Konwinski_PO Z kim rozmawiać? Z upowcami? Z banderyzmem z którego Ukraińcy się szczycą i zaprzeczają ludobójstwu na Wołyniu? Spójrz na czaszki zamordowanych małych dzieci i im powiedz że nieć się nie stało
Polski

@lis_tomasz No chorego człowieka wypowiedzi niestety nie można brać poważnie. Panie Tomku proszę nie przestawać się leczyć wszelako i na ciele i na psychice.
Polski

Jako zwykły obywatel RP potępiam głupią, nieodpowiedzialną, nikczemną i małostkową decyzję nacjonalistycznego prezydenta RP o odebraniu orderu prezydentowi Zelenskiemu. Niezmiennie kibicuję Ukrainie i jej prezydentowi walczącym z agresorem, który teraz, co jest dla nas hańbiące, chwali decyzję polskiego prezydenta. Sława Ukrajiny, herojom sława”. 🇺🇦💪✌️
Polski

@MarekBorowski @NawrockiKn Nawrocki bije was wszystkich na głowę. Zad dupe ściska bo mam że przykrócić się kranik z gotówką z ue.
Polski

Prezydent @NawrockiKn do tej pory szkodził Polsce swoją działalnością wewnątrz kraju. Teraz rozwinął skrzydła i szkodzi naszemu państwu także w polityce zagranicznej. Smutne.
Polski

@RPasnicki Najlepsza decyzja z głosem na Nawrockiego w drugiej turze. Trzaskowski wylazi ze szpitala południowego i nic tego nie zmarze.
Polski

To co się dzieje na historyczne znaczenie. Obsadzenie funkcji Prezydenta RP przez oczywistego stronnika Rosji i Putina skutkuje stopniowym staczaniem się naszego kraju w objęcia Moskwy. Jedyną siłą, która jeszcze nas trzyma przy Zachodzie jest partia o nazwie Koalicja Obywatelska atakowana przez wszystkie zasoby zagraniczne funkcjonujące w polskich mediach. Bo nikt poza Polakami nie jest zainteresowany sukcesem Polski. Tymczasem zarówno media związane z Rosją jak i te z USA biją w nas jak w bęben. Bo Trump dogadał się z Putinem na podział świata, a Polska została uznana za część neutralną, a nie tę Zachodnią. Warto aby ci którzy potrafią myśleć to zrozumieli. youtu.be/SgczjYuEFqo?si… przez @YouTube

YouTube
Polski




