abachalaka

1.7K posts

abachalaka banner
abachalaka

abachalaka

@abachalaka

Нет ненормальному, да необычному.

Katılım Haziran 2011
244 Takip Edilen82 Takipçiler
Чорний пастор
Чорний пастор@Iaroslaav·
Подивився перформанс Віталія Портнікова і це настільки яскрава ілюстрація еталонної нарцисичної поведінки, що не можу пройти повз, мені просто кортить написати довжелезний тред про те, що в біса відбулось на сцені DOU, що пішло не так, і чому. Here we go!
Українська
95
23
665
67.8K
Богдан
Богдан@moviepike·
Мене просто зараз намагаються наєбати на олх. Зізнаюсь, схема ахуєна. Якби я не чув колись один раз про неї, то уже б плакав
Українська
31
14
989
86.6K
Denis Dovgopoliy
Denis Dovgopoliy@dennydov·
Не інтегрував, а повністю пересадив один із проєктів на ШІ: складний проєкт у Claude + складна структура файлів на Google Drive, до якої мають доступ Gemini, Portal та ChatGPT. Отримав зростання ефективності приблизно у 11–13 разів. Але внутрішня система перевірок, щоб не
Українська
15
2
74
22.1K
ФОП Alexis Polux
ФОП Alexis Polux@APolux·
А ну і код руками писать не можна. Тіки ей ай сука, бо сидить підардєдушка і трекає використання токенів. Задачу закрив, токени не палив - значить писав сам, значить тварь яку треба на дейлі обісцяти бо цей падонок тягне нас у бронзовий вік
ФОП Alexis Polux tweet media
Українська
21
5
275
26.4K
ФОП Alexis Polux
ФОП Alexis Polux@APolux·
Блять яка ж жиза. Постановка задач чисто гавно з жопи. Планінгу ноль нулл зеро. Кожного весляра сприймають за окрему команду. Я вже декілька разів підіймав це питання старшим, але на мене сичать шо мені треба змінити майндсет і не вийобуватись
ФОП Alexis Polux tweet media
Volodymyr Stoiko@core_st

Найгірше, що LLM-ки принесли в мій досвід роботи - це лінь, але не розробників, а тих, кого можна назвати product owner або ж продуктові аналітики. Швидкість, з якою можна робити імплементації, створила помилкове враження, що не обов'язково робити нормальну постановку задачі 1/

Українська
33
10
440
45.9K
Volodymyr Stoiko
Volodymyr Stoiko@core_st·
Найгірше, що LLM-ки принесли в мій досвід роботи - це лінь, але не розробників, а тих, кого можна назвати product owner або ж продуктові аналітики. Швидкість, з якою можна робити імплементації, створила помилкове враження, що не обов'язково робити нормальну постановку задачі 1/
Українська
13
9
357
56.2K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Audi Q5 vs BMW X3: який преміум кросовер кращий до 30к? Нещодавно мені випала нагода протестувати спочатку Audi Q5 2018 2.0 TFSI турбо бенз 252 сили на 7-ступеневому мокрому роботі DL382 і потім через місяць BMW X3 2019 xDrive30i 2.0 турбо бенз на 252 сили і на 8-ступеневому автоматі ZF 8HP. Нещодавно я робив дослідження для підписників мого закритого чата і там ми вияснили, що на ринку 250 Audi Q5 Mk2 і 140 BMW X3 G01 і вони з запасом лідери у нас серед свіжих преміум кросоверів до 30-40к. Мені було цікаво розібратись для себе, чому Ку5 у нас більше люблять і що б підійшло мені? Буде трошки відео звітів то ж погнали тред.👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
16
11
186
22.8K
Оля под впечатлением ☮️
«Гагарин. Распятие» 11 лет назад эта работа принесла пермскому художнику Александру Жунёву всероссийскую известность. 12 апреля 2015 Пасха совпала с Днём космонавтики. И на перекрёстке улиц Советская и Куйбышева появилось изображение Гагарина, распятого на кресте.
Оля под впечатлением ☮️ tweet media
Русский
18
153
1.1K
34.4K
Руда терапевтка
0/18 Час настав. Великий тред про те як ранній телесний досвід впливає на подальшу поведінку протягом життя. Пишу як практикуючий психолог, психотерапевт та людина, яка бачить все це кожен день. Ретвіти та надсилання тим, кому це нада, вітаються 👇👇👇
GIF
Українська
19
22
339
19.9K
Alessandro Palombo
Alessandro Palombo@thealepalombo·
I'm Italian. I just got back from Rome. Over dinner, old friends and I started arguing about the same thing we always argue about: which cities in Italy are genuinely incredible but nobody ever talks about? We went back and forth for hours. By the end of the night, we had a list. 7 hidden cities that most people, including most Italians, will never think to visit, let alone move to. No crowds. No tourist markup. Insane quality of life. Thread 🧵
Alessandro Palombo tweet mediaAlessandro Palombo tweet media
English
389
1.1K
11.8K
2.6M
софія doing marketing
софія doing marketing@soooofia123·
Monobank і репутаційний маркетинг. В історії зі скріншотом відеоверифікації клієнтки хтось обговорює прапор, хтось клієнтку, в кожного своя думка. Але з точки зору маркетингу, тут для дослідження постає важливе питання: що відбувається з брендом, коли особистий бренд фаундера починає працювати так, як хочеться йому? Без тормозів. Без правового поля. Без корпоративних правил. Без відчуття такту. І це дуже показовий кейс. 💳 Почнемо з бази. Найцінніший актив банку - це не продукт і не застосунок. Це довіра. Фінтех працює не як e-commerce. Банк не може дозволити собі «контент заради контенту». Тому що вся модель банківського бізнесу побудована на одному фундаменті: клієнт вірить, що його дані залишаються приватними. Навіть, якщо юридично нічого критичного не сталося, то на рівні сприйняття це виглядає так: якщо фото з верифікації може опинитися в пості засновника, то де проходить межа? А довіра = найкрихкіша валюта будь-якого фінтеху.
софія doing marketing tweet media
Українська
100
53
1.5K
105.7K
den the dev 👨‍💻
den the dev 👨‍💻@denysdovhan·
🪰 Десь у світі зараз повзає муха, яка ніколи не народилась Ще одна, абсолютно крейзі новина: EON Systems PBC повністю зісканували мозок мухи дрозофіли, посадили її у симуляцію і … муха почала ходити, чистити лапки, коротше робити все те, що роблять мухи.
Dr. Alex Wissner-Gross@alexwg

