Ірина

846 posts

Ірина

Ірина

@IPetrisena

Katılım Haziran 2022
134 Takip Edilen5 Takipçiler
eisilowski
eisilowski@eisilowski·
@pan_dok Mimo wszystko Nawrocki podkreślał, że Polska nadal będzie pomagać narodowi ukrainskiemu w walce z rosyjskim agresorem. A co do nazw jednostek i pamięci historycznej, to mam nadzieję, że Ukraina przestanie gloryfikować skrajnie obrzydliwych zbrodniarzy.
Polski
8
0
6
593
Pan Doktor
Pan Doktor@pan_dok·
Предлагаю простую и элегантную схему примирения Украины с Польшей. Когда Польша будет воевать с фашистской РФ, Украина не станет указывать, в честь кого называть польские подразделения: хоть в честь Пилсудского, хоть в честь Армии Крайовой, хоть в честь операции «Висла».
Русский
41
46
552
14.3K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@B4nterT @mikeonbike23 @neveltaras @kotlet_sojowy @pan_gik пан поляк має на увазі, що вбити 100 людей, то вже злочин і геноцид. а 10 - то так сталося. нічого ви від них не доб'єтеся. вони не здатні визнати свої провини.
Українська
0
0
0
4
TiltingFloor
TiltingFloor@B4nterT·
@mikeonbike23 @neveltaras @kotlet_sojowy @pan_gik no akurat na dużą bo szacuje się 10-15 tys natomiast różnica polegała na tym, że to były spontaniczne zbrodnie ludzi dotkniętych ludobójstwem a UPA i OUN z zimną krwią zaplanowali czystkę etniczną
Polski
1
0
0
21
🇺🇦 Пан Ґік 🎮
Одного дня нам доведеться поговорити з поляками про те, що треба називати речі своїми іменами. Наприклад, що вирізання польських КОЛОНИСТІВ українськими повстанцями було жахливою трагедією, але передумови цієї трагедії були на 100% створені польською ОКУПАЦІЙНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ. Або про те, що термін "Малопольща", яким поляки називають етнічні українські землі, нічим принципово не відрізняється від російського колоніального терміну "Малоросія". І про історичну іронію того факту, що поляки поділили Україну з більшовиками в такий самий спосіб, в який потім німці ділили з більшовиками Польщу. Про те, що на момент існування УПА поляки були для українців такими ж окупантами, як і росіяни. Про те, що УПА створювалася задля звільнення українського народу від окупації (як московської, так і польської), і саме за це вона вшановується. І про те, що боротьба народу проти окупації та колонізації його земель не є злочином - вона є необхідним елементом становлення будь-якої нації, і польська нація також через це неодноразово проходила. Росіяни вважають терористами польських героїв, які боролися за визволення польських земель з-під окупації. Поляки вважають терористами українських героїв, які боролися за визволення українських земель. Це природно. Окупанту ніколи не подобається, коли поневолені народи починають боротися проти нього. Але думки окупанта ніхто не питає. Для того щоб нарешті залишити минуле в минулому і почати будувати спільне майбутнє в цивілізованому світі, нам треба відверто все це проговорити. Це буде боляче, сумно й гірко, але через це треба пройти, щоб рухатися далі без ресентименту. І ми звісно маємо покаятися за злочини, які наші предки скоювали одне проти одного. Але цей процес каяття не може бути одностороннім. Якщо ви хочете, щоб каялися тільки ми, а ви робили вигляд що польська окупаційна адміністрація все робила правильно - тоді ви підете під три чорти і цикл ресентименту продовжиться з обох боків. Ми готові визнати провину наших предків. Ми робимо це регулярно протягом останніх десятиліть. Тепер ваша черга. Поляки мають однозначно засудити польську