Adrian Woz

7.4K posts

Adrian Woz banner
Adrian Woz

Adrian Woz

@WozAdrian

Nie zbieram obserwujących. Tylko prywatne opini. Żyjemy w państwie z gówna i patyków.

Acapulco de Juárez, Guerrero شامل ہوئے Ekim 2025
100 فالونگ24 فالوورز
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@jan09235696 Nieźle rozegrał Zalenskiego.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
4
Jan Musicjan
Jan Musicjan@jan09235696·
Putin zrobi wszystko, aby przez agentów wpływu i pożytecznych tu idiotów. Skłócić Polaków z Ukraińcami, Unią Europejska i ją rozwalić, aby Polska jak w 1939 r. osamotniona, stała się bezbronnym, łatwym dla Rosji celem. Naród śpi, nie protestuje.
Polski
14
12
47
892
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@beneslenka Jedź na front. Pokaż że potrafisz pomagać.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
1
24
Lenka Benešová 🇨🇿🫶🇺🇦 🐇&🐍&🐲&👑&👤
Jsem z Česka. Jsem na straně Ukrajiny. Taky jsme měli za prezidenty ruský kurvy. A teď máme ruský kurvy ve vládě (A jedna óbr kurva nám dělá premiéra). Takže dobře chápu pocity velké části Poláků. Jsme na stejný lodi. 🇨🇿❤️🇺🇦❤️🇵🇱
JZfella@jakubjz420

Jestem z Polski. Jestem za Ukrainą. Я з Польщі. Я за Україну. I'm from Poland. I stand with Ukraine. 🇵🇱❤️🇺🇦 PROSZĘ O RT!

Čeština
200
257
2.4K
30.5K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@Przedszkolanka4 Na chwilę obecną to Tusk zastanawia się jak zamieść syf szpitalny pod dywan.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
12
Małgocha
Małgocha@Przedszkolanka4·
Personel nawrockiego jeszcze nie zorientował się, że Tusk to sigma?
Polski
17
17
203
1.6K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@albin0503984657 Wypierdolić Żurka ze stołka!!! Wszyscy się zgadzają, normalni i silni razem.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
174
albin
albin@albin0503984657·
Godz 18, pod tylne drzwi szpitala podjeżdżają 2 limuzyny.Wyprowadzany pacjent na oddział. Firanki zasłonięte, całe skrzydło szpitala "odcięte",pacjent dostarczony na zabieg. Zabieg się odbywa, Pacjent ma całe skrzydło do dyspozycji. W aktach figuruje jako XX. J Kaczyński.
Polski
29
516
1.6K
16.2K
SonarC
SonarC@SalsaClubb·
@P3ruk @KurtFasan Абсолютно ніяк. Бо в основі лежить не гонор і вологі мрії поляків, а факти. На цій землі споконвік проживали українці. Поляки ЗАВЖДИ були тут окупантами.
Українська
4
0
0
752
Kurt Fasan
Kurt Fasan@KurtFasan·
Roman, coś Ci opowiem, ale zanim zacznę, to muszę zrobić wstęp. Jak kiedyś prowadziłem w imieniu dużej niemieckiej firmy „interesy” w USA i przygotowywałem raodmap w temacie zatrudnienia, to powstało pojęcie nt. