Ula S.
1K posts


@Ulasze14 @TomaszPaczkows8 @Gasiuk_Pihowicz Jeśli już używasz nazwy naszego kraju, to pisz ją z dużej litery, ruska miotło.
Polski

@Artursz1809 @K_Stanowski Ten szowinistyczny tekst przestał być modny jakieś pół wieku temu.Więc opowiedz mi więcej, ty prymitywie. 😘
Polski

Dzisiejszy dzień jest szokujący. Tylko osoby skrajnie zaślepione mogą bredzić, że mamy tu jakieś standardy, etykę i praworządność. Tak naprawdę państwo polskie wysłało jasny sygnał świadkowi w sprawie kłopotliwej dla rządu: masz przeciwko sobie cały państwowy aparat. Jest to też sygnał do potencjalnych innych świadków. Nie wychylajcie się, bo będziecie walczyli z całym państwem polskim.
Podsumujmy:
- Premier Donald Tusk ocenił świadka na niewiarygodnego, zanim ten zdążył odpowiedzieć na pytania (co ma zamiar zrobić w obecności prawnika)
- Jeden z najbliższych Donaldowi Tuskowi polityków określił świadka jako przestępcę.
- Obrońcą drugiej strony został adwokat kojarzony z partią rządzącą.
- Prokuratorzy zadali kilkadziesiąt pytań świadkowi, mimo że ten od początku zaznaczał, że nie będzie rozmawiał bez wsparcia prawnego. Zrobili to po to, by mieć spin dla mediów pt. "świadek odmówił odpowiedzi".
- Rzecznik prokuratury dwa razy zaznaczył, że prokurator z założenia ściga i tu żadnego spijania z dzióbków nie będzie. Mimo że mówimy o świadku, a nie podejrzanym czy oskarżonym.
- Media zajęły się brutalnym deprecjonowaniem świadka.
Tu nie ma żadnego sygnału, że czekamy na twoje zeznania, chcemy żebyś był gotowy, nie ma elementu wsparcia. Jest wojna. Doktorowi zakomunikowano, że poszedł na wojnę, a potencjalni naśladowcy dostali jasny sygnał - z wami będzie tak samo. Nie mają znaczenia pacjenci, nie mają znaczenia zwykli ludzie.
Jest to nieprawdopodobnie obrzydliwe. Nie wierzę w to państwo
Polski

@Ulasze14 @Gasiuk_Pihowicz Jprd skąd się biorą takie dzidy???
Polski

@Ulasze14 @Gasiuk_Pihowicz Ula stop. Najpierw pomyśl, później napisz. Jeżeli to nie pomoże to pomyśl drugi raz albo zapytaj męża . Może on coś podpowie
Polski

@Ulasze14 @Gasiuk_Pihowicz prawica właśnie w tym momencie wygrywa wybory przez waszą arogancję
Polski

@PopekAnia Muszę też stanąć w obronie mojego mechanika, który naprawił mi toyotę, ale ogólnie rzecz biorąc, oszukał państwo na 500 tysięcy. Moje auto znowu jeździ. Ja, ja, ja.
Polski

Gdy wyłączyliśmy kamery, dr Emil Jędrzejewski zadał jedno pytanie: „Czy myśli Pan, że moja rodzina jest bezpieczna?”.
Były ordynator Szpitala Południowego w Warszawie ujawnił we wtorkowej Godzinie Zero szokujące informacje. Jak zareagowała prokuratura? Co zrobił Rafał Trzaskowski? Czy Roman Giertych może spokojnie spojrzeć w lustro?
Zapraszamy na materiał @K_Stanowski.
Polski

@sp34630 @BartoszLewand20 Ale może jednak przyjść z pełnomocnikiem. Po roku ma już na tyle rozsądku, żeby sobie takiego znaleźć.
Polski

@Ulasze14 @BartoszLewand20 W sprawie o takim kalibrze brak niedopuszczenie pelnomocnika to sygnal. Miej nadzieje ze nie douczony prawie lekarz nie bedzie sie toba opiekowal.
Polski

