ทวีตที่ปักหมุด
)|(@Х
1.2K posts


@Patriotinya @SymorozOfficial Це особисто до мене? Що я воюю з жінками.... ви щось знаєте про мою службу? Чи на вашу думку якщо людина військова то вона не має права на власну думку, сімейне життя, громадську позицію чи час на відпочинок? Якщо ТАК - то ї...ь ти кон..не!!
Українська

@yanucsh @SymorozOfficial Що робе Олег ми бачимо. Підсвітлює найнижчу ланку поборників, а про еліту мовчить. А що робите ви, крім постів у соц мережах? Чи не тому ЗСУ відступають по всьому фронту бо багато військових воюють із жінками у соцмережах?
Українська

Ніякі погрози чи залякування не зупинять мене у боротьбі проти наволочі, яка грабує лікарні та наживається на поранених.
Сьогодні після публікації мною чергового допису про корупцію в комунальній Київській клінічній лікарні швидкої допомоги, я отримав дзвінок на мій номер телефону з прямими погрозами життю наступного змісту «Ало, слухай давай закінчуй там писати про корупцію Кличка та БСП [мається на увазі "Київську клінічну лікарню швидкої допомоги"], бо будемо зовсім по-іншому спілкуватися, переламаємо на*** руки бл***. Я надіюсь ти поняв нас, ну давай, не хворій».
Так, вони знають, що я на фронті отримав важке поранення та ампутацію нижніх кінцівок, тому і говорять про «поламаємо руки» зі сподіванням, що я зупинюсь. Так працює логіка цих відбитих корупціонерів.
Та я засмучу того, хто досі живе «поняттями» навіяними в банді Рибки. Я не боюся ні тебе, ні ваших жалюгідних методів. Я прекрасно розумію, що ми перейшли багатьом дорогу по БСП і це не тільки мер Кличко та його оточення, а це ще й багато рішал, які наживалися на цій лікарні.
Зараз Кличко та його гаманець Палатний активно намагаються використовувати військових та ветеранів у своїх корупційних схемах, втягують змучених війною людей у мерзотні справи. Це їх не врятує, адже я маю довіру від людей та репутацію не лише через статус ветерана.
Викрити цього персонажа, якому доручили мене залякувати, було не складно. Це його вибір. Ми маємо всі його дані. Тут, звісно, через політику платформи опублікувати все не можемо, щоб не забанили наші сторінки, але є його фото, ПІБ, дата народження і багато іншого. Загалом він мені не так цікавий, бо це просто шістка.
Наша команда Народовладдя готує заяву про вчинення кримінального злочину через погрози моєму життю, яку я направлю до поліції.
Щодо самої Лікарні швидкої допомоги. Я опублікую окреме детальне відео. Наразі ми з Патронатними службами Сил оборони України та небайдужими ветеранами, домоглися зняття чорта Віті Дороша, який благословляв побори з важкопоранених військових та решту жесті по відношенню до пацієнтів.
Але це тільки початок. Щоб реально щось змінилось треба провести справді прозорий конкурс на нового керівника лікарні із залученням громадськості та власне необхідна стратегія розвитку лікарні, бо в цій багатомільйонній годівниці Кличка навіть укриття для важких пацієнтів не має, закриваються цілі відділення… Так само готуємо по всім цим фактам заяву до правоохоронних органів. Я надам всі дані по БСП, які я встановив в ході перевірки, правоохоронним органам. Про це все я незабаром розповім вам детальніше!
А поки хочу подякувати вам за довіру та підтримку! Бо саме завдяки вашій підтримці та небайдужості ми маємо можливість тиснути та змінювати ситуацію. Дякую! Честь маю.
Українська

@Patriotinya @SymorozOfficial Таж прибирали. Але ж питання не про це. А про вашу громадську позицію і діяльність. Що робе Олег Симороз ми бачим, а що ви робите , крім постів в соцмережах?!
Українська

@yanucsh @SymorozOfficial А що військові роблять окрім того що воюють? А що лікарі роблять окрім того, що лікують?
Українська

@Patriotinya @SymorozOfficial Та багато чого. В даному випадку - «прибрали» крадія з посади.
Українська

@Patriotinya @SymorozOfficial А що ви робите, крім текстів у фейсбуці ? Поділіться досвідом, щоб всім стало зрозуміло як треба.
Українська

@SymorozOfficial Як добре, що у вас нема питань до міндічів, резнікових, Цукерманів, єрмаків, тцк, скель. Лікарі - головні корупціонери і винні у тому що відбувається 🫡
Українська

Нарешті отримав. Зручний , як і очікувалось. Стеклобій, стропоріз, підпружинений механізм розкладання, зручна анотомічна колодка…
Все що треба для ножа як в авто так і в кешеню 😉
Окремо дякую @Alex25515732 за іменний підпис цього красеня
🫂

Українська

Невеличке відео з цим помічником. Зроблено в Україні, не Китайщина. Сталь D2, склобой, кліпса на пояс і стропоріз. В руці лежить дуже зручно. Ціна 800 грн. Є можливість на замовлення зробити лазером іменний напис (позивний) +200 грн. Кому цінаво, пишіть в приватні повідомлення.
Scrooge McDuck@Alex25515732
@PesdukMuhtar @zhbkt @O3mX3j1d1zCUmKK Основна біда мультиків, якість і ціна, але мабуть корисний для тих хто часто користується, я більше люблю свого малого помічника. Сталь D2, розроблено і зроблено в Україні моїм другом. При бажанні можна нанести лазером позивний. І коштує всього 800 грн (без гравіювання).
Українська

