oxidmod

2.6K posts

oxidmod

oxidmod

@oxidmod

PHP monkey

加入时间 Ağustos 2022
71 关注26 粉丝
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@_kytsana Якщо теж хочете з байкерами поїхати світ за очі, то з вас копійчина на зв'язок ;) x.com/i/status/20614…
oxidmod@oxidmod

Друзі, а в мене новий збір для хлопців з 3мб 100омбр, в цей раз на зв'язок. Хлопці будують меш мережу для свого бату і оце обладнання себе гарно показало: magura.in.ua/product/meshta… Після тесту розширяють мережу, тож відкриваю банку і прошу долучатись! send.monobank.ua/jar/3LbYRKgmE4

Українська
0
0
0
244
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@_kytsana Купили батьку машину у Львові, треба було гнати в Коростень. Ми супроводжували назад і вирішили ще в Дубно заїхати, а щоб батька не тягнути, то домовились, що він зачекає на першій же заправці по трасі. Поки ми в Дубно і назад, то він ледь з якимось байкерами в Одесу не поїхав.
Українська
1
0
63
1.7K
Слава
Слава@_kytsana·
люблю оцей феномен чоловічої соціалізації, коли я ще не встигла замовити каву, а він вже познайомився на заправці з якимось мужичком, показав нашу машину з усіх сторін, заглянули в салон, обговорили у кого який росхід і обмінялися номерами
Українська
19
8
1.4K
45.6K
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@ANoniminoNAua Не бачу тут планок озу :)
Українська
1
0
0
233
🎮ANoniminoNAua🎮
🎮ANoniminoNAua🎮@ANoniminoNAua·
Ось приклад як LTT зібрав за ті ж гроші повноцінний комп якого вистачить для комфортної гри на роки три Ніяких огризків процесора Ніякого 8gb vram трешу Двохканальна RAM
🎮ANoniminoNAua🎮 tweet media
Українська
25
0
36
9.1K
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@zhekas Тотвони тепер повернуть 2л дизель замість тих своїх пуртеків?
Українська
1
0
0
29
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@HorsyNox Нормальна гра, якщо забути, що це мав бути mass effect ;)
Українська
0
0
6
726
Noxy
Noxy@HorsyNox·
Щойно без контексту чогось вирішив це загуглити і тепер сиджу не розумію
Noxy tweet media
Українська
5
0
70
10.3K
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@rusophob1a @zhekas Я б на купе глянув, як були 159, brera і spider
Українська
0
0
2
22
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
А ось вони вже у нас. Тестова партія поїхала хлопцям. Stay tuned and donate ;)
oxidmod tweet media
Українська
0
0
0
9
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
Друзі, а в мене новий збір для хлопців з 3мб 100омбр, в цей раз на зв'язок. Хлопці будують меш мережу для свого бату і оце обладнання себе гарно показало: magura.in.ua/product/meshta… Після тесту розширяють мережу, тож відкриваю банку і прошу долучатись! send.monobank.ua/jar/3LbYRKgmE4
Українська
3
0
1
1.1K
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@moquerie_la @LosSolomas Кому теж до вподоби солома - по 5грн на зв'язок. А кому ні - то по 10 ;) x.com/i/status/20614…
oxidmod@oxidmod

Друзі, а в мене новий збір для хлопців з 3мб 100омбр, в цей раз на зв'язок. Хлопці будують меш мережу для свого бату і оце обладнання себе гарно показало: magura.in.ua/product/meshta… Після тесту розширяють мережу, тож відкриваю банку і прошу долучатись! send.monobank.ua/jar/3LbYRKgmE4

Українська
1
0
1
52
t
t@moquerie_la·
Київ, а розкажіть, які класні райони вам для життя? можна суб'єктивщину, цікаво почути різні думки
Українська
135
1
81
26.6K
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@dockervicious Вайбкодери втратили мистецтво оптимізації. Але і плойці вже на пенсію пора.
Українська
0
0
2
257
Якубенко Роман
Якубенко Роман@dockervicious·
Сучасний гєймінг канешно дуже потужний. Багатомільйонні бюджети, нові рушії і оптімізація для консолі... Потім запускаеш на PS5 Pro і половина тєкстур наче граєш в перший Калофдути на батіном компе в 2004 році.
Українська
12
1
28
16.1K
𝓢𝓮𝓿𝓲𝓶 🦋
Bunu çözersen IQ seviyen ortalamanın üstündedir. Peki, sıradaki sayı sence kaç?
𝓢𝓮𝓿𝓲𝓶 🦋 tweet media
Türkçe
3.4K
162
1.1K
109.3K
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
Невеликий апдейт. Щоб витратити гроші більш ефективно, хлопці спробують зібрати девайс самостійно (виявляється це великий опенсорс проект). Плати вже їдуть з аліка, хлопці протестують процес прошивки і збірки в друкований корпус, якщо взлетить, то закупимо плати. Долучайтесь!
oxidmod tweet media
Українська
0
0
0
15
усіліть літалово
усіліть літалово@usilitlupashevo·
Кидаєш 250 баксів з transfergo на ibkr - платиш 20 баксів комісії. Завжди неймовірно бадьорить
Українська
11
0
32
8.3K
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@vladJavaScript Деяким просто дизель більше подобається. Більша тяга, оце все. Хоча гібрид певною мірою компенсує мабуть
Українська
1
0
2
386
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
От єдине: я не розумію, для чого в Україні купувати дизельну версію? Хіба якщо ця машина буде постійно мотатись в Європу - тоді так. 2.0 бензин мякий гібрид доволі ефективний і буде їсти на 1.5-2 літри більше ніж дизель, а в деяких режимах на трасі вони взагалі будуть однаково їсти(на 140 і на 160). Я колись в ютубі знайшов порівняння 2.0 бензина і 2.0 дизеля BMW X3 G01: ось погляньте
Сумний Дембель tweet media
Сумний Дембель@vladJavaScript

Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇

Українська
12
0
32
10K
oxidmod 已转推
Rozetka
Rozetka@rozetka_ua·
Ловіть покемона з нагоди нашого дня народження 🤭 Даруємо набір LEGO Pokemon «Пікачу й покебол»! Умови: 1. Лайк 2. Репост 3. Підписка І все. Переможця рандомно визначимо 1 липня. Нехай щастить!
Rozetka tweet media
Українська
32
580
697
19.4K
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@ReporterTired У мене так на авторіа висить в улюбленому 5-ти літровий F-Type :)
Українська
1
0
2
1.7K
Замаханий репортер
Як дєд, який ходе на Авторіа подивицця і нічо не купувать, побачив ціни на Акорди. І шо його сказать) Акорд то була підліткова недосяжна мрія. Ця ідеальна мошина стояла на заставках всюди, де тіко можна. Більше: воно було роздруковане і висіло над робочим столом вдома.
Українська
15
0
149
26.6K
Darius Dan
Darius Dan@dariusdan·
We’re watching the downfall of an entire era of car design. 🙂‍↕️
Darius Dan tweet mediaDarius Dan tweet mediaDarius Dan tweet media
English
243
61
1.1K
214.2K
Bahar
Bahar@baharkarakrt·
Bunu çözmek imkansız! Çözebilir misin?
Bahar tweet media
Türkçe
9.4K
149
2K
703.2K