xRunkax

1.8K posts

xRunkax banner
xRunkax

xRunkax

@RunkaxX

เข้าร่วม Ekim 2020
237 กำลังติดตาม28 ผู้ติดตาม
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@chelssufferer @doingalrighty @biltontowers @Ferretgrove I would bring the conductor to tell you to fuck off from the seat that I paid for and that is in my ticket. I'm curious if you would be such an asshole when they would tell you to leave the tram. Or I would just grab your things and throw them on the floor :))
English
1
0
3
574
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@soanelia2 @M4szi Laska. Dosłownie sama się spytałaś skąd pomysł, że to AI xD
Polski
1
0
2
61
🌸soanelia
🌸soanelia@soanelia2·
Ja Was naprawdę nie rozumiem. Wchodzicie na teren Kościoła Katolickiego, który jest ważnym elementem w wierze Katolickiej i nawet jeśli nie jesteście wierzącym, to uszanujcie panujące w nim zasady. Do meczetu też byście weszli w krótkich spodenkach i bluzce na ramiączka?
PrawyPopulista 🇵🇱@PrawaStronaa

Pogięło księdza chyba

Polski
72
72
3K
178.8K
🌸soanelia
🌸soanelia@soanelia2·
@M4szi No i ok, nie chodź, tylko to nie zmienia faktu, że dla osób wierzących takie miejsca i zasady nadal mają znaczenie. I skąd pomysł, że to AI? Często są tego typu obrazki przed jakimkolwiek miejscem kultu.
Polski
2
0
60
4.4K
Zigoter
Zigoter@Z1goter·
@Riot_Gratia @terrorem_k @AStonecold93303 @coffeetzine And soviets did not kill 1/6 of Poland's pre war population. I would say both are bad and it's ridiculous to try to compare a lengthy occupation to a genocide. Both are horrible in their own ways. Also Russia ≠ USSR. For example, Stalin was Georgian and Kruschev was Ukrainian.
English
1
0
5
120
clara ⋆˚✿˖°
clara ⋆˚✿˖°@coffeetzine·
apparently people r surprised that poles hate russians 😭😭 brotherrrrrr
English
84
673
14.5K
574.9K
xRunkax รีทวีตแล้ว
angel 🐾
angel 🐾@irlyaoigod·
every time i think about my future i just start crying cus i dont wanna do anything like this is all so pointless
English
44
9.2K
46.2K
412.5K
ToonHive
ToonHive@ToonHive·
Stanisława Celińska has sadly passed away at the age of 79. She was best known in Poland as the voice of Ursula, Flo, Morgana, Mama Odie, and many more beloved characters.
ToonHive tweet mediaToonHive tweet media
English
380
6K
69.1K
6.5M
kilamahmad
kilamahmad@kilamahmad·
@ToonHive She actually did NOT voice Mama Odie
English
7
0
3
19.4K
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@dropsysmutku Te 3 😩 (z mh nie musiała być Frankie, bo po prostu chciałam lalkę z tyloma ruchomymi stawami) Mię sobie kupiłam w tamtym roku, Frankie też, ale reel drama 🥰 Jedynie Barbie nie, ale ogólnie wzięłam się za zbieranie lalek, więc pewnie tak czy siak dołączy do kolekcji :>
xRunkax tweet mediaxRunkax tweet mediaxRunkax tweet media
Polski
0
0
1
37
✧dropsysmutku✧ 🦇
✧dropsysmutku✧ 🦇@dropsysmutku·
pokażcie mi zabawki o których marzyliście, jak byliście dziećmi, ale nigdy ich nie mieliście ja zacznę: (nadal mam ból dupy o catty noir)
✧dropsysmutku✧ 🦇 tweet media✧dropsysmutku✧ 🦇 tweet media✧dropsysmutku✧ 🦇 tweet media
Polski
87
6
383
30.5K
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@Oxillumen I don't have a problem with others writing in their own language, but I can't count how many times Russian speaking people wanted something from me (like change the character, help with something etc.) and they were writing in Russian ;-;. It's always Russian speaking people.
English
3
0
7
2.2K
Dottore_v_krovi
Dottore_v_krovi@Oxillumen·
유럽 ​​서버에 문제가 있습니다. 외국인들이 협동 모드에서 러시아인들이 러시아어로 대화하는 것을 막고 있습니다... 다른 외국인들도 똑같은 행동을 하는 것을 자주 보지만, 러시아인들은 그들의 말을 이해하지 못한다고 불평하지는 않습니다...
nochu🐈 LOHEN HAVER@sanzumeow

