oxidmod
2.6K posts


Друзі, а в мене новий збір для хлопців з 3мб 100омбр, в цей раз на зв'язок. Хлопці будують меш мережу для свого бату і оце обладнання себе гарно показало: magura.in.ua/product/meshta… Після тесту розширяють мережу, тож відкриваю банку і прошу долучатись! send.monobank.ua/jar/3LbYRKgmE4




Друзі, а в мене новий збір для хлопців з 3мб 100омбр, в цей раз на зв'язок. Хлопці будують меш мережу для свого бату і оце обладнання себе гарно показало: magura.in.ua/product/meshta… Після тесту розширяють мережу, тож відкриваю банку і прошу долучатись! send.monobank.ua/jar/3LbYRKgmE4




Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇

Друзі, а в мене новий збір для хлопців з 3мб 100омбр, в цей раз на зв'язок. Хлопці будують меш мережу для свого бату і оце обладнання себе гарно показало: magura.in.ua/product/meshta… Після тесту розширяють мережу, тож відкриваю банку і прошу долучатись! send.monobank.ua/jar/3LbYRKgmE4
























