Ідінахуйтаріанство

1.4K posts

Ідінахуйтаріанство

Ідінахуйтаріанство

@LudosVetus

Хто дурний, блять ? Я йобнутий

เข้าร่วม Nisan 2022
64 กำลังติดตาม14 ผู้ติดตาม
Ідінахуйтаріанство
@Iirych1 @vvestoxx Я попросив визначення що таке White people, про який ви писали в минулих відповідях. Ви чомусь мені скинули цілу статтю, де цього визначення автор не наводить. Пережовувати не треба. Просто конктетно визначення вистачить.
Українська
0
0
0
12
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@LudosVetus @vvestoxx Вибачте, але ви ніяк нічого не дізнались самі, самі говорите що окрім зовнішності не маєте якихось визначень що таке біла людина, я вам даю лінк на історичну статтю і маленький уривок з неї - мені ще за вас усе пережовувати?
Українська
1
0
0
23
Ідінахуйтаріанство
@Iirych1 @vvestoxx Але ж це буквально інтерпретація історії автором статті. Причому авторка не вивела ніякого визначення для терміну White people. Whiteness це не синонім до White people
Українська
2
0
0
23
Ідінахуйтаріанство
@Iirych1 @vvestoxx Добре. Скидуйте визначення white people з надійного джерела. Мені всерівно чи вважають мене білим болгарин, німець Адольф чи американець Джек, білим вважаю себе я. І нічого смішного в тому, що українці вважають себе білими я не бачу.
Українська
1
0
0
29
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@LudosVetus @vvestoxx Почекайте, є термін white people і це не шкіру, бо ми - не білі, ми бліді. Як вам іспанці європеоїди, або іранці? що по румунах, болгарах? термін white people придумали колонізатори в работорговчу еру і це факт. Якщо не розбираєтесь - почитайте,там цікаво.
Українська
1
0
0
30
Ідінахуйтаріанство
@vvestoxx Так мова наче була не про те чи вважають себе українці окремою расою, ну заїбав то заїбав, розумію
Українська
0
0
1
123
Ідінахуйтаріанство
@Iirych1 @vvestoxx Цього нема в словнику, це здоровий глузд. Білий колір шкіри це антропологічна ознака європеоїда. А "білими" європеоїдів історично називають саме представники інших расових груп. Хоча похуй хто кого вважає білим, вважайте себе яким хочете.
Українська
1
0
0
27
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@LudosVetus @vvestoxx Білі люди як визначення зʼявилось в епоху рабства, щоб відділити тих хто рабами не є. Словʼянці білими людьми не є, бо історично ми одні одних колонізували, а не кольорових жителів планети. Це сумісно з white privilege, котрі українців теж не стосується Ми - європіоіди.
Українська
2
0
0
71
Ідінахуйтаріанство
@ElGrell @vvestoxx Ще раз, ви вважаєте білий ви чи ні по тому, до про вас думають білі супермасисти? Американці? Німці? Від кого конкретно залежить колір вашої шкіри?
Українська
0
0
0
14
The Unwellest 🇺🇦
@LudosVetus @vvestoxx В цитованому quite literally про вайт павер 😭 І вайт павер завжди був вайбс-бейсд. Звісно для білого супремасиста Ганна з Харкова більш біла ніж Мігель з Мексики, а от поряд з трад-вайф Монікой з Огайо вона вже поінтів не добирає. В цьому і жарт підтримки wp в нашому контексті
The Unwellest 🇺🇦 tweet media
Українська
2
0
2
56
Ідінахуйтаріанство
@vvestoxx Так ви ржете з українців які вважають себе білими чи ні? Мова не про вайт павер. В цитованому було не про вайт павер
Українська
2
0
1
263
🦇𝖙𝖆𝖎𝖐𝖆 𝖜𝖍𝖞 𝖙𝖎𝖙𝖙𝖎𝖊𝖘 🕸
@LudosVetus та вважайте ким хочете, але якщо вирішите топіть за білу расу і набивать на всі ноги татуху white power не забудьте перед цим подивитись в дзеркало шоб не буть отут третім
🦇𝖙𝖆𝖎𝖐𝖆 𝖜𝖍𝖞 𝖙𝖎𝖙𝖙𝖎𝖊𝖘 🕸 tweet media
Українська
1
0
12
450
Mary Ann
Mary Ann@francearianna1·
@jeanpire33 Zely était prêt à négocier en France où le président russe peut être arrêté... disons que, voilà quoi...
Français
1
0
0
2.8K
Jeanpire 🇫🇷 🇮🇱 🇲🇦 🇺🇦 🇪🇺
MACRON : Les Américains ont essayé de négocier avec la Russie. Quel a été le résultat de ces efforts ? Rien. Nous, Européens, avons également essayé de négocier avec la Russie. Que s'est-il passé ? Rien. Zelenskyy a également dit : « Je suis prêt à négocier avec la Russie. » Qu'a dit Poutine ? « Non. » Donc, le président Trump, tout comme tous les membres du G7, a convenu que la Russie n'a montré aucune volonté sérieuse de s'engager dans des négociations de paix. Nous avons tous convenu d'augmenter notre soutien à l'Ukraine. Nous avons tous déclaré que nous augmenterions la pression sur la Russie, et nous avons tous convenu de rester fermes sur cette voie. Cela représente un vrai changement par rapport aux derniers mois, non seulement de l'Europe, mais de tous les membres du G7 et de tous ceux qui soutiennent l'Ukraine.
Kate from Kharkiv@BohuslavskaKate

