Tomasz

6.5K posts

Tomasz

Tomasz

@bednarow_t

เข้าร่วม Kasım 2021
289 กำลังติดตาม35 ผู้ติดตาม
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@goorsky_pl A jednak takiemu brzydkiemu beztalenciu udało się załapać na parę ról w filmach i serialach. Chyba nie jest aż tak źle?
Polski
0
0
0
7
Goorsky
Goorsky@goorsky_pl·
A jaki kraj jest? Jakieś propozycje 😎
Goorsky tweet media
Polski
154
3
99
5K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@tvp_info Jaki „sojusz strategiczny”? Taki, że Polska może by chciała ale Ukraina już nie bo dostała od nas za darmo wszystko co się dało?
Polski
0
0
0
21
tvp.info 🇵🇱
tvp.info 🇵🇱@tvp_info·
"To jest prezydent antypolski. Człowiek, który niszczy sojusz strategiczny z Ukrainą, który jest warunkiem polskiej niepodległości. To jedyny prezydent w historii, wybrany nieznaną liczbą głosów, z kompromitującą absolutnie biografią i który w tej chwili zachowuje się jak taki regularny zdrajca" Sławomir Sierakowski w programie "Wydarzy się".
Polski
1.2K
1.1K
3.7K
148.1K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@TeeS_Wu Już prawie miała być w sklepie ale dali Łubikowi 😁
Polski
0
0
1
17
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@1krupson Jak widzę tą koszulkę to już czuję ten smród potu, na który pranie i wietrzenie nie daje rady nawet po dodaniu pół litra płynu do płukania o zapachu wiosennie łąki.
Polski
0
0
6
289
krupson
krupson@1krupson·
Roko pewnie po koleżeńsku nagłaśnia sprawę, ale jak ktoś trochę lata w temacie zaopatrywania zespołów, to więc że ta keeza to straszne gówno. Termin 48H to chyba na przetworzenie zamówienia 🤣
Roman Kołtoń@KoltonRoman

Polska firma, czy wielki - gigantyczny! - koncern międzynarodowy?!? Słyszę, że @KEEZA_Polska oferuje PZPN 25 mln złotych rocznie plus udział w zyskach (kontrakt na 8 lat). @wlodar85 mówi, że wygra Adidas (ostatecznie Niemcy mieli zaoferować 28 mln), ale właściciel Keeza, Tomasz Szulc ciągle czeka na odpowiedź z PZPN w sprawie dalszych negocjacji. Keeza już ułatwiła Cezaremu Kuleszy i Łukaszowi Wachowskiemu rozmowy z Adidasem, podbijając pierwotną stawkę przetargu, do którego nie przystąpił Nike, a wycofał się Macron. Firma z Aleksandrowa Łódzkiego - zatrudniająca 450 pracowników - chce się zobowiązać, że będzie dostarczać w całej Polsce personalizowane koszulki w 48 godzin i prognozuje sprzedaż co najmniej 100 tysięcy trykotów rocznie, ale za połowę ceny, którą teraz proponuje klientom Nike (wychodzi z polskiego rynku, mając w latach 2027-34 umowę z reprezentacją Niemiec). Niektóre prognozy mówią nawet o 200 tysiącach trykotów Keeza dla polskich kibiców, co znacząco zwiększyłoby także wpływy PZPN z kontraktu z producentem sprzętu sportowego. Aktualnie Keeza zaopatruje 2,5 tysiąca klubów w Polsce! Właściciel zaczynał od sprzedaży szalików na stadionie ŁKS, przyjeżdżając maluchem. Ostatnio dostarczał szaliki na finał Champions League, PSG - Arsenal, a największe zamówienie złożył swego czasu Bayern Monachium - 165 tysięcy szalików na jubileusz klubu. Na zdjęciu jeden z trzech modeli strojów, które Keeza przygotowała w kontekście umowy z PZPN. Szulc stawia na jakość i niską marżę, skutecznie rozwijając się na polskim i europejskim rynku. Dobre recenzje zbierają także piłki, również z certyfikatem FIFA Quality PRO. Keeza w biznesie idzie od dołu, ale teraz chce sięgnąć po pierwszą reprezentację. Jeśli się nie uda w konkurencji z Adidasem, to są kolejne pomysły, jeśli chodzi promocję marki Keeza. @PrawdaFutbolu

Polski
5
0
36
6.9K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@hal0on „Oboje” zawsze wiedziałem, że kołtoń to taka cipa nie chłop 😁
Polski
0
0
8
1.1K
Artur Banach
Artur Banach@hal0on·
Panie Romanie, ale oznacza Pan "współpraca" ;)
Artur Banach tweet media
Roman Kołtoń@KoltonRoman

