Miro

1.4K posts

Miro banner
Miro

Miro

@MiroCz69

Czech Republic Katılım Mart 2011
58 Takip Edilen8 Takipçiler
Miro
Miro@MiroCz69·
@DeckardN7 @Placvice Takže jsme u konce toho seznamu bojů prezidenta proti vládě? Čekal jsem to, ale byl jsem zvědavý, co dalšího koluje, v tomto ohledu, po sítích. Nikdo přece nezpochybňuje volby. Jen holt ředitelem školky nemůže být pedofil, policistou zloděj a ministrem Turek. Hezký den i vám.
Čeština
1
0
0
12
Richard Deckard
Richard Deckard@DeckardN7·
@MiroCz69 @Placvice No tak tímto stylem to moc diskuse asi nebude. Cením alespoň bez vulgarit a přeji hezký den 👋
Čeština
1
0
0
10
Richard Deckard
Richard Deckard@DeckardN7·
Už to chtělo vyvážit. Pan president, kterého jsem sám volil se mému vnímání světa naprosto odcizil. A v těchto dnech jeho tým začal s blokací účtů na X. Tak alespoň někomu ušetřím práci. Nelze jen chválit 🤷‍♂️
Richard Deckard tweet media
Čeština
57
24
249
6.5K
Miro
Miro@MiroCz69·
@DeckardN7 @Placvice Buďme fér. Všechny vládní kandidáty prezident jmenoval. S výjimkou Turka, což je člověk, který nesplňuje ani ty nejzákladnější morální předpoklady pro jmenovaní do žádné zodpovědné funkce. Kdyby prezident "bojoval proti vládě", nejmenoval by i jiné. Uveďte další příklad.
Čeština
2
0
1
13
Miro
Miro@MiroCz69·
@DeckardN7 @Placvice Ok, zkusme to slušně, bez urážek. Prostě věcně. Uveďte, prosím, konkrétně, kdy prezident, podle vás, bojoval proti demokraticky zvolené vládě? Pro začátek uveďte pouze jeden případ, který následně můžeme spolu prodiskutovat. Pak se případně posuneme k dalším.
Čeština
1
0
1
20
Richard Deckard
Richard Deckard@DeckardN7·
Nemáte pravdu zcela. Já ho opravdu volil a žalobu vem čert. Jak už jsem tady psal, bojuje proti demokraticky zvolené vládě. Já vím, na téhle straně barikády je zvykem se těm druhým smát, říkat že lžou atp. Jenom aby z toho zase nebylo po volbě mrzení. Samozřejmě tady mi nevěříte a nejste sám. Já jsem ho prý nevolil. Já nelžu, ale počkejme si na další volby. Řekl, že v rámci boje se zlem bude kandidovat, tak uvidíme, jestli to bude druhý tatíček Masaryk nebo volba dopadne jinak. Já zase odvolím, ale jinak než minule.
Čeština
7
0
11
292
Miro
Miro@MiroCz69·
@Sakalas15 @cestmirstrakaty Ty nepřecházej na žádný prezidentský systém a běž do sesterny, říct si o silnější prášky na hlavu, ty junto! 🤣🤣🤣
Čeština
0
0
1
3
Sakalas
Sakalas@Sakalas15·
@cestmirstrakaty A pak už můžeme přejit na prezidentský systém a když je ten voják, tak ťreba i na vojenskou juntu a Julisku použít jako tábor pro nepohodlné lidi.
Čeština
10
0
52
2.1K
Čestmír Strakatý
Čestmír Strakatý@cestmirstrakaty·
Jsem zvědavej, jestli teď prezident tu kompetenční žalobu podá. Pokud se nemá stejná situace opakovat znovu, tak by měl.
Čeština
89
17
1.2K
66.2K
Miro
Miro@MiroCz69·
@jardazprahy @MichalKubal Mluvíš jako hlupák. Naprosto otupělý kecama, co kolují po sítích. A navíc laciný hlupák. Pro pár drobných měsíčně... Styď se.
Čeština
2
0
0
13
Jarda
Jarda@jardazprahy·
@MichalKubal A vy pripravte seznam oddeleni, pocet osob, naklady, ktere se zabyvaji vybiranim a vymahanim poplatku. Vcetne pravniku, IT... a bez teček ... ! Predpokladam, ze vsechny propustite, ne ze je soupnete jinam.
Čeština
1
0
0
303
Miro
Miro@MiroCz69·
@pravniciny @MichalKubal Mluvíš jako regulérní debil. Víc to k tomu nemám co říct, ty koncesionáři.
Čeština
0
0
0
1
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@MichalKubal Ne, nebude, nikdo vám nedá bianco šek, abyste si mohli vegetovat dle libosti, vaše výdaje se budou přezkoumávat každý rok, stejně jako co poskytujete za obsah, a bude se pak řešit jestli vám dát víc či méně a je to jedině dobře. Konec beztrestného neomezeného dojení koncesionářů.
Čeština
1
0
7
60
Michal Kubal 🇨🇿
Michal Kubal 🇨🇿@MichalKubal·
Ještě detail: ten zákon, který bude ČT a ČRo úplně neochvějně a stabilně zajišťovat peníze, bude absolutně neporušitelný, že ano? Bude mnohem neochvějnější, stabilnější a neporušitelnější než třeba zákon č. 177/2023 Sb., garantující v rozpočtu 2 % HDP na obranu, že ano?!
Filip Rožánek@rozanek