MACRON: Americans tried to negotiate with Russia. What was the result of those efforts? Nothing. We Europeans also tried to negotiate with Russia. What happened? Nothing. Zelenskyy also said, "I’m ready to negotiate with Russia." What did Putin say? "No." So, President Trump, just like all the G7 members, agreed that Russia has shown no serious willingness to engage in peace negotiations. We all agreed to increase our support for Ukraine. We all stated that we would increase pressure on Russia, and we all agreed to remain steadfast on this path. This represents real change compared to the last few months, not just from Europe, but from all G7 members and all those who support Ukraine.

Français
59
384
1.9K
73.5K
zalla00
zalla00@Lordzalla00·
@PicturesFoIder They also struck civilian targets. Not saying I'm on Russia's side but Ukraine was launching some real indiscriminate drone bombs and going after non-military targets.
English
1
0
0
600
non aesthetic things
non aesthetic things@PicturesFoIder·
Ukraine drone strikes hit Moscow oil refinery in biggest attack on Russian capital since war began
non aesthetic things tweet medianon aesthetic things tweet media
English
191
411
11.3K
843.2K
Sumrandomguy 🍇🍇
Sumrandomguy 🍇🍇@Fixitguy8·
@ms_vagablonde @ODNIgov @DNIGabbard Except anyone questioning the safety of these bio labs in a country at war was labeled a Russian asset and the entire media and fact checkers and even our own government said they were lying. They were telling the truth and voicing legitimate concerns
English
5
0
1
60
U.S. National Intelligence
🧵 Here is the TRUTH: Dangerous gain-of-function research was funded by the U.S. government around the world, directed and approved by people like Dr Fauci. @DNIGabbard exposed that yesterday. Using U.S. government data, put together and uncovered by career subject matter experts in the Intelligence Community and other government agencies, yesterday’s release highlighted one example of the many overseas biolabs funded by the U.S., the research conducted there, and the significant risks they pose to the world, especially when located in a country at war.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ 🔗 dni.gov/files/BIOLAB_S…
English
725
5.4K
15.1K
527.4K
Донецький котик
Донецький котик@cat_from_donbas·
Ось ця дрочка на імпортозаміщення – шлях в напрямку росії. В цивілізованому світі не все треба виготовляти самому, особливо, якщо ви не вмієте цього робити. Пропоную почати з малого – без барʼєрні міста, чи хоча б укриття, це знатно дешевше ніж якісна ЛЛМка 🤷🏼‍♀️
Донецький котик tweet media
Українська
17
2
59
4.2K
Ідінахуйтаріанство
@_____3P_____ Визначати, що треба, а що не треба, як на мене, мають самі виші, шляхом проведення вступних іспитів.
Українська
0
0
0
56
ЗП
ЗП@_____3P_____·
Так дивно читати, що математика не потрібна на нмт) Тейки про те що глибокі знання в математиці не потрібні в житті сміховинні. Друзі в шкільній програмі нема глибоких знань математики. Це буквально база щоб не буть довбойобом.
Українська
44
19
828
25.5K
Volodymyr Viatrovych
Volodymyr Viatrovych@viatrovych·
Про НМТ. Математика вчить створювати ракети. Історія — визначати цілі.
Українська
51
124
1.7K
33.9K
Ідінахуйтаріанство
@bodyalarge @1msorussophobic @ilovetzd Та я зрозумів, що ви далбайоб, навіщо ви продовжуєте це доводити? Хочете інтерпретувати тексти і шукати заховані контексти, як вам подобається то добре, але я вбачаю в цьому - далбаїбізм. А далбайобів не любить ніхто
Українська
1
0
2
41
На кубику натуральна 1🇺🇦🏳️‍🌈
@LudosVetus @1msorussophobic @ilovetzd Нахуя грати дурачка ігноруючи контекст? В конкретному тредсі автор протиставляє "Ісуса рятівника" з лгбт, де Ісус в автора є хорошим і добром, а лгбт тоді чим є? Поганим, бо це протиставлення Плюс лгбт-фоби дуже люблять посилатись на біблію та бога, виправдовуючи свою ненависть
Українська
1
0
0
40