Polska firma, czy wielki - gigantyczny! - koncern międzynarodowy?!? Słyszę, że @KEEZA_Polska oferuje PZPN 25 mln złotych rocznie plus udział w zyskach (kontrakt na 8 lat). @wlodar85 mówi, że wygra Adidas (ostatecznie Niemcy mieli zaoferować 28 mln), ale właściciel Keeza, Tomasz Szulc ciągle czeka na odpowiedź z PZPN w sprawie dalszych negocjacji. Keeza już ułatwiła Cezaremu Kuleszy i Łukaszowi Wachowskiemu rozmowy z Adidasem, podbijając pierwotną stawkę przetargu, do którego nie przystąpił Nike, a wycofał się Macron. Firma z Aleksandrowa Łódzkiego - zatrudniająca 450 pracowników - chce się zobowiązać, że będzie dostarczać w całej Polsce personalizowane koszulki w 48 godzin i prognozuje sprzedaż co najmniej 100 tysięcy trykotów rocznie, ale za połowę ceny, którą teraz proponuje klientom Nike (wychodzi z polskiego rynku, mając w latach 2027-34 umowę z reprezentacją Niemiec). Niektóre prognozy mówią nawet o 200 tysiącach trykotów Keeza dla polskich kibiców, co znacząco zwiększyłoby także wpływy PZPN z kontraktu z producentem sprzętu sportowego. Aktualnie Keeza zaopatruje 2,5 tysiąca klubów w Polsce! Właściciel zaczynał od sprzedaży szalików na stadionie ŁKS, przyjeżdżając maluchem. Ostatnio dostarczał szaliki na finał Champions League, PSG - Arsenal, a największe zamówienie złożył swego czasu Bayern Monachium - 165 tysięcy szalików na jubileusz klubu. Na zdjęciu jeden z trzech modeli strojów, które Keeza przygotowała w kontekście umowy z PZPN. Szulc stawia na jakość i niską marżę, skutecznie rozwijając się na polskim i europejskim rynku. Dobre recenzje zbierają także piłki, również z certyfikatem FIFA Quality PRO. Keeza w biznesie idzie od dołu, ale teraz chce sięgnąć po pierwszą reprezentację. Jeśli się nie uda w konkurencji z Adidasem, to są kolejne pomysły, jeśli chodzi promocję marki Keeza. @PrawdaFutbolu

