@jakubtepper@maciont_tt@EustachyMotyka2 Za późno. Wtedy to już u mnie kierunek Poznań. A miałeś mnie przekonać do powrotu do Wro. Btw z dzisiaj no, weź te shock dropy, nie mogę ciągle do wuwua na jedzenie wbijać
@jakubtepper First Impakt. Pierwszy kontakt z Dreamcastem, End of Evangelion na wielkim ekranie, spalony projektor chwilę później, no i mój internetowy wafel tap-chan przestał być już tylko internetowy. Good times.
Gdy moja mama pojechała ze mną do Włocławka na mangowy konwent First Impact w 1999 to była 3 lata młodsza niż ja teraz.
Mało które wydarzenie tak formatywnie na mnie wpłynęło, więc nawet jak teraz konwenty wyglądają zupełnie inaczej i ich funkcja też jest zgoła inna, to nie wyobrażam sobie nie pójść na Pyrkon.
Najczęściej idę samotnie na spacerek i lekko mi się gardło zaciska, jak obserwuję uśmiechnięte i zafascynowane dzieciaki, które poprzyjeżdżały z rodzicami, niektórzy oczywiście pierwszy raz, i sobie myślę, że dla nich to może też będzie taka impreza, która zadecyduje w znacznej mierze o reszcie życia.
A na pewno do końca życia będą wdzięczni mamie czy tacie, że nawet jeśli to nie ich bajka, to poświęcili weekend, żeby przyjechać i wspomóc ich pasje do tych fantastycznych światów, Japonii czy Korei.
Naszego starszego brałem jak był młodszy, to miał wybrane takie stoisko z panią, która dziergała różne maskotki i kilka lat z rzędu do niej wpadaliśmy po jakąś. Potem zajawił się innymi rzeczami, ale fajne wspomnienia zostały.
Młodszej jeszcze parę lat brakuje, ale wkrótce też pewnie zaczniemy wspólne wizyty.
Polecam rodzicielską nerdozę, można nawet zapomnieć o szpitalnych pokoikach vip i beztrosko wnikać w fascynujące światy, a czasem nawet wzruszyć.
Najbarwniejszy weekend roku rozpoczęty.
@jakubtepper@prof_dr_Wiktur W Solleim mieli/mają takie króliczki. Oczywiście wytłoczka z aliexpress i jechane z agarem. Absolutnie niejadalne. Instafood do storyjki o jak się fajnie trzęsie
@jakubtepper@EustachyMotyka2 O widzisz, jak chcesz to umiesz. Pani w szkole by powiedziała "zdolny ale leniwy". Jak Q1 to jeszcze sporo wody w Odrze upłynie, więc mam nadzieję że będzie NAGOTOWANE że hej!
@EustachyMotyka2@jakubtepper Dokładnie, moje pieniądze zostały u pana Eunjoo a nie u pana Jakuba. Jak to się mówiło gdy byłem młody "NIE TO NIE - BEZ ŁACHY" ;)
@mielu83 Początek jest mocno trudny. Aż byłem zdziwiony jak dowalili. Ale potem, jakoś tak po pierwszej wieży zaczyna się robić coraz łatwiej przez zbierany ekwipunek.
No i najlepiej zacząć z biczem. Młotek to masakra.