окупацію українських земель та злочини польською окупаційної адміністрації проти українського народу. Тоді і лише тоді це буде сприйматися як реальне бажання примирення між народами. Але поки поляки ставлять себе у позицію жертви, не визнаючи власної відповідальності за десятиліття системною політики по знищенню української нації на окупованих Польщею землях - побудувати справжній діалог не вдасться. Бо ми визнаємо свої власні гріхи. Але час і вам визнати ваші. І допоки це не станеться - можете залишити свої ордени собі.
Українська
411
177
1.3K
44.5K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@cadykkalkstein @nutaish напиши мені банківський рахунок, надішлю тобі піньонзи. нікчема
Українська
0
0
0
17
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@goolashster @nutaish а за катинь також українці мають вибачатися?
Українська
1
0
5
97
goolashster
goolashster@goolashster·
@nutaish Możesz wystąpić z ZSSR ale ZSSR nie wystąpi z ciebie. Homo sovieticus na zawsze w ukraińskich serduszkach. Postawa godna ruskich i zaprzeczania mordom katyńskim. Mimo wszystko trzymamy kciuki i powodzenia. Macie wojne do wygrania i zrujnowany kraj do podniesienia. dacie rade. 👍
Polski
4
0
12
588
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@FilipzOkna @Helg40498291 розмови про печенігів для нас нічим не відрізняються від розмов про сарматів. і для всього світу також. оповідачі виглядають ідіотами в сучасних реаліях. успіхів вам у колупанні історії замість розбудови нормальних партерських стосунків.
Українська
0
0
0
12
Oleg Helgiv
Oleg Helgiv@Helg40498291·
Що буває з країнами та народами де йоб.нуті історики захоплюють владу ми бачимо на прикладі Путіна, половців і пєчєнєгів та як він уї.бав заради них об стіну Росію. Те саме хотів зробити Навроцький з Польщею а ми їх рятуємо. Після того як всі президенти України повернули ордени⬇️
Українська
16
5
89
10.2K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@miloszlodowski може покажеш, в яких судових інстанціях УПА засуджено і прирівняно до нацистів? таскаєте російську пропаганду як ідіоти і тішетеся, як дурні. а політики собі на таких дурнях рейтинги роблять.
Українська
0
0
0
35
Milosz Lodowski  🇵🇱 💯
Milosz Lodowski 🇵🇱 💯@miloszlodowski·
Niemcom szaleństwo Ukrainy idealnie pasuje, bo świat właśnie się dowiaduje i to ze szczegółami (piłowanie kobiet i dzieci, nabijanie na płoty, prucie ciężarnych i jeszcze gorsze rzeczy, rozrywanie końmi…), że byli oto gorsi naziści od nich samych (Niemców), zaraz świat się dowie, że to Ukraińcy byli najbrutalniejszymi strażnikami w obozach koncentracyjnych… To tylko uzależni Ukrainę od Niemiec na zasadzie kaprysu… A jak Niemcy Ukrainę wyeksploatują do cna… to wrócą do interesów z Rosją as usual… Czuj Duch!
Polski
73
434
1.5K
22.5K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@Vito82488734 диви шоб ти в підрозділі імені армії крайової під вроцлавом з кацапами не воював
Українська
0
0
0
6
Wiktor
Wiktor@Vito82488734·
Jeszcze teraz pozostało tylko wszystkich młodych, krewkich chłopców z Ukrainy wysłać z powrotem do kraju, gdzie będą mieli szansę zostać hierojami w jednostce im. Bohaterów UPA.
Polski
4
19
113
2.1K
Prof. Nidhogg
Prof. Nidhogg@5Commando·
