Sabitlenmiş Tweet

Krzesimir Dębski na Ukrainie: "Przepraszam, ale to wszystko, co umiem po ukraińsku. Mógłbym znać język, bo miałem babcię Kozaczkę, ale nie nauczyła mnie ukraińskiego, bo zamordowali ją w 1943 banderowcy na Wołyniu, więc będę mówił do Was po polsku"
wpolityce.pl/polityka/26008…
Polski































