toni kosam

430 posts

toni kosam

toni kosam

@Toni_Kosam

Katılım Mart 2022
83 Takip Edilen3 Takipçiler
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@Colonel_Ru @wizardaleks Твої інтелектуальні здібності схоже на сосанні прутнів і закінчились))
Українська
0
0
0
2
Александр Кайдаш
🇺🇦Украина начала применять на фронте КАБы своего производства.‼️ 💥«Выравниватель» - так называется КАБ, успешно применен против рос.оккупантов‼️
Русский
6
56
691
17.7K
Нашедший
Нашедший@Colonel_Ru·
@wizardaleks Скоро выровняются Киев и Харьков с Артёмовском😉
Русский
1
0
2
68
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@Jarek36918 @MelaniePodolyak Оооо, розумієш в чому прикол, наші вбиті у Бучі всі задокументовані, ми знаємо ім'я кожного хто помер в тій різні, ми їх памятаємо і такі як я вбивають росіян в тому числі і через ці події. А ти тварь дрожаща максимально що зробиш це втічеш коли вони прийдуть до тебе додому.
Українська
1
0
2
32
Косатка Костя
Косатка Костя@MelaniePodolyak·
З кожним днем кількість убитих українцями поляків експоненційно зростає, я вже бачила цифру 200 тисяч сьогодні в когось Згадуючи початок війни і як ми йшли до цифри 200 к вбитих росіян зі всіма можливими сучасними технологіями, то я не уявляю як це навіть фізично можливо
Українська
98
40
1.6K
43.7K
Jarek
Jarek@Jarek36918·
@Toni_Kosam @MelaniePodolyak Tylko co, w ostatnich dniach w Hucie Pieniackiej Polacy odkryli ponad 100 szkieletów i co na to strona ukraińska? Zakopać ten dół i won do Polski. Było tylko pozwolenie na poszukiwania a nie na same ekshumacje. A na same ekshumacje czeka już dziesiątki wniosków
Polski
1
0
0
54
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@Jarek36918 @MelaniePodolyak Ти добойоб, я ж тобі кажу що ваших людей допустили на територію України для пошукових дій і з 4 сіл де ви думали є жертви останки знайшли тільки в 1, це тобі про щось говорить?) Поляки вміють або пиздіти або робити з себе жертв
Українська
0
0
3
36
Jarek
Jarek@Jarek36918·
@Toni_Kosam @MelaniePodolyak Dotychczas ekshumowano raptem 600 osób. Większość z nich była ekshumowana jeszcze za czasów ZSRR a nie 35 lat wolnej Ukrainy. I to mówi chyba wszystko
Polski
2
0
0
101
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@Jarek36918 @MelaniePodolyak Дозволи вже видані, тільки ваші горе історики які працюють по правилу "Мені бабка сказала" з 4 зазначених сіл рештки знайшли тільки в одному і то ще перевіряють чиї вони.
Українська
1
0
4
113
Jarek
Jarek@Jarek36918·
@MelaniePodolyak Ale przecież łatwo i szybciutko można co do jednej policzyć te ofiary. Wystarczy przeprowadzić wszystkie ekshumacje pomordowanych. Ale wy tego nigdy nie zrobicie, bojąc się okazaniu światu tysięcy polskich szkieletów w dołach śmierci
Polski
5
0
1
513
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@marek_mlyn @Romeohf5b @_Tymoshenko І щодо концтаборів, ви кажете що вони для терористів але ж німці теж казали що концтабори були чисто для ворогів режиму, саме існування концтаборів вас взагалі не лякає?) Бо якось я не пам'ятаю щоб українці робили концтабори для поляків)
Українська
0
0
0
8
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@marek_mlyn @Romeohf5b @_Tymoshenko Об'єднуватися з людиною яка в ясна билась з Гітлером?) Нє нє не треба. Плюс людина яка винищувала український народ хотіла з ним домовитись? Мені здається такий сетап відносин це лайно собаче) Будь ласка читайте не тільки ваші книжки..
Українська
1
0
0
12
Her Gravce 🇺🇦
Her Gravce 🇺🇦@hergravce·
Тобто Навроцький сам відібрав в Зеленського орден, а тепер поляки ображаються, що Зеленський той орден повернув? Неймовірно.
Українська
439
162
6K
111.6K