average eu server experience

한국어
6
2
312
37.1K
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@MaillotChorier Typie. Jeżeli ty uważasz, że słowa np. Привет i Cześć wyglądają podobnie, to ja radzę iść do okulisty w trybie pilnym. Jestem bardzo ciekawa czy ty tak wszystko rozumiesz po polsku bez żadnego tłumacza skoro to takie podobne języki, bo myślę, że jednak pierdolisz kocopoły.
Polski
6
0
17
1.2K
☼Купрум Паяцовская⛧🃏
Человек буквально говорит на польском. Каким образом можно не понимать аж до страданий язык из той же языковой группы??? Этот авередж экспириенс можно исправить за вечер выучив кириллицу ей богу🫠🙌
nochu🐈 LOHEN HAVER@sanzumeow

average eu server experience

Русский
15
1
353
14K
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@sanzumeow Jak jest jedna postać nie hydro/cryo/pyro to jeszcze da się przeżyć bo faktycznie czasem się trafi jakiś 55 ar czy coś i może być problem. Gorzej jak ktoś bierze pyro lub inni robią team pod tą inną postać, nie skupiając się na hydro/cryo. Ale still najlepiej jak jest full freeze
Polski
0
0
0
179
nochu🐈 LOHEN HAVER
nochu🐈 LOHEN HAVER@sanzumeow·
@RunkaxX ja pamietam jak ktos kiedys wzial flinsa i upierał sie ze go nie zmieni bo to jest jego jedyna dobrze zbudowana postac👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Polski
1
0
6
2K
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@sanzumeow Kiedyś też ktoś wziął Arle i się upierał, że przecież C6 R5 jest ponad mechanizm 🤡. Więc finalnie team był wrio, xilo, ineffa, arle. Chyba nie muszę pisać kto pierwszy umarł w obu fazach i kto pierwszy na chacie pisał o zmianie teamu bo zły. Tak dużo debili w tej grze.
Polski
1
0
20
2.6K
kasiula norcix
kasiula norcix@lohendicklover·
@RunkaxX @bananafisz Milion problemów jest żeby się dogadać w sprawie tego - jak prosisz o potwierdzenie uczciwosci to wysyła to samo zdjęcie zawsze - skrin rozmowy z kimś że niby nadano paczkę i tyle
Polski
1
0
3
27
kasiula norcix
kasiula norcix@lohendicklover·
No co za pizda
kasiula norcix tweet media
Polski
17
6
437
22.6K
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@noredemptionarc 🙋‍♀️ The only things left for me are Escoffier SQ, fishing achievement and 6 weeks of Columbina so also achievement for that
English
0
0
0
10
Juno ☝️🤓
Juno ☝️🤓@noredemptionarc·
I’m curious how many of genshin players have 100% of every region including separate expansions, maxed out all archon statues, finished all main quests, world quests, side quests, character quests, hangouts, closed spiral abyss, theater to a completion?
English
458
55
2.3K
72K
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@mydeisbathwater Oni są po prostu ślepi i żadnego healera nie widzą. Nie zliczę ile razy biegłam za osobą która miała mało hp, bo ta zamiast szukać healera to uciekała od niego. Nawet jak już byłam blisko i walnęłam burst lub skill to i tak uciekała by za chwilę umrzeć 🥰
Polski
0
0
0
34
wren ☆ żaneta żurek stan account
wren ☆ żaneta żurek stan account@mydeisbathwater·
boze czy wy jak widzicie kokomi jellyfish podczas coopu bossa to specjalnie od niej uciekacie, żeby was nie wyleczyć?? bo przed chwilą zapierdalałem przez całą mapę za columbiną tylko po to, żeby uciekła od jellyfisha jak tylko go postawiłem
Polski
5
0
23
908
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@__roylover REL Jedyny raz kiedy zrobiłam ten typ zadań sama i to poprawnie był w trakcie matury MATURY W MAJU Aż nie wiedziałam co dać w tym opisie później, bo skoro i tak ich nie umiałam, to nie powtarzałam aż tak Finalnie walnęłam tekstu na 3 linijki i zdobyłam 2 punkty 🫣
Polski
0
0
0
517
xRunkax
xRunkax@RunkaxX·
@bananafisz @ghoulia___yelps Masz może przykład takich ogłoszeń? Albo co się rzuca w oczy? Chciałabym wiedzieć na co uważać i zwracać uwagę
Polski
1
0
0
21
zal | will see bvb!!!
zal | will see bvb!!!@bananafisz·
@ghoulia___yelps w sensie to sa oczywiste oszustwa ale jak przegladam sb lale i musze pomijac te ogloszenia to robi sie to meczace
Polski
2
0
0
110