Podsumujmy: 1. Rosja zaatakowała Ukrainę żeby wyplenić tam banderyzm 2. Polska pomogła Ukrainie 3. Ukraina narzygała na Polskę i zrobiła zwrot na Niemcy 4. Ukraina rozwinęła państwowy kult bandery żeby udowodnić że Rosja ma rację. 5. Polska w końcu zareagowała. Najlżej jak się dało, symbolicznie. 6. Ukraińcy się zesrali 7. Rosjanie postanowili rozegrać Polaków, co było oczywiste, i Koalicja 13 grudnia weszka w to jak dzik w żołędzie bo bardziej nienawidzą Prezydenta niż mają jakiekolwiek minimalne poczucie interesu narodowego 7. Koalicja 13 grudnia, kafiry, Matczaki i Silniczki się zesrały W bonusie cały świat się dowiedział co wydarzyło się na Wołyniu. Maski opadły. Kto głosuje na koalicję 13 grudnia ten kurwa ruska i szmata niemiecka.
Polski
95
368
2.1K
45.6K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@5Commando розклад дня українця за версією поляків: підйом вибачення перед поляками подяка полякам сніданок вибачення перед поляками подяка полякам вечеря вибачення перед поляками подяка полякам відбій
Українська
0
0
0
76
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@spalinskipatryk то ви від'їлися на європейських дотаціях і вирішили, що пора свої давні образи вихаркати на країну, яка стікає кров'ю. нікчеми.
Українська
0
0
0
24
Patryk Spaliński
Patryk Spaliński@spalinskipatryk·
Polacy nie zdają sobie sprawy z zasobów Rzeczpospolitej i umniejszają naszej sile przebicia. Ukraińcy nie zdają sobie sprawy ze swojej sytuacji i przeceniają swoje mierne możliwości. Niesamowite, że dzielimy wspólną granicę, a mamy zupełnie różną mentalność.
Polski
76
41
1.1K
19.2K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@KrzysztofRzonca @KONFEDERACJA_ @Nowa_Nadzieja_ то як для вас самих вони нічого не варті, чому ми маємо ними пишатисв? тут дав, тут передумав забрав. як дитина в пісочниці. забирайте і не нийте. дістали.
Українська
0
0
0
8
Krzysztof Rzońca
Krzysztof Rzońca@KrzysztofRzonca·
Otrzymanie polskiego orderu powinno być zaszczytem i powodem do dumy dla każdego, kto go otrzymuje, ale także wielkim zobowiązaniem wobec Polski i Polaków! Tego najwyraźniej nie zrozumiał Wołodymyr Zełenski! Polscy politycy rozdawali najważniejsze odznaczenia państwowe na prawo i lewo, jak cukierki, i to był błąd! Czynni politycy nie powinni otrzymywać polskich najważniejszych odznaczeń państwowych. Dziś Zełenski oraz inni przedstawiciele Ukrainy pokazują nam, ile te odznaczenia są dla nich warte! Nic nie są dla nich warte, dlatego je zwracają!
Polski
62
13
172
16.1K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@KurtFasan то як треба було допекти українцям, що вони вирішили вас вбивати. здається, я починаю розуміти причини за останні тижні. зневага, зверхність, неадекватність, заздрість, небажання нас чути і повна впевненість у своїй святості.
Українська
10
0
1
766
Kurt Fasan
Kurt Fasan@KurtFasan·
Roman, coś Ci opowiem, ale zanim zacznę, to muszę zrobić wstęp. Jak kiedyś prowadziłem w imieniu dużej niemieckiej firmy „interesy” w USA i przygotowywałem raodmap w temacie zatrudnienia, to powstało pojęcie nt. kompetencji kandydatów - pt. „Ohio University”. Znaczyło mniej więcej tyle - nie ujmując żadnej uczelni z Ohio - że każdy wie, gdzie jest taki stan, że nie każdy wie dokładnie gdzie, że wielu absolwentów wie że coś tam uczą, ale my nie wiemy czego. Dlaczego o tym piszę? Bo widzisz - twój cytat: „Pomimo wszystkich przeciwności losu walczyli, ponieważ alternatywą było unicestwienie”, jest na takim poziomie intelektualnym, gdzie napisanie czegokolwiek, przez osobę przyzwoitą i znającą historię, mija się z celem. Uważasz że dzieci, kobiety i starcy na Wołyniu zagrażali Ukraińcom i chcieli ich unicestwić? Mówiąc językiem ulicy, co ty pierdolisz i kto ci za to płaci?
Roman Sheremeta 🇺🇸🇺🇦@rshereme