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@M0risGS @Svitlana61398 @OAnalityk @hergravce Ти довбойоб, ваша делегація поїхала в україну в цьому році робити розкопки і о чудо з 4 сіл де вони то робили рештки тіл знашли тільки в 1 і то зараз рлзбираються чиї вони, роздуплись польська падаль.
Українська
1
0
6
48
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@I_Dzieciolowski @serhiyprytula Ви народ який погинався під всіх хто заходив на вашу землю, загартованні співпрацею з радянським союзом та нацистами. Це наша історія і не такому виродку як ти мене чи будь-кого вчити кого ми маємо шановати. Я тобі ще раз кажу залізь туди звідки виліз і не відсвічуй.
Українська
1
0
0
14
Iwo Dzięciołowski
Iwo Dzięciołowski@I_Dzieciolowski·
@Toni_Kosam @serhiyprytula My swój naród wulykuliśmy w ogniu wojen. Wy dostaliście teraz swoją szansę i pomoc tak wielką - o jakiej myśmy nigdy nie marzyli. Zamiast płakać weźcie się do roboty - brońcie się do końca i przestańcie hołdować zwyrodnialcom - bo inaczej cały wasz wysiłek pójdzie na marne
Polski
1
0
0
19
Serhiy Prytula
Serhiy Prytula@serhiyprytula·
Мабуть, десь наприкінці 90-х я вперше почув вираз «Польща – адвокат України». І десь це відповідало дійсності, бо за різних президентів та прем'єрів – і за Кваснєвського, і за Качинського, і за Туска – Польща здійснювала системні кроки підтримки прагнення України до членства в ЄС та НАТО. Не те, щоб Україна не була вдячна, ба більше – після того як Кваснєвський і Кучма взаємно перепросили за події на теренах Волині, був справжнісінький медовий період з апофеозом у вигляді спільного проведення Євро-2012. Проте… Активна робота з боку Польщі щодо адвокатування України у брюссельських кабінетах, залученість до модерування внутрішньоукраїнських криз 2004 і 2014 років призвели до того, що польський політикум почав вважати, що тепер Україна сильно зобов'язана і має погоджувати з Польщею ті чи інші кроки. Тим більше, що за останніх 30 років Польща економічно зміцнилась і політично утвердилась регіональним лідером. З їхнього боку все наче логічно. Окрім одного. Замість вибудовування стійких, взаємовигідних партнерських стосунків з Україною, польський політикум не уникнув спокуси зайнятись повчанням і шантажем. Розказувати українцям, на честь кого можна чи не можна називати вулиці українських міст і сіл – це стати поруч із росіянами, які вбивають українців, бо ми заканселили вулиці лєніна і неіснуючих 28 панфіловців. В українському суспільстві ніколи за останніх 35 років не було теми обговорення чи мають право поляки називати свої вулиці на честь тих, хто вбивав українців під прапорами Армії крайової, чи на честь українофоба Пілсудського, який тримав українців у концтаборі задовго до того, як це почали робити нацисти. Ваша країна – ваші герої. Ми вам не вказуємо. Але і ви до нас не лізьте. Гонор часом заважає дивитися за горизонт. І у наших польських колег зараз саме той клопіт. Пару тижнів тому президент України провів зустріч із керівниками трійки найвпливовіших держав у Європі: Британії, Німеччини і Франції. Предмет розмови – умови мирної угоди і перемовини з москвою. Офіційна Варшава устами пана Туска висловила своє незадоволення, що подібні питання, які стосуються України та безпеки європейського регіону, відбуваються без участі Польщі. Я не чув таких заяв ні від Італії, ні від скандинавів, ні від країн Бенілюксу. Бо ніхто не ставить під сумнів авторитет та вагу Е3 на світовій арені. Та і наші польські друзі це розуміють. Їх вкурвлює інше. Те, що тепер Україна балакає з найсильнішими цього світу без польського посередництва. Українці виросли з коротких штанців і почали самостійно вибудовувати зовнішньополітичні треки: НАТО, ЄС, Вашингтон, світова безпекова архітектура тощо. Так, війна