Samiec Omega
33 posts

Samiec Omega
@SamiecOmega
Zapasowe konto dla @artnowacki
Lodz, Poland Joined Haziran 2026
244 Following948 Followers

Idą upały - upał może zabić... jak się chronić?
Jeśli masz klimę - to luzik - rządzisz... ale jeśli nie masz?
Co można zrobić?
Pomysły może oczywiste, ale... zarzucę:
1. Wietrz w nocy - nocą na zewnątrz jest zwykle znacznie chłodniej - otwórz okna nich to chłodne powietrze wejdzie do domu, rano zamknij, te kilka stopni różnicy zrobi robotę.
2. Rano - zasłoń też okna. Jak masz rolety - super. Jeśli nie - poszukaj opcji: stara firanka, czy mokre prześcieradło wyrzucone na zewnątrz szyby i zaczepione do ramy okna - to ogromna różnica.
3. Woda albo lód - najlepszy lód, ale jeśli nie masz to nawet zimna woda z kranu w jednym lub kilku wiadrach - efekt może nie spektakularny, ale zawsze to przez kilka godzin jeden dwa stopnie mniej. Jeśli masz wentylator, ustaw tak, aby wiał w jej stronę, ruch powietrza przyśpieszy wymianę ciepła. Co kilka godzin zmień wodę.
4. Jedzenie - unikaj ciężkich potraw, mięsa itp.
5. Picie - pamiętaj o piciu wystarczającej ilości płynów, raczej nie zimnych. Pij nawet, jeśli nie czujesz pragnienia.
6. Prysznic - nawet kilka razy dziennie, ale - uwaga - nie w lodowatej wodzie.
7. Sąsiedzi - to ważne - jeśli masz już swoje lata albo marną kondycję - poproś sąsiadów aby zaglądali w miarę możliwości - jak zemdlejesz albo dostaniesz udaru - to może uratować Ci życie.
8. Unikaj wysiłku w najgorętszych godzinach.
Jeśli coś przegapiłam dopiszcie i puście dalej plz.
Są takie sprawy, że niby wiemy ale uruchamiamy się z nimi dopiero gdy ktoś przypomni. Rozejrzyjcie się też dookoła, może ktoś z Waszych sąsiadów, szczególnie starszych lub chorych, potrzebuje jakiejś podpowiedzi, wsparcia czy pomocy, albo "przechowania" gdy Wy macie klimę a on nie. Najgorsze dopiero przed nami, jest jeszcze trochę czasu aby coś zorganizować.

Polski

❗DZIEŃ DOBRY❗
Wtorek 23 czerwca. Pogoda piękna.
Ja dzisiaj na delegacji do fabryki W Rzeszowie. Będę tu do jutra, a potem czwartek i piątek w Lublinie.
Po wydarzeniach wczorajszych powoli dochodzę do siebie. Dziękuję za takie wsparcie. Wieczorem będę oddawał.
#DzienDobry



Polski

Noc długich noży..
Zablokowali w nocy konto @artnowacki
Konto które posiadałem od. 2009 roku...
Po kilku godzinach zablokowali następne, które założyłem.
Zobaczymy jak pójdzie z tym kontem.
Tak czy inaczej poproszę O Wasze wsparcie.

Polski

@Magda1149020 @liberalka717144 @ociepkamd @Magdaivia1 @ObiWanKenobyg1 @gregorkonop @horaczko2397 @Solomons_Alfy @zenobia853506 @artnowacki2kont Oddajęfollow w miarę możliwości.
Polski

@liberalka717144 @ociepkamd @Magdaivia1 @ObiWanKenobyg1 @gregorkonop @horaczko2397 @Solomons_Alfy @zenobia853506 @artnowacki2kont Już zablokowane...
Ale wrócił jako⬇️
@SamiecOmega
Polski

Szanowni, wszystkich, którym na sercu leży dobro Polski zachęcam do wspierania propolskich, prounijnych i co najważniejsze prodemokratycznych małych kont 🇵🇱🇪🇺
@Magdaivia1
@ObiWanKenobyg1
@gregorkonop
@horaczko2397
@Solomons_Alfy
@zenobia853506
wiecej? tinyurl.com/rhj7j859