@ExileUA @oUqXP4RXQRmPtlw Для обізнаності - раджу поставити застосунок ПРИНЦИП: правовий навігатор!
Українська

В одному вигаданому мною військовому госпіталі сидить зборіщє кончених підарів, які періодично бухають з дуже дуже дуже високопоставленими адміралами-генералами, а потім там же відкапують цих важних хуїв від безпробудних запоїв. Як наслідок госпітальні посадовці уже всі там отримали палковніків медичної служби і чілять. І роблять що хочуть, і як хочуть за нашими солдатами. Людяність там поняття неіснуюче. І ліпше у цю вигадану мною в/ч людей не направляти.
Українська

@KischukYrii Навіщо нам цей зрадник, здавший українські міста у 2014 році?! Порошенко корупціонер та зрадник! А ви, разом з вашим росіянином Іллеє Новіковим, маєте повертатись у свою смердючу своєю брехнею, як і ви, Рашку!
Українська
)|(@Х รีทวีตแล้ว

5 лютого 2026 року: Зеленський наказав підготувати плани захисту енергосистеми до осені, — міністр енергетики Шмигаль
"Очікуємо від голів міст та областей відповідні плани до 1 вересня", — повідомив міністр.
Хочу нагадати міністру енергетики Шмигалю, що Прем'єр-міністр Шмигаль був зобов'язаний виконати Укази та розпорядження Президента Зеленського у 2023 році:
У 2023 році Зеленський видав кілька ключових розпоряджень та указів, спрямованих на захист та посилення стійкості енергосистеми в умовах постійних обстрілів.
Основні рішення 2023 року:
Указ №737/2023 (від 7 листопада): Зеленський затвердив рішення РНБО про додаткові заходи щодо енергетичної безпеки. Документ зобов'язував Кабінет Міністрів забезпечити:Захист об'єктів критичної інфраструктури (інженерні споруди, ППО).
Створення резервів обладнання та палива.
Збільшення пропускної спроможності для імпорту електроенергії з ЄС.
Указ №18/2023 (від 13 січня): Введення в дію рішення РНБО щодо стабілізації роботи енергосистеми.
Стратегія на 2023 рік: Наприкінці 2022 та на початку 2023 року Зеленський оголосив, що головним завданням року є формування багаторівневого захисту енергетичних об'єктів (бетонні укриття, антидронові сітки) та децентралізація генерації.
Ключові напрямки захисту:
Фізичний захист: Будівництво захисних споруд навколо трансформаторів та підстанцій («перший», «другий» та «третій» рівні захисту).
Протиповітряна оборона: Пріоритетне розміщення систем ППО навколо енергетичних вузлів.
Питання експрем'єр-міністр Шмигалю, чому Кабінет міністрів не виконав розпорядження Президента? І як міністр Шмигаль виправлятиме те, що не зробив прем'єр Шмигаль?
До речі, а де гроші, які виділялися на виконання зазначених вище Указів та розпоряджень Зеленського? І чому Зеленський не перевірив виконання своїх же Указів?

Українська

Знаєте, скільки років корупціонерці, яка гребла гроші лопатою, вчинячи дії, спрямовані на знищення обороноздатності України?
myrotvorets.center/criminal/kurys…
Українська
)|(@Х รีทวีตแล้ว

Угода з рф буде або погана, або дуже погана, або її не буде, — Арахамія.
Ну, тоді, навіщо вона?
Нехай ваш воШьдь пояснить, навіщо він віддав наші корисні копалини агенту кремля Краснову, де його "план перемоги", навіщо витрачались мільйони на "саміти миру" і вояжі Голограми під час війни в африканські та азійські країни, в якій шухлядці схована сотня "безпекових угод" Єрмака, що з "планом незламності"?
Врешті, де "справедливий мир" і що з обіцянками Зеленського:
"я йду на один термін",
"якщо знайдуть моїх свинарчуків я піду",
"якщо не завершу війну, на моє місце має прийти інша людина"?
Скільки нам ще терпіти нікчемну, злочину, брехливу, прострочену владу? До останнього українця?

Українська

@03Romanchick Ти впевнений ? Що саме за грошима він пішов?
Чи це твоє ІМХО?
Якщо це твоя особиста думка - то так і пиши !
Українська

ТП,яка кричала про"секретні тюрми СБУ",тепер вимагає рішучих дій і покарання для тих,хто ображає людоловів.
Цікавий факт,Садовий по дурості спалив фігуранта,коли сказав,що той міг списатися,але пішов в ТЦК.Пішов за кривавою копієчкою і от наслідки.
x.com/StankoNastya/s…




Nastya Stanko@StankoNastya
Напад на військового має бути засуджений на всіх рівнях. Ніяких виправдань та пояснень тут бути не може взагалі
Українська

@DeerMachinery И это все?)))
Поэтому таких лошар у Порошенко ещё хватает.
Значить ты уродец заявил про мародерство и предательство, а фактов и доказательств не предъявил)))
Это называется :подлость клевета ложь!
А так делают кацапы.
И ты тупица ментально кацап,а не украинец.
Русский

















