abachalaka
1.7K posts

abachalaka
@abachalaka
Нет ненормальному, да необычному.
Katılım Haziran 2011
244 Takip Edilen82 Takipçiler

Блять яка ж жиза. Постановка задач чисто гавно з жопи. Планінгу ноль нулл зеро. Кожного весляра сприймають за окрему команду. Я вже декілька разів підіймав це питання старшим, але на мене сичать шо мені треба змінити майндсет і не вийобуватись

Volodymyr Stoiko@core_st
Найгірше, що LLM-ки принесли в мій досвід роботи - це лінь, але не розробників, а тих, кого можна назвати product owner або ж продуктові аналітики. Швидкість, з якою можна робити імплементації, створила помилкове враження, що не обов'язково робити нормальну постановку задачі 1/
Українська

Окей, раз уж хочется подробностей. Тред про вино и пробки.
One inch of shadow@OneInchOfShadow
Как занудный человек, через чей софт проходят 2 из 3-х проданных бутылок вина в Германии за последние 20 лет, уныло напоминаю: шансы купить испорченное вино в бутылке с винтовой крышкой в 10 раз меньше, чем в бутылке с «натуральной» или агломерированной пробкой.
Русский

Audi Q5 vs BMW X3: який преміум кросовер кращий до 30к?
Нещодавно мені випала нагода протестувати спочатку Audi Q5 2018 2.0 TFSI турбо бенз 252 сили на 7-ступеневому мокрому роботі DL382 і потім через місяць BMW X3 2019 xDrive30i 2.0 турбо бенз на 252 сили і на 8-ступеневому автоматі ZF 8HP. Нещодавно я робив дослідження для підписників мого закритого чата і там ми вияснили, що на ринку 250 Audi Q5 Mk2 і 140 BMW X3 G01 і вони з запасом лідери у нас серед свіжих преміум кросоверів до 30-40к. Мені було цікаво розібратись для себе, чому Ку5 у нас більше люблять і що б підійшло мені? Буде трошки відео звітів то ж погнали тред.👇

Українська

I'm Italian. I just got back from Rome.
Over dinner, old friends and I started arguing about the same thing we always argue about: which cities in Italy are genuinely incredible but nobody ever talks about?
We went back and forth for hours. By the end of the night, we had a list.
7 hidden cities that most people, including most Italians, will never think to visit, let alone move to.
No crowds. No tourist markup. Insane quality of life.
Thread 🧵


English

Monobank і репутаційний маркетинг.
В історії зі скріншотом відеоверифікації клієнтки хтось обговорює прапор, хтось клієнтку, в кожного своя думка. Але з точки зору маркетингу, тут для дослідження постає важливе питання: що відбувається з брендом, коли особистий бренд фаундера починає працювати так, як хочеться йому? Без тормозів. Без правового поля. Без корпоративних правил. Без відчуття такту.
І це дуже показовий кейс.
💳 Почнемо з бази. Найцінніший актив банку - це не продукт і не застосунок. Це довіра. Фінтех працює не як e-commerce. Банк не може дозволити собі «контент заради контенту». Тому що вся модель банківського бізнесу побудована на одному фундаменті: клієнт вірить, що його дані залишаються приватними. Навіть, якщо юридично нічого критичного не сталося, то на рівні сприйняття це виглядає так: якщо фото з верифікації може опинитися в пості засновника, то де проходить межа? А довіра = найкрихкіша валюта будь-якого фінтеху.

Українська

🪰 Десь у світі зараз повзає муха, яка ніколи не народилась
Ще одна, абсолютно крейзі новина: EON Systems PBC повністю зісканували мозок мухи дрозофіли, посадили її у симуляцію і … муха почала ходити, чистити лапки, коротше робити все те, що роблять мухи.
Dr. Alex Wissner-Gross@alexwg
Українська

Класне відео про "економіку неволодіння" і ці всі грьобані підписки. youtube.com/watch?v=8AKn-z…

YouTube
Українська

Друзі, а давайте так: ви донатите на цей збір і репостите його, а я вам напишу тред про рік+ володіння BMW F31 з трилітровим дизелем і 170 тис пробігу на момент купівлі?

🇺🇦 Амбасадор Троєщини@taranenko
Друзі, тут все просто, на півдні потрібна техніка. А банка тут send.monobank.ua/jar/AWKxoGKfCg 4874 1000 2399 1543
Українська

З Манчестера в Едінбург на Mercedes Vito: 400 км нового досвіду.
Колись я подивився відео TopGear де Джеремі Кларксон на Audi A8 дизельній на одному баку заїхав з Лондона в Едінбург і назад - з того моменту зробити подібне стало мрією і недавно я її здійснив. В цьому треді розповім про новенький Mercedes Vito 114CDI з правим кермом, розберемось що це за тачка, чи її вистачає для 9 пасажирів з багажем, скільки коштує така поїздка ну і мої загальні враження від Віто. Погнали тред. 👇

Українська