x.com/i/article/2029…

Українська
21
41
492
69.4K
Alexander Pomazuev
Alexander Pomazuev@APomazuev·
1. Ходорковский похитил акции Юкос у российского народа — решение Высокого суда Англии. Примерно так мог бы быть озаглавлен этот тред. И я бы не соврал. Но давайте разберемся, что сказал Высокий суд в Лондоне и что он подтвердил о лихих 90-х и роли олигархов. Тред!
Alexander Pomazuev tweet media
Русский
59
165
833
146K
Constantine K
Constantine K@Semper_Viventem·
Так выглядит один кадр с 70mm IMAX пленки. Это продакшн пленка которую используют в кинотеатрах для показов. Я попробую собрать в тред что такое вообще IMAX и почему это круто и почему Нолан — гений.
Constantine K tweet media
Русский
52
89
1.7K
136.4K
очки ритуальной реальности
Опять случилась Германия. У подруги стекло лопнуло в межкомнатной двери в прошлом году. Просили арендодателей починить, но они ничо не делали, потом пригрозили што будут меньше платить, тогда в январе пришёл мужик, посмотрел всё, померил, сказал что следующий термин назначит
Русский
39
61
2.1K
246.6K
Eugene Jesovile
Eugene Jesovile@EugeneJesovile·
Грозным увольняторам по статье на заметку Год назад моего друга, который успешно и продуктивно проработал много лет в одной из компаний-подрядчиков одного некрупного, но значимого финансового учреждения, решили внезапно уволить Как это было, и чем закончилось: ⬇️
Русский
74
54
1.1K
193.2K
🇺🇦 Амбасадор Троєщини
І для мене особисто, і як для власника невеликого креативного бізнесу, саме з Адобі підписочна модель зручніша, хоча і дорожча на дистанції. Але особисто мати завжди найсвіжіші фічі Lightroom прикольніше, ніж купувати нову версію раз на 2 роки за 200 баксів умовно.
Українська
6
0
9
1.8K
🇺🇦 Амбасадор Троєщини
Але коли Renault Talisman підходив до 3 років володіння і 200 к пробігу, було очевидно, що А6 в гарному стані не в бюджеті, тому треба дивитись на щось простіше, очевидно, на А4. А ще в мене був цікавий інсайт, що я не розглядаю БМВ, бо це тачки агресивного бидла.
Українська
2
0
14
2.8K
🇺🇦 Амбасадор Троєщини
Друзі, а давайте так: ви донатите на цей збір і репостите його, а я вам напишу тред про рік+ володіння BMW F31 з трилітровим дизелем і 170 тис пробігу на момент купівлі?
🇺🇦 Амбасадор Троєщини tweet media
🇺🇦 Амбасадор Троєщини@taranenko

Друзі, тут все просто, на півдні потрібна техніка. А банка тут send.monobank.ua/jar/AWKxoGKfCg 4874 1000 2399 1543

Українська
11
7
82
26.7K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
З Манчестера в Едінбург на Mercedes Vito: 400 км нового досвіду. Колись я подивився відео TopGear де Джеремі Кларксон на Audi A8 дизельній на одному баку заїхав з Лондона в Едінбург і назад - з того моменту зробити подібне стало мрією і недавно я її здійснив. В цьому треді розповім про новенький Mercedes Vito 114CDI з правим кермом, розберемось що це за тачка, чи її вистачає для 9 пасажирів з багажем, скільки коштує така поїздка ну і мої загальні враження від Віто. Погнали тред. 👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
10
6
122
18.8K
софи и два миллиона драм
На волне срача про экономию и покупку жилья, я вспомнила двух людей, которых знала лично. Первая - невероятно токсичная коллега, которая выцарапала билет в жизнь из своего дагестанского аула и получила высшее медицинское. Она купила однушку в Балашихе и жила в ней без ремонта
Русский
42
2
1K
379.3K