
Tomasz
6.5K posts




Twój nowy rozdział właśnie się zaczyna, Marcel 🙌

Polska firma, czy wielki - gigantyczny! - koncern międzynarodowy?!? Słyszę, że @KEEZA_Polska oferuje PZPN 25 mln złotych rocznie plus udział w zyskach (kontrakt na 8 lat). @wlodar85 mówi, że wygra Adidas (ostatecznie Niemcy mieli zaoferować 28 mln), ale właściciel Keeza, Tomasz Szulc ciągle czeka na odpowiedź z PZPN w sprawie dalszych negocjacji. Keeza już ułatwiła Cezaremu Kuleszy i Łukaszowi Wachowskiemu rozmowy z Adidasem, podbijając pierwotną stawkę przetargu, do którego nie przystąpił Nike, a wycofał się Macron. Firma z Aleksandrowa Łódzkiego - zatrudniająca 450 pracowników - chce się zobowiązać, że będzie dostarczać w całej Polsce personalizowane koszulki w 48 godzin i prognozuje sprzedaż co najmniej 100 tysięcy trykotów rocznie, ale za połowę ceny, którą teraz proponuje klientom Nike (wychodzi z polskiego rynku, mając w latach 2027-34 umowę z reprezentacją Niemiec). Niektóre prognozy mówią nawet o 200 tysiącach trykotów Keeza dla polskich kibiców, co znacząco zwiększyłoby także wpływy PZPN z kontraktu z producentem sprzętu sportowego. Aktualnie Keeza zaopatruje 2,5 tysiąca klubów w Polsce! Właściciel zaczynał od sprzedaży szalików na stadionie ŁKS, przyjeżdżając maluchem. Ostatnio dostarczał szaliki na finał Champions League, PSG - Arsenal, a największe zamówienie złożył swego czasu Bayern Monachium - 165 tysięcy szalików na jubileusz klubu. Na zdjęciu jeden z trzech modeli strojów, które Keeza przygotowała w kontekście umowy z PZPN. Szulc stawia na jakość i niską marżę, skutecznie rozwijając się na polskim i europejskim rynku. Dobre recenzje zbierają także piłki, również z certyfikatem FIFA Quality PRO. Keeza w biznesie idzie od dołu, ale teraz chce sięgnąć po pierwszą reprezentację. Jeśli się nie uda w konkurencji z Adidasem, to są kolejne pomysły, jeśli chodzi promocję marki Keeza. @PrawdaFutbolu


Polska firma, czy wielki - gigantyczny! - koncern międzynarodowy?!? Słyszę, że @KEEZA_Polska oferuje PZPN 25 mln złotych rocznie plus udział w zyskach (kontrakt na 8 lat). @wlodar85 mówi, że wygra Adidas (ostatecznie Niemcy mieli zaoferować 28 mln), ale właściciel Keeza, Tomasz Szulc ciągle czeka na odpowiedź z PZPN w sprawie dalszych negocjacji. Keeza już ułatwiła Cezaremu Kuleszy i Łukaszowi Wachowskiemu rozmowy z Adidasem, podbijając pierwotną stawkę przetargu, do którego nie przystąpił Nike, a wycofał się Macron. Firma z Aleksandrowa Łódzkiego - zatrudniająca 450 pracowników - chce się zobowiązać, że będzie dostarczać w całej Polsce personalizowane koszulki w 48 godzin i prognozuje sprzedaż co najmniej 100 tysięcy trykotów rocznie, ale za połowę ceny, którą teraz proponuje klientom Nike (wychodzi z polskiego rynku, mając w latach 2027-34 umowę z reprezentacją Niemiec). Niektóre prognozy mówią nawet o 200 tysiącach trykotów Keeza dla polskich kibiców, co znacząco zwiększyłoby także wpływy PZPN z kontraktu z producentem sprzętu sportowego. Aktualnie Keeza zaopatruje 2,5 tysiąca klubów w Polsce! Właściciel zaczynał od sprzedaży szalików na stadionie ŁKS, przyjeżdżając maluchem. Ostatnio dostarczał szaliki na finał Champions League, PSG - Arsenal, a największe zamówienie złożył swego czasu Bayern Monachium - 165 tysięcy szalików na jubileusz klubu. Na zdjęciu jeden z trzech modeli strojów, które Keeza przygotowała w kontekście umowy z PZPN. Szulc stawia na jakość i niską marżę, skutecznie rozwijając się na polskim i europejskim rynku. Dobre recenzje zbierają także piłki, również z certyfikatem FIFA Quality PRO. Keeza w biznesie idzie od dołu, ale teraz chce sięgnąć po pierwszą reprezentację. Jeśli się nie uda w konkurencji z Adidasem, to są kolejne pomysły, jeśli chodzi promocję marki Keeza. @PrawdaFutbolu











Wołodymyr Zełenski odsyła Order Orła Białego. - W 2023 roku gdy go dostałem, uważaliśmy, że był adresowany ukraińskiemu narodowi i naszej armii. Tak wtedy mówiono. Dziś odesłałem Order panu Prezydentowi Polski - napisał szef państwa ukraińskiego.



Były prezydent Ukrainy Leonid Kuczma zrzekł się przyznanego mu w 1997 roku polskiego Orderu Orła Białego. O rezygnacji z odznaczenia poinformował także inny były prezydent - Wiktor Juszczenko. WIĘCEJ ➡️ tvp.info/93922165/



Poland’s president has finally stripped the Nazi-worshipping Kiev degenerate of the Order of the White Eagle. I’m sure that won’t be a problem for the Banderite-in-chief — now there’s more room on his green sweatshirt for Hitler’s Iron Cross with Golden Oak Leaves.






We did it! For Wisła Kraków’s 120th anniversary, we have opened the largest and most advanced restaurant of its kind in Europe. Bravo, @WislaKrakowSA 🔵⚪️🔴 Bravo, @SociosWisla This is far more than just a new venue - it is a testament to what can be achieved when an entire community unites behind a shared vision, passion, and commitment. A historic milestone for a historic club.