Takie ciśnienie było na przesłuchanie dra Jędrzejowskiego, że nie tylko nie ustalono terminu jego wizyty z pełnomocnikiem, ale zadawano kilkadziesiąt pytań, choć ten oświadczył, że oczekuję obecności swojego prawnika…
OficjalneZero@OficjalneZero
🗣️Piotr Antoni Skiba o przesłuchaniu dr. Emila Jędrzejewskiego: „Świadek zakomunikował, że nie chce zeznawać bez udziału pełnomocnika. Przedłożył do protokołu notatkę zawierającą nazwiska osób pokrzywdzonych, chodzi tutaj o dwie osoby (…). Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem”. ⤵️
Polski

@Magda98695872 @Gasiuk_Pihowicz Po prawej stronie. Przeczytaj to jeszcze raz. Wiem, że 40 procent osób ma problem ze zrozumieniem tekstów. A tak przy okazji, czy CPK znów jest na topie?
Polski

@Ulasze14 @Gasiuk_Pihowicz Jakie u was? To ty nie jesteś Polką? To wiele tłumaczy 😂 a swoją drogą żeby czterdziestolatka miała tak skostniały, zabetonowany umysł to aż niewiarygodne 😱
Polski

@Magda98695872 @Gasiuk_Pihowicz Wiem, że u was już w wieku 40 lat jest się babcią. Ale ja jeszcze trochę z tym poczekam.
Polski

@Ulasze14 @Gasiuk_Pihowicz Pani niech się wnukami zajmie, poszydełkuje, kwiatki podleje. To nie są sprawy na pani głowę. Serio!
Polski

@Daniel_Ashm @Bykvygth @Gasiuk_Pihowicz Zgadzam się. Sprawą tą powinna zająć się wyłącznie prokuratura.
Polski

@Ulasze14 @Bykvygth @Gasiuk_Pihowicz Obecnie w środowisko lekarzy publicznie wmieszali się politycy
A politycy są przedstawicielami patologii w naszym kraju
Każdy kto wchodzi w politykę a jest kimś innym z zawodu, musi się liczyć z tym że wchodzi do gowna i będzie śmierdział na odległość
Polski

@Bykvygth @Daniel_Ashm @Gasiuk_Pihowicz Zawsze znajdą się czarne owce. I niestety popełniają one poważny błąd. Nie tylko narażają na złą sławę zawodów lekarza. Ludzie stracili zaufanie do lekarzy.
Polski

@Ulasze14 @Daniel_Ashm @Gasiuk_Pihowicz Natomiast gdyby nawet, zgadzam się z tym, że powinien opublicznic to już dawno, a nie po takim czasie. No ale cóż środowisko lekarskie niestety takie jest, każdy tam robi machloje i każdy każdego kryje. Choć są wyjątki i ludzie z pasją i chęcią pomocy na szczęście
Polski

@PrawdziwyP20655 @Gasiuk_Pihowicz KO 34,01 proc., PiS 26,17. No, nie wiem
Polski

@Ulasze14 @Gasiuk_Pihowicz Serio? Zobacz sobie sondaże. To wy nie macie już szans
Polski

@Ulasze14 @Gasiuk_Pihowicz Chyba o sobie mówisz- ja używam jedynego języka, który ma szansę trafić jeszcze do waszej sekty. Jakby sam Jezus zstąpił z nieba, to byście na niego napluli i powiedzieli, że on od Kaczyńskiego albo Konfederacji. Ty podstawowych faktów nie umiesz przetwarzać, ty chory człowieku.
Polski

@Bykvygth @Daniel_Ashm @Gasiuk_Pihowicz Tak, dokładnie tak. Myślę, że powinien był już mieć adwokata. I już dawno powinien był poinformować prokuraturę, a nie robić to za pośrednictwem stacji telewizyjnej.
Polski

@Ulasze14 @Daniel_Ashm @Gasiuk_Pihowicz Pani dalej nie rozumie. To w pewnym sensie zabezpieczenie, Pani uważa, że typ miał już mieć w zanadrzu przygotowanego pełnomocnika na już? Przecież to nie wróżbita, skąd miał wiedzieć wcześniej kiedy będzie zeznawać i na jaką godzinę? Pełnomocnik też ma swoje życie
Polski

@Ulasze14 @Gasiuk_Pihowicz W łeb się pierdolnij- aż tak ci mózg wyprała ta sekta, zacznij kurwa używać tego, co tam zostało.
Polski

@de_jotka @K_Stanowski Nie muszę. Krzysiu doskonale wie, jakie szkielety ma w szafie. Na pewno nie pójdę teraz do programu telewizyjnego i nie będę o tym opowiadać. Nadejdzie odpowiedni czas.
Polski








