Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
З Манчестера в Едінбург на Mercedes Vito: 400 км нового досвіду. Колись я подивився відео TopGear де Джеремі Кларксон на Audi A8 дизельній на одному баку заїхав з Лондона в Едінбург і назад - з того моменту зробити подібне стало мрією і недавно я її здійснив. В цьому треді розповім про новенький Mercedes Vito 114CDI з правим кермом, розберемось що це за тачка, чи її вистачає для 9 пасажирів з багажем, скільки коштує така поїздка ну і мої загальні враження від Віто. Погнали тред. 👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
10
6
122
18.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Минулого листопада ми їздили у відрядження у UK з метою продовжити контракти з існуючими клієнтами і намутити нових. Спочатку ми прилетіли в Лондон, звідтам поїздом поїхали в Манчестер і звідтам мали поїздом їхати в Едінбург. І тут до мене прийшла ідея враховуючи єбейшу ціну на поїзд: а давайте на 9-х знімем буса і поїдем на ньому. Колективу ідея сподобалась і я організував цей двіж-паріж.
Сумний Дембель tweet media
Українська
2
0
30
2.6K
Цитрусовий раф
Цитрусовий раф@Citrus_raf·
@vladJavaScript Вчора проїхали на старому T5 у сімох із багажем 854км на одному баці, навіть лампочка мало палива 💡 не спрацювала, а температура за бортом -12
Цитрусовий раф tweet media
Українська
1
0
5
567
pufik
pufik@IuriiParfeniuk·
@vladJavaScript Ну Віто трохи барабан насправді, катався на схожому ввліткув по карпатах. Взагальному якщо і дивитись його, то тільки Viano і на ньому в тур по Європі на все літо. Те що треба )
Українська
1
0
1
153
🤔
🤔@vlisinezdoxlo·
@vladJavaScript 9 пасажирів? Чи 8 пасажирів і водій?
Українська
1
0
0
436
Олег
Олег@Oleg081992·
@vladJavaScript Може і хороше авто, но дуже дорого, краще рено, сітроен по жешеаше. Це моя суб'єктивна думка
Українська
1
0
0
128
dyak
dyak@dyak·
@vladJavaScript Регулярно їздили з Гамбургу в Данію на прокатних корчах. Одного разу їхали в 6ох на Віто. Не думав що мерс може бути таким тазіком. Я до того думав про бус, і тоді перехотів. Звісно думаю то була проблема саме прокатної комплектації, але це був жах. Повільне, шумне, незручне
Українська
3
0
2
444
Вася Гилев
Вася Гилев@GileWassia·
@vladJavaScript Як то кажуть, у мого товариша вже давно усе у порядку, він вже з десяток років на Мерседесі їздить 🤣😉👍
Українська
0
0
1
7
Paylaş