дуже поміняла ситуацію. Українці ствердились як сильна нація, навіть стікаючи кров'ю, зіп'ялись на ноги і отримали визнання усього світу. Ми набули суб'єктності. Чи потребуємо ми зараз адвокації? Так, звісно ж! Макрон і Стубб адвокатують інтереси України у Вашингтоні, німці адвокатують інтерес українських аграріїв перед поляками в контексті євроінтеграційних процесів, Данія продавила авторитетом пів Європи, щоб мілітарна підтримка не всихалась. Але є вже питання, які ми вирішуємо самостійно. І треба не ревнувати, що Київ напряму спілкується з Лондоном, Берліном, Парижем чи Брюсселем. Треба з цього користати. Бо ми теж можемо і вміємо підставляти друзям плече підтримки! Натомість Кароль Навроцький обирає шлях відкритої конфронтації, раз по раз торпедуючи питання Волинської трагедії, шовіністично-ксенофобською риторикою в бік українських біженців, тепер він відбирає орден «Білого орла» в українського президента.
Українська
323
233
2.8K
92.6K
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@marek_mlyn @Romeohf5b @_Tymoshenko Пацифікація українських сіл, заганяння українців в концтабір ще до того як це робили німці, гітлер на похованні пілсудського дуже показова штука хто ще працював з нацистами))
Українська
1
0
1
19
Marek
Marek@marek_mlyn·
@Toni_Kosam @Romeohf5b @_Tymoshenko Pilecki wstąpił do obozu koncentracyjnego i potem z niego uciekł by zdać raport z tego co robią Niemcy w obozach koncentracyjnych, Pilecki po wojnie został stracony przez stalinowski sąd, AK to armia polska walcząca w okupacją niemiecką, UPA miała okres współpracy z Niemcami
Polski
1
1
1
52
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@marek_mlyn @Romeohf5b @_Tymoshenko Тоді поговоримо про армію крайову та підслудського там норм дії щодо українців були?
Українська
1
0
1
20
Marek
Marek@marek_mlyn·
@Romeohf5b @_Tymoshenko ja zawsze będę przeciwko czystkom etnicznym i ludobójstwu, zawsze mnie nie jest wszystko jedno
Polski
2
0
0
31
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@Martin14288359 @hergravce Він повинен був особисто його привести президенту іншої країни який вважає що може йому вказувати що робити?)
Українська
1
0
0
11
Martin
Martin@Martin14288359·
@Toni_Kosam @hergravce Nie ingerujemy w wasz kraj,to wasza sprawa,nasza sprawa jest jednak to kogo honorujemy orderami,wasz prezydent wykonał niepotrzebny gest,nie wiem czy sam czy ktoś mu kazał....
Polski
1
0
0
12
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@I_Dzieciolowski @serhiyprytula Наш світ зараз це війна твій світ це накидувати лайно на вентилятор такі в нас різні світи
Українська
1
0
0
12
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@I_Dzieciolowski @serhiyprytula Без нас ти і тобі подібні будуть тікати а не воювати за свою країну, тл краще залізь назад під шконку звідки ти виліз і не патякай
Українська
1
0
0
16
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@Martin14288359 @hergravce Ви нам допомогли це правда і ми будемо вдячні, але втручатись в політику та історію та звичаї іншої сувереної країни це те що роблять такі країни як росія.
Українська
1
0
1
23
Martin
Martin@Martin14288359·
@Toni_Kosam @hergravce Pomogliśmy wam na początku wojny,Morawiecki zorganizował koalicję państw które pomagają wam do dziś i dzięki niej walczycie do dziś,Polacy was przyjęli w swoich domach a wy nazywacie jednostkę na cześć UPA...To nie jest w porządku....
Polski
1
0
0
32
toni kosam
toni kosam@Toni_Kosam·
@M0risGS @Svitlana61398 @OAnalityk @hergravce Уйобок всі жертви підслудського знайдені та перепоховані ви всіх жертв упа знайшли, бо щось з 4 сіл де ви думали вони поховані знайшли останки тільки в 1, це що твої предки пизділи?
Українська
2
0
9
87