Ve vládním systému se v pondělí večer objevila schválená verze zákona o státním financování České televize a Českého rozhlasu. Nejsou v ní ale napsané žádné částky. Místo nich zůstala v paragrafech jen vytečkovaná místa lupa.cz/aktuality/v-za…

Čeština
57
72
747
22.6K
Miro
Miro@MiroCz69·
@Montevideo517 @DandaACS Tak ne každý, kdo byl vynikající hokejista, je také stejně dobrý rétor. Ale to k životu a tedy i ke sportu přece patří. Jít do té jámy lvové chce víc odvahy, než ti borci ukazovali kdysi, když šli do pěstní bitky na ledě. Zvlášť dnes, kdy si lidi na soc. sítích nevidí do huby.
Čeština
0
0
0
18
🇺🇾El Condorito
🇺🇾El Condorito@Montevideo517·
@robertzaruba @DandaACS díky za vysvětlení. Je to můj subj.názor, mám někdy pocit, že experti a komentátoři jsou placeni od slova, ne za předvedenou kvalitu. Osobně pouštím zápas při uvedení náčiní do hry a přepínám při hvizdu před pauzou, zase to zapnu po pauze. Čas využiji vždy lépe.
Čeština
2
0
4
860
Robert Záruba
Robert Záruba@robertzaruba·
K výzvám premiéra AB. V redakci sportu ČT vždy zvažujeme každý výdaj, šetříme, kde se dá, vozíme si vlastní vybavení, na cestách a při ubytování volíme varianty podle ceny... sto dalších úspor Přesto se snažíme o kvalitní program. Ale mnoho nákladů na výrobu se snížit nedá...
Čeština
177
174
3.3K
95.1K
Miro
Miro@MiroCz69·
@Montevideo517 @DandaACS Hele, nenechte se zmást tím, že na ministerstvech teď sedí lidé, kteří ani možná neví, které ministerstvo vlastně řídí a nemají páru o jakékoliv agendě toho ministerstva. Ve sportu by toto neprošlo. Proto tam sedí ti, co tomu rozumí. Diváci to většinou oceňují.
Čeština
0
0
0
25
🇺🇾El Condorito
🇺🇾El Condorito@Montevideo517·
@robertzaruba @DandaACS Proč tak narostlo Buly. Souhlas-přenos zápasu, ale proč je ve studiu každý bývalý hokejista a rozebírá detaily. Stačí live přenos a o přestávce tam dát nějaký dokument, třeba o hokejistovi. Hodinu před a hodinu po - prázdné tlachání, komentář jedním ks. Buly = mrhání prnězi.
Čeština
3
0
15
5.6K
Miro
Miro@MiroCz69·
@5cislo @tenodvedle7 To se nedá vymazat z paměti. Je to tam navěky vypálené.
Čeština
0
0
1
15
cislo5zije
cislo5zije@5cislo·
@tenodvedle7 Nova to dělá lépe, proto např. zápas ČR - Jižní Korea sledovalo na ČT zhruba trojnásobně lidí. A nějak se mi nedaří vymazat z paměti Poulíčka a hokej.
Čeština
2
0
4
86
Miro
Miro@MiroCz69·
@JTejc @SpravedlnostCZ Když už razíte náckovský populismus, tak uvádějte i etnikum a národnost. Veřejnost to má přece právo vědět. Státní příslušnost má na trestnou činnost nepatrný vliv, na rozdíl od pravidel soužití a uznávaných hodnot uvnitř každého etnika a národnosti.
Čeština
0
0
3
191
Jeronym Tejc
Jeronym Tejc@JTejc·
Veřejnost má právo vědět, kdo páchá trestnou činnost. Chránit bychom měli identitu obětí a oznamovatelů, nikoli pachatelů. I proto jsem předložil novelu trestního řádu. Ta nově umožní, aby orgány činné v trestním řízení informovaly o státní příslušnosti pachatelů.
Čeština
254
74
620
30.7K
Miro
Miro@MiroCz69·
@RadekFiala10 @JTejc @SpravedlnostCZ Žádné libtardy neznám, ale když už razíte populismus, tak uvádějte i etnikum a národnost. Veřejnost to má přece právo vědět. Státní příslušnost má na trestnou činnost nepatrný vliv, na rozdíl od pravidel soužití a uznávaných hodnot uvnitř každého etnika a národnosti.
Čeština
0
0
2
18
Radek Fiala
Radek Fiala@RadekFiala10·
@JTejc @SpravedlnostCZ Ideálně i rasu a z jaké země pochází. Libtardi totiž strašně milují, když somálci mohou dát české občanství a pak tvrdit, že pachatelem tedy není migrant, ale čech.
Čeština
3
0
21
231
Pavel Drbohlav
Pavel Drbohlav@PavelDrbohlav·
@P_Fiala Tak vy jste si obhájkyni průšvihu dokonce dosadil na ministerstvo. Tedy daleko vyšší level. Já jenom doufám, že se vaše a Stanjurova úloha v aféře Bitcoin řádně prošetří a popřípadě potrestá.
Čeština
4
0
48
712
Petr Fiala
Petr Fiala@P_Fiala·
V dnešní Debatě ČT jsem měl pocit, jako bych se ocitl v nějaké bizarní právní kanceláři. Alena Schillerová a Petr Macinka totiž celou dobu soutěžili, kdo z nich bude víc hájit průšvihy Andreje Babiše. Dva ochotní obhájci, kteří se tváří, že problém není Babišovo chování, ale každý, kdo si ho dovolí pojmenovat.
Čeština
114
287
3.4K
39.9K
Miro
Miro@MiroCz69·
@pf195712 @petr65352 @PetrosKecyaPoli @Blesk24 Hmmm... Tak tomu říkám tvrdé a nesmlouvavé argumenty. Žádné laciné osobní útoky, nebo nějaké urážky. Prostě tvrdá fakta a jednoznačná čísla. Tleskám Fejfare, tleskám. 👏🏻😂
Čeština
1
0
0
26
Petros Michopulos (Kecy&Politika)
Petros Michopulos (Kecy&Politika)@PetrosKecyaPoli·