Some are asking why now. Why is Ukraine renaming military units in honor of UPA heroes? Why is President Zelenskyy elevating them at this moment? The answer is simple. There is no better moment than now. The UPA – the Ukrainian Insurgent Army – fought for the same thing Ukraine is fighting for today. Independence. Survival. The right of a Ukrainian state to exist. They fought Nazi Germany. They fought Soviet russia. Some of them fought against Polish occupation, because parts of Ukraine had been under Polish rule for centuries before 1939. Despite all odds, they fought because the alternative was annihilation. Eighty years later, Ukraine is fighting that same war against the same enemy, with the same alternative. Russian missiles are killing Ukrainian civilians tonight. Russian forces are trying to erase Ukrainian existence as a nation. Ukrainian soldiers are dying every day in a struggle the UPA would have recognized immediately. This is not the wrong moment to honor the heroes of the past. This is the only moment when we fully understand who they were and what they were fighting for. Glory to Ukraine.

Polski
10
25
300
10.4K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@DoRzeczy_pl @EwaZajaczkowska @KONFEDERACJA_ ви навіть не уявляєте, якими дріб'язковими і жалюгідними зараз виглядаєте. ви самі знецінили усю ту допомогу, що нам передавали, давши зрозуміти, що це була зовсім не допомога і ви за неї щось вимагаєте. то якось інакше називається, але не блігодійність. так шо пішли нах
Українська
0
0
2
18
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@5Commando о таааак. їжте своє польське гімно замість нормального шоколаду. більше виганяйте нашого бізнесу, скоріше до тями прийдете. ідіоти гонорові
Українська
0
0
0
9
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@sjastrzebowski все він правильно сказав, якщо це правда. все має бути вчасно. і з елементарною повагою, а не вимогою до суверенної країни. так що пішли нах.
Українська
0
0
0
88
sławek jastrzębowski 🇵🇱
Pieniądze na zbrojenie Ukrainy trzeba przeznaczyć na zbrojenie Polski, ponieważ: "Bojke przytoczyła słowa byłego deputowanego do Rady Najwyższej Ukrainy. Ihor Mosiychuk zdradził, że kiedy przychodzono do Zełenskiego i ostrzegano go, że decyzja o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia „Bohaterów UPA” może „rozdrażnić Polaków”, to Zełenski miał powiedzieć, że „pieprzyć Polskę i Polaków”.
Polski
34
316
1.2K
18.6K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@EvanDyerCBC пішов наз, шанувальник армії крайової, яка вбивала тисячі цивільних укрпїнців. як ви дістали, лицеміри довбані.
Українська
0
0
0
37
Evan Dyer
Evan Dyer@EvanDyerCBC·
The dispute between 🇺🇦 and 🇵🇱, two countries with every reason to stand together, could have all been avoided by simply not naming a UA unit after a WWII militia that murdered tens of thousands of Polish civilians. It’s not clear how that provocation served anyone, except Russia.
Kyrylo Budanov@Kyrylo_Budanov

На жаль, Президент Польщі Кароль Навроцький вдався до недружнього акту щодо нашого народу, позбавивши Президента України раніше врученого йому ордена Білого Орла. Безумовно, це подарунок для московського агресора, який той обов’язково використає проти обох наших країн. Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність. Переконаний, що цей жест Президента Польщі не про справедливість абощо. Адже про яку справедливість може бути мова, якщо ордена Білого Орла, наприклад, досі не позбавлено італійського фашистського диктатора й пособника Гітлера Беніто Муссоліні? Україна, без сумніву, дасть оцінку цій події. Та попри все ми й далі міцно стоятимемо на засадах відкритого партнерства з усіма нашими союзниками. Однак партнерства рівноправного, заснованого на принципах взаємоповаги. Україна продовжить битися в авангарді захисту всієї Європи, зокрема Польщі, сплачуючи найдорожчу ціну. Та як і будь-який українець, я не можу лишатися осторонь і просто спостерігати за тим, як проти наших громадян безпідставно й штучно розкручується маховик ненависті. З огляду на це я відмовляюся від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким мене нагородив минулого року Президент Польщі. Впевнений, що українське суспільство – і військові, і цивільні – відчувають такі ж емоції та підтримають цей крок. Слава Україні!

English
155
199
2.3K
58.9K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@apawluszek @TimesofIsrael я хотіла для своєї дитини обрати польську як другу іноземну. тепер буде вчити або французьку, або німецьку. успіхів. гоноруйте далі, принижуючи українців
Українська
0
0
0
6
Andrzej W. Pawluszek
Andrzej W. Pawluszek@apawluszek·
Solidarność z Ukrainą nie oznacza amnezji historycznej. Bohaterami Ukrainy są ci, którzy dziś bronią jej przed Rosją, nie mordercy cywilów z UPA. Przypominam o tym dzisiaj na portalu @TimesofIsrael. Nie można gloryfikować UPA — formacji obciążonej rzezią Polaków na Wołyniu, która mordowała także Żydów. blogs.timesofisrael.com/no-honor-for-t…
Andrzej W. Pawluszek tweet media
Polski
14
39
110
4K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@Mariusz47885212 чим скоріше, тим краще. бажаю успіхів
Українська
0
0
0
17
WOLNA POLSKA
WOLNA POLSKA@Mariusz47885212·
Jeżeli banderyzm rozwija się na Ukrainie w tak szybkim tempie, to chyba należałoby jak najszybciej przystąpić do normalizacji stosunków z Rosją i Białorusią.
Polski
111
24
335
6.8K