durtam
148 posts


@falowicz32292 @DbAbsur Optymalną jest baraż interkontynentalny z Europą, Azją itp. Tak jak było poprzednio, po wyjściu Australii z tej strefy
Polski

@IndoFootballPL @DbAbsur Takie życie, sprawiedliwości nie ma na świecie, padło na Paragwaj.
A tak serio, to z tej strefy licząc poważne kraje to nie wchodzi tylko 1-2. Brazylia najprawdopodobniej miała by więcej, gdyby nie kładli lachy, bo widzieli, że i tak awansują. Oczywiście subiektywna opinia ;)
Polski

@FCGKSUnited @DbAbsur "Uwaga. Jeżeli ktoś uważa, że drużyn na MŚ jest za dużo..." to początek oryginalnego wpisu autora wątku. Kto ciebie przepuścił przez podstawówkę z brakiem umiejętności czytania i dedukcji popełnił zbrodnie na edukacji
Polski

@FCGKSUnited @DbAbsur xD ale ja mam wyjebane czy to się sprawdzi, istotą tłita było pokazanie, że 32 drużyny a nie 48 było git, ale to trzeba umić czytać
Polski

@milosz_wojtala @GC2000pp @DbAbsur Serio typie, lecz swoje kompleksy w szpitalu z pokojami bez klamek, a nie na x.
Polski

7:0 jest możliwe może w 2-3 meczach na tym turnieju. I nie będzie to mecz Jordanii z Argentyną, ale już ustaliliśmy, że nie masz pojęcia, o czym mówisz, więc nie powinieneś mówić w ogóle.
Zresztą 7:0 bywało i przy poprzednim formacie. Albo 7:1 w 2014, ale tak się śmiesznie stało, że tyle dostała Brazylia, która była gospodarzem.
Polski

@PolaczekC10386 @DbAbsur no to tu robisz koszyki na podstawie rankingu Fifa i też styknie, rozwiązań jest mnóstwo, kwestia gustu
Polski

@PolaczekC10386 @DbAbsur Dodało by atrakcyjności eliminacjom, i każdy mecz był by o coś, plus odpada argument, że trafiasz do grupy z 2 mocarstwami i nie masz szans na awans, bo 4 mecze w ryj.
Polski

@PolaczekC10386 @DbAbsur Bliżej mojego serca jest pomysł z tabelą zbiorczą, jak w Lidze Mistrzów - system szwajcarski, gra się 8-10 meczy i awansuje top 16 bez baraży, ale gdzie 2 polaków tam 3 opinie xD
Polski

@PolaczekC10386 @DbAbsur Na tym polegają eliminacje, że ktoś odpadnie, taka Holandia w 2002 nie pojechała, a miała jaką pakę. Tak bywa, system eliminacji jest dyskryminujący kraje Europejskie no i Panie nic z tym nie zrobimy. Jak dla mnie to i tak te Europejskie są lepsze niż te Iraki, ale co zrobisz :)
Polski

@PolaczekC10386 @DbAbsur Argument oparty o liczbę drużyn, która była poprzednio z strefy Euro, a jaka jest teraz przy Mundialu 48 drużynowym. Żadna drużyna z baraży mnie nie jara, jeżeli chodzi o Europę, po prostu. Już widzę jak każdy będzie z wypiekami na twarzy oglądał Czechów, Szwedów czy Bośnię ;)
Polski

@GC2000pp @DbAbsur I na luzie mogą dostać te 0:7 do Argentyny.
Włochy, mistrz Europy 2021, nie był na Mundialu 2022.
Mistrzostwo kontynentu nie daje Ci walidacji do Mistrzostw Świata.
Porównywanie eliminacji czy mistrzostw kontynentu do samego Mundialu, to argument trochę z dolnej części pleców.
Polski

@_khameel_ @DbAbsur IMO, drużyn z Azji powinno być maks 3-4, więc to kwestia gustu, może być i ta Arabia, a nie Jordania. W idealnym formacie obie nie jadą, obie mają potencjał na 0pkt w grupie xD
Polski

@luchask536 @PacochaPiotr @DbAbsur Miałem napisać przed 0:7 w grupie to napisałem, subiektywna opinia, peace
Polski

@MRud52 @PacochaPiotr @DbAbsur Czyli jak ktoś awansuje z eliminacji ale możemy stwierdzić, że im słabo pójdzie to mieliby nie jechać na turniej? Trochę dziwne rozumowanie
Polski

@milosz_wojtala @DbAbsur Widać masz problem z czytaniem ze zrozumieniem panie "ekspercie". Skoro nie widzisz, że odpowiedź była głównego tłita, czyli chodzi o turniej, a nie o ELIMINACJE, to już lekarz tylko pomoże.
Polski

I jeszcze jedno: spróbuj uzasadnić, niech będzie na przykładzie Paragwaju, dlaczego nie powinien się znaleźć na MŚ, skoro zrobił tyle samo punktów, co trzy inne drużyny, o które się nie rzucasz. To, czy zrobi dobry wynik, to inna sprawa.
Na jakiej podstawie uważasz, że Paragwaju tam być nie powinno? Dlaczego akurat Paragwaju, a nie Urugwaju czy Kolumbii?
Polski

@milosz_wojtala @DbAbsur Pomyliłeś odwagę z odważnikiem, każdy może się wypowiedzieć w necie, a skoro tak się zesrałeś o opinie jakiegoś randoma z neta to wuj z ciebie, nie ekspert. Jak byś napisał kulturalnie to bym zdanie Twoje uszanował, a ty się wywyższasz od razu, psychoterapia na cito typie
Polski

@milosz_wojtala @DbAbsur Miłosz, lecz się na głowę albo zmień pieluchę, nigdzie nie napisałem, że jestem ekspertem. Pogadamy po meczach w grupie. Eliminacje, a turniej to dwa różne światy. Bo jeżeli patrzeć na nie to Polska, a nie Niemcy powinny grać w finale 2002 xD
Polski

Ten Paragwaj, który w kwalach zgarnął tyle samo punktów, co Brazylia, Urugwaj i Kolumbia i miał drugą defensywę całych kwalifikacji? Ten Uzbekistan, który był 2 pkt za Iranem i awansowałby nawet przy 32-zespołowym systemie? Ta Bośnia, która wyeliminowała Włochów (którzy, jakby zagrali, nie budziliby żadnych wątpliwości takich potężnych ekspertów, jak ty)?
Polski








