
krysu
1.3K posts





















my entire tl rn it's just Poles and Ukrainians arguing




To zapodam temat: Wintraderzy w ERL robią to co najmądrzejsze dla graczy dzisiaj, w skrócie: Esport lolowy umarł, nie ma pieniędzy i ich nie będzie. 99% graczy nie wejdzie do Lec, pozostale 0.8% wyleci po sezonie bez powrotu, a 0.2% może okazać się materiałem na dłuższą karierę . Nawet jak wejdziesz do Lec to nie zarobisz na mieszkanie na lepszy start w życie, bo zarobki tam są bardzo kiepskie dzisiaj. Chyba że pograsz kilka lat (co się nie wydarzy, sory). Wintrader nie obudzi się z ręka w nocniku za x lat nie umiejąc niczego więcej poza graniem w dorosłym życiu, bo swoje zarobił na sprzedawaniu meczy, a z kariery na pewno by tego nie zrobił. Riot w żaden sposób tego nie ściga, nie weryfikuje, konsekwencje sa żadne, chuj wie czemu, może trudno udowodnić. Z resztą, kurwa, są ludzie którzy aktywnie grają albo posiadają drużyny na własność i obstawiają mecze swoich ekip (co jest surowo zabronione przez Riot ale tylko w teorii). Tl:dr Wintraderzy w sumie robicie dobra robotę, bo nikt was nie złapie, swoje zarobicie i nie ma lepszej drogi na zarobienie kasy w esporcie. Kariery i tak nie zrobicie.

