Pojďme se s @Blesk24 při neděli smát Andrejovi, který nechce být Nečasem😁. Asi se bojí nějakého nového Šlachty😉. A ta částka samozřejmě taky nesouhlasí!
Petros Michopulos (Kecy&Politika) tweet media
Čeština
74
188
2.6K
79.9K
Radek Bártek
Radek Bártek@RadekBartek1·
@petr65352 @PetrosKecyaPoli @Blesk24 Máte celkem typické české jméno (pokud nejste anonym), nenapadlo Vás někdy, jaký asi tak může být skutečný zájem maďarky, slováka a jiných kolem Babiše, když nemají žádný vztah k této zemi? Tedy, pokud není čistě pragmatický, pěkně vás oholit... a takoví jako vy mu tleskáte.
Čeština
1
0
41
459
Miro
Miro@MiroCz69·
@GetonTrightside @Polymarket What a stupid angle of view. You would still ride the horses with no industrial revolution if the rest of the world had earlier the same stupid idea you've just described. But more likely there would be just native Indians.
English
0
0
2
281
Get... on... the right side.
Get... on... the right side.@GetonTrightside·
I hope one day AI enables us to have a different kind of internet, entirely, that only citizens can access. The rest of the world shouldn't be able to take advantage of everything we have done. The American government finances over 170 of the 190+ countries on this planet. These countries need to start carrying their own. Or just live in the stone age forever. Either way, not our fuckin problem.
English
20
0
9
15.9K
Polymarket
Polymarket@Polymarket·
JUST IN: Anthropic says a “huge percentage” of its own employees are now barred from accessing Fable 5 & Mythos 5 under U.S. restrictions.
English
458
678
10.4K
1.4M
Miro
Miro@MiroCz69·
@Gyd @josefslerka @grok Koukám, že máš doma FULL HOUSE 😀. Ať si dá rodinný příslušník hlavně bacha na chemtrails. 🙂
Čeština
1
0
1
13
💭 Zdeněk Dvořák
@josefslerka @grok Zatím sranda, ale rodinný příslušník už došel domů s tím, že Trump se vyfotil s mimozemšťany. Věří teda taky na plochou Zemi, že se Československo nerozpadlo a kdysi se chystal na emigraci s Aštarem Šeranem.
Čeština
1
0
1
106
Vít Rakušan
Vít Rakušan@Vit_Rakusan·
Pan Okamura lže, když tvrdí, že Česko nebude implementovat migrační pakt. Česko už ho totiž implementovalo a Babišova vláda v tom pokračuje, ač se svým voličům snaží namluvit opak.
Čeština
26
128
1.4K
14.7K
Miro
Miro@MiroCz69·
@loSoS6199 @CassiusChaere A co takhle místo rádoby akademických keců dát nějaký důkaz, že motoristi jsou pravicoví? Nebo ať to není tak těžké - co třeba důkaz, že jsou vůbec nějací?🙂
Čeština
1
0
0
1
lo-SoS
lo-SoS@loSoS6199·
@CassiusChaere Znova: nejaky argument, proc motoristi nejsou pravicovi? Ty komunisty potrebuji paradoxne k zablokovani veci jake levicove ets2 povolenky placene spolu. Btw tak 2/3 spolu jsou komousi jen o tom nevi. Totalitni levicaci tlacici eu jako jedinou moznost. Takze dozvim se to?
Čeština
2
0
0
25
lo-SoS
lo-SoS@loSoS6199·
Turek mi na motoristech vadi. Neni vyzraly a totalne neumi damage control. Ale mnohem vice mi vadi ten organizovany lync na nej. Ano, nabehl si, ale levici se to opravdu hodi, protoze nechce zhoupnout kyvadlo doprava. O co se tady skutecne hraje?
Čeština
5
0
4
649
Miro
Miro@MiroCz69·
@loSoS6199 @CassiusChaere Motoristé nezvedli žádná reálná témata. Tedy kromě Turka, ten aspoň zvedá pravici, když s ní zrovna nemlátí své přítelkyně nebo s ní nelistuje v desetitisících knih ve své moštárně. 😎
Čeština
1
0
0
23
lo-SoS
lo-SoS@loSoS6199·
@CassiusChaere Nejaly konkretni argument a nebo teces z toho, ze zvedli temata, ktera lidi pali a pri svem entitlementu vlastne nemas cim kontrovat?
2
0
0
31
Miro
Miro@MiroCz69·
@ivo_ribar @kalousekm @BBalamuta Geniální řešení. Hasiče budeme platit jen za dobu hašení, sanitky jen po dobu, kdy vezou pacienta a sestrám na noční směně v nemocnici proplatíme jen těch pár sekund, co měří teplotu. Tímto prohlašuji budování absurdistánu za zahájené! Teď už je líp
Čeština
2
0
0
12
Ivo Ribar
Ivo Ribar@ivo_ribar·
@kalousekm @BBalamuta Vaše srovnání kulhá na obě nohy. V ČT není jediný aspekt, který by v případě poptávky nebyl okamžitě nahraditelný privátním sektorem. Když budu chtít sledovat privátní kanál, zaplatím si ho. Nevím, proč by ČT měla být výjimkou. V kvalitě poskytovaných služeb benchmarkem není.
Čeština
1
0
3
47
Miroslav Kalousek🇨🇿🇺🇦🇮🇱
Milí spoluobčané! Budete platit bez ohledu na to, zda služeb ČT a ČRo využíváte, či nikoliv. Zákonnou platební povinnost jsme vám zvýšili o cca 5 %, protože vás donutíme platit to z dluhu. Úroky budete platit každý rok, dluh jednou zaplatí vaše děti. Všechno pro naše lidi!
Petr Honzejk@PetrHonzejk