Polski

@SamiecOmega @artnowacki Na czym polega złamanie zasad? Nie kochasz Trumpa wystarczająco mocno?
Polski

@Wojtek_Can @artnowacki Niekoniecznie - testy z różnych adresów, operatorów.
Polski

@Magda1149020 @prostapolka I tym razem to nie powód do zadowolenia, mimo że towarzystwo zacne.
Polski

@SamiecOmega @prostapolka Na trzecim zdjęciu, razem z m. in. Akademia Prawdy i Obi.
Polski

@SamiecOmega no i zobaczcie kto się odnalazł‼️Nasz Arturo ‼️Budujemy Kochani ‼️‼️ Paczamy ‼️ Tulimy 🫂🤗‼️ i ROZSYŁAMY ‼️‼️ w paluchy napluć i do ....roboty🤭😁😎‼️‼️‼️ Napadamy ‼️‼️
GIF
Polski

@PaniNaSzpilkach @Czeczotka299437 Nie jestem takim kontem i mi się oberwało...
x.com/i/status/20691…
Samiec Omega@SamiecOmega
Noc długich noży.. Zablokowali w nocy konto @artnowacki Konto które posiadałem od. 2009 roku... Po kilku godzinach zablokowali następne, które założyłem. Zobaczymy jak pójdzie z tym kontem. Tak czy inaczej poproszę O Wasze wsparcie.
Polski

Do Rzeczy, wPolityce i Resspublika z radością ogłosiły:
SIEĆ GIERTYCHA MA KŁOPOTY. MUSK NIE ODPUSZCZA.😡
W nocy z 21 na 22 czerwca X usunął dużą liczbę kont powiązanych z #SnaW.
Powód? Masowe wrzucanie identycznych lub bardzo podobnych treści z wielu kont jednocześnie.
Dlaczego u nich coś takiego się nie zdarza?
Bo Elon zrobił z X swoją prawicową tubę. Gra nie jest równa, a algorytm faworyzuje prawicę- Musk chroni swoich.
Czego absolutnie nie robić od teraz:
• Nie wrzucajcie gotowych tekstów masowo
• Nie organizujcie akcji „wszyscy wrzućcie to samo”
• Nie udostępniajcie w kółko tych samych postów bez własnego komentarza
• Zero automatyzacji
Jak działać skutecznie:
• Piszcie własnymi słowami
• Zawsze dodawajcie osobisty komentarz.
MYŚLĄ, ŻE ZAMKNĄ NAM USTA.
NIEDOCZEKANIE. 💪🇵🇱
Dostosowujemy taktykę i wracamy jeszcze silniejsi. Im bardziej próbują nas ograniczać, tym bardziej kreatywni i głośni się staniemy.
Prawdy nie da się schować pod dywan.
💪🇵🇱
#SnaW #SilniRazem #Giertych @GiertychRoman

Polski

Nie jesteście sami.
Konta można zawiesić, ale nie da się zawiesić ludzi, ich charakteru i determinacji.
Jeśli straciłeś konto , wracaj.
Jeśli ktoś wrócił pod nowym profilem podawajmy dalej, obserwujmy, wspierajmy się nawzajem.
Przetrwaliśmy już gorsze czasy. Przetrwamy i to.
Razem jesteśmy silniejsi. 💪

Polski

Czara potrzebuje waszej pomocy buduję
Czaras@Czaras68
@zenobia853506 Siemanko Robert 🤝👊👍 To moje nowe. Stare na razie nie żyje 😁
Polski

Zmasowany atak ruskich trolli na moje konto na FB, świadczy tylko o tym, że miałem rację! 👇🏻
Jakub Stefaniak@Stefaniak__
Nawrocki jest najgorszym w historii prezydentem nie dlatego, że zabrał order, tylko dlatego, że zawetował program SAFE! Wściekł się, gdy rząd znalazł sposób na obejście głupiego weta. Teraz prowadzi różne działania odwetowe. Wiele z nich ku radości Rosji. Warto o tym pamiętać!
Polski