Polski
9
5
279
27.3K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@jakubtepper Ja pierdolę jak można wpaść na pomysł, żeby ukraść z restauracji miskę albo sztućce? Co za bydło pierdolone?
Polski
0
0
2
132
Jakub Tepper 🇯🇵✈️🎮🍙🍛
Słuchajcie, załączam tę fotkę, ale tym razem prośba, abyście nie skupiali się na mojej pięknej żonie, ale skierowali wzrok niżej - na dwie czerwono-białe miski. Tak, miski, nie zawartość, bo dwa słowa o miskach dziś. Jak otwieraliśmy Tonari w Starym Browarze, w foodhallu, to miałem bardzo jasną wizję tego, jak powinien wyglądać serwis. Rameny to junk, a jednym z gatunków są te małe, klimatyczne knajpki, jakich znajdziecie bez liku w Japonii. Ale jest też inny. Food courty w centrach handlowych, przyautostradowe MOPy, wiejskie outlety - tam ramen serwowany jest jeszcze bardziej stołówkowo - nie w ceramicznych miskach, ale plastikowych, dokładnie wykonanych z melaminy. Lekkich i raczej nie tłukących się. Często już nadgryzionych zębem czasu, odbarwionych czy z wytartym wzorkiem. Można mieć różne opinie, ale osobiście to dla mnie podobnie KLIMAT, jak te małe dziury z kluchami na wielkomiejskim uboczu. Po prostu inny, ale równie integralnie z czasem w Japonii związany. I dokładnie takie do Tonari w Browarze kupiliśmy w Japonii. Nie będę pisał, że jako pierwsi i jedyni w Polsce, ale WYDAJE mi się, że tak mogło być (w razie czego proszę poprawić). I w sumie całkiem jestem z tego dumny. Piszę, aby się pochwalić? Przeciwnie, piszę, aby wylać żale, bo już jedna trzecia, kilkadziesiąt misek, zostało zabranych do domów, po prostu ukradzionych. I to po tym, gdy również ukradziono nam praktycznie wszystkie łyżki do ramenów. Przez to teraz mamy dalekie od optymalnych, ale wybaczcie - nie będę co miesiąc z Japonii tego ściągał - chyba, że podniesiemy ceny - tylko po co? Na litość boską, dlaczego nie możemy mieć ładnych rzeczy? (Zamówiłem właśnie kolejną dostawę misek, więc ładne rzeczy będą, ale choć to kropla w morzu, to tak - to TEŻ jest jeden z małych w wielkim schemacie rzeczy kosztów, które się nawarstwiają. A mogłoby go nie być)
Jakub Tepper 🇯🇵✈️🎮🍙🍛 tweet media
Polski
69
6
319
27.3K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@Newsy_Sportu No chyba że dziś czy jutro wjebią mu 20 bramek
Polski
0
0
0
315
Newsy.Sportu
Newsy.Sportu@Newsy_Sportu·
🚨DZIEJE SIĘ! Na celowniku Wieczystej znalazł się... bohater MŚ 2026, Vozinha! 🇨🇻 ​Jak zdradził Rafał Gikiewicz w Studiu Mundial: "Spotkałem się ze Sławkiem Peszko [vice-prezes Wieczystej] i mówi: Ja bym tego Vozinhę wziął!”. Jeśli ten transfer dojdzie do skutku, o klubie z Krakowa będzie mówił dosłownie CAŁY ŚWIAT. To byłby absolutny majstersztyk marketingowy 👑 ℹ️ Studio Mundial
Newsy.Sportu tweet media
Polski
38
28
1.4K
156.9K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@K_Stanowski @WBiedron Coś mi się zdaje, że jakby pogrzebać w tych legitymacjach niepełnosprawnych to nie mieli by ich w szczególności niepełnosprawni a mogliby się nimi pochwali krewni i znajomi posłów, radnych i innych nieudaczników.
Polski
0
0
0
3
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski·
Kiedy cała KO ma problem z powodu saloniku VIP w szpitalu, wychodzi Marta Wcisło i oświadcza, że miejsce parkingowe VIP należy się jej synowi, bo kiedyś przeszedł operację.
Polski
348
1.7K
13.5K
219.9K
Pani Prezes 👠
Pani Prezes 👠@PaniNaSzpilkach·
ŁĄCZYMY KROPKI💁‍♀️ @Arlukowicz powiedział: ,,Ta sprawa jest po to, żeby Trzaskowski przestał być prezydentem, a najlepiej Tusk premierem. […] to jest akcja.” Tymczasem „szlachetny sygnalista” dr Emil ze Szpitala Południowego sam ma poważne problemy: • Zwolniony m.in. za opóźnienia w dokumentacji NFZ, skargi pacjentów i konflikt z Kacprzykiem • Szpital domaga się od niego zwrotu ponad 530 tys. zł za nienależne premie. Miał się dopisywać do zabiegów, których nie wykonywał. Z Onetu wiemy więcej: • Były oficer Wojska Polskiego — zwolniony za unikanie obowiązków w Centralnej Wojskowej Komisji Lekarskiej • Twierdził, że Błaszczak pozwolił mu nie przychodzić do pracy • Zamieszany w aferę fałszywych dyplomów MBA, przyjaźń z rodziną Lewandowskich • Prezes Polsat Boxing Promotion (spółka związana z Polsatem, organizowała gale bokserskie, na których bywał i które wspierał Karol Nawrocki) • Szybko wylądował jako dyrektor medyczny i ordynator w PiS-owskim szpitalu powiatowym w Otwocku A Ozdoba z PiS już otwarcie mówi o referendum w Warszawie. Świat jest bardzo mały💁‍♀️ To nie jest walka z patologiami. To jest nagonka na @donaldtusk @trzaskowski_ @KierwinskiOffic #PytanieDnia #Arlukowicz #SzpitalPołudniowy #DrEmil #Kacprzyk #Otwock #Nawrocki #ReferendumWarszawa
Pani Prezes 👠 tweet media
Polski
137
870
1.9K
28.7K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@NocnaZ @NawrockiKn Nam ma zależeć na relacjach z Ukrainą czy Ukrainie na relacjach z Polską? Dalej jesteśmy brzydka panna na wydaniu, która musi zabiegać o względy wszystkich wokół?
Polski
0
0
0
25
Mesuret
Mesuret@NocnaZ·
No i co @NawrockiKn zrobisz teraz z tym orderem, strategu? Jakie relacje z Kijowem zamierzasz stworzyć, geniuszu dyplomacji. No pochwal się, opinia publiczna chciałaby wiedzieć.
Radio ZET NEWS@RadioZET_NEWS

Wołodymyr Zełenski odsyła Order Orła Białego. - W 2023 roku gdy go dostałem, uważaliśmy, że był adresowany ukraińskiemu narodowi i naszej armii. Tak wtedy mówiono. Dziś odesłałem Order panu Prezydentowi Polski - napisał szef państwa ukraińskiego.