"Předseda vlády k plánu změnit způsob financování České televize a Českého rozhlasu pravil: „Nechceme mluvit do obsahu nebo tato média ‚ovládnout‘, jak se nám nejen opozice stále snaží podsouvat. Cílem je, aby už občanům nechodily složenky za službu, kterou sami nevyužívají!“ S rozborkou Babišova výroku začněme odzadu. Tedy u tvrzení, že jde o to, aby neplatili ti, kdo „službu nevyužívají“. Dá se totiž s úspěchem pochybovat, že někdo takový v Česku vůbec je. Těžko najdeme člověka, který nejenže se nikdy nepodíval na veřejnoprávní zpravodajství a publicistiku, ale ani na přenos z mistrovství světa v hokeji či fotbale, na StarDance nebo na seriál či film, které ČT koprodukovala. Člověka, který k tomu všemu současně nikdy nesledoval třeba volební studio ani nečerpal z veřejnoprávních médií informace v situaci živelní katastrofy. A dokonce ani nezaznamenal jakýkoli výsledek práce novinářů ČT a ČRo přes jiná média nebo sociální sítě. Je samozřejmě možné, že takový člověk existuje, může jít například o poustevníka v hloubi šumavského hvozdu. Ovšem zdrcující většina Čechů tak či onak veřejnou službu využívá, aniž si to třeba uvědomuje. Pokud tedy vládě Andreje Babiše nejde z nějakých důvodů explicitně o onoho poustevníka, který tak jako tak poplatky, ani nic jiného, neplatí, je argument „nevyužívání služby“ úplně mimo." (Komplet rozborka Babišovy vadné argumentace o "složenkách" v prvním komentáři)

Čeština
77
244
2K
39.8K