Polski
1K
351
1.9K
88.4K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@stojanowski_j @jpinkwart No i kto dalej? Połowa pisowskich ministrów i ambasadorów też? Każdy nowy podchujaszczy w kancelarii?
Polski
0
0
0
153
Jakub Stojanowski
Jakub Stojanowski@stojanowski_j·
@jpinkwart Serio “dziennikarka” zadaje pytania, które można wyszukać w 3 sekundy? Order wolności dostał m.in. Duda za wybitne zasługi w umacnianiu ukraińsko-polskiej współpracy międzynarodowej oraz za wsparcie suwerenności państwowej i integralności terytorialnej Ukrainy.
Polski
8
0
115
4.1K
Joanna Pinkwart
Joanna Pinkwart@jpinkwart·
Czy jest na Ukrainie jakiś polityk, któremu nie daliśmy najwyższego polskiego odznaczenia? I drugie pytanie - czy ktoś w Polsce dostał jakieś ukraińskie odznaczenie tego kalibru? A jeśli nie - to czy to nie powinno nam dać do myślenia już jakiś czas temu?
tvp.info 🇵🇱@tvp_info

Były prezydent Ukrainy Leonid Kuczma zrzekł się przyznanego mu w 1997 roku polskiego Orderu Orła Białego. O rezygnacji z odznaczenia poinformował także inny były prezydent - Wiktor Juszczenko. WIĘCEJ ➡️ tvp.info/93922165/

Raytown, MO 🇺🇸 Polski
413
162
2.4K
168.2K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@MSzuldrzynski Nieporozumieniem było to, że je kiedyś dostali.
Polski
0
0
0
3
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@WypartowiczBa Syn kurwy i cwela to, jak wiadomo, Bandera. To wg nich jest Pan pro czy anty ukraiński?
Polski
0
0
0
109
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@poselTTrela Ruski wrzuca coś na x a cała partia rządząca zajmuje się kolportowaniem tego.
Polski
0
0
0
11
Patryk Słowik
Patryk Słowik@PatrykSlowik·
Widzę, że w przyszłym tygodniu będzie sesja Rady Warszawy poświęcona Warszawskiemu Szpitalowi Południowemu. Czy jest jakiś tryb, w którym mogę jako skromny obywatel i mieszkaniec Warszawy zabrać głos i zadać pytanie niektórym członkom rady? 🙂
Polski
308
884
12.2K
173.2K
Bartłomiej Wypartowicz 🇵🇱
Budanow również zrzekł się swojego odznaczenia
Kyrylo Budanov@Kyrylo_Budanov

На жаль, Президент Польщі Кароль Навроцький вдався до недружнього акту щодо нашого народу, позбавивши Президента України раніше врученого йому ордена Білого Орла. Безумовно, це подарунок для московського агресора, який той обов’язково використає проти обох наших країн. Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність. Переконаний, що цей жест Президента Польщі не про справедливість абощо. Адже про яку справедливість може бути мова, якщо ордена Білого Орла, наприклад, досі не позбавлено італійського фашистського диктатора й пособника Гітлера Беніто Муссоліні? Україна, без сумніву, дасть оцінку цій події. Та попри все ми й далі міцно стоятимемо на засадах відкритого партнерства з усіма нашими союзниками. Однак партнерства рівноправного, заснованого на принципах взаємоповаги. Україна продовжить битися в авангарді захисту всієї Європи, зокрема Польщі, сплачуючи найдорожчу ціну. Та як і будь-який українець, я не можу лишатися осторонь і просто спостерігати за тим, як проти наших громадян безпідставно й штучно розкручується маховик ненависті. З огляду на це я відмовляюся від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким мене нагородив минулого року Президент Польщі. Впевнений, що українське суспільство – і військові, і цивільні – відчувають такі ж емоції та підтримають цей крок. Слава Україні!

Polski
164
7
182
28.7K
Szymon Jadczak
Szymon Jadczak@SzJadczak·
A pan @jazdzynski dalej ukrywa informacje dotyczące podpisania przez @TSWislaKrakow umowy na restaurację z byłym wiceprezesem SKWK, które okradało Wisłę. A potem będzie płacz i wpisy o 2 w nocy atakujące dziennikarzy...
Jarosław Królewski@jarokrolewski

We did it! For Wisła Kraków’s 120th anniversary, we have opened the largest and most advanced restaurant of its kind in Europe. Bravo, @WislaKrakowSA 🔵⚪️🔴 Bravo, @SociosWisla This is far more than just a new venue - it is a testament to what can be achieved when an entire community unites behind a shared vision, passion, and commitment. A historic milestone for a historic club.

Polski
62
10
205
39.2K
Tomasz
Tomasz@bednarow_t·
@MalgosKa____ Kto miałby odbudowywać Ukrainę? Hiszpański Mostostal? Hiszpański Erbud? Węgierska Duna? Austriacki Strabag? Czy zrobiony przez upowcow w chuja Polski Control Process?”
Polski
0
0
1
245
MałgośKa 🇵🇱🇪🇺
Podczas kiedy wszyscy będą odbudowywać Ukrainę my będziemy się kłócić o Wołyń. I tak k.. do usrania.
Polski
802
405
3.8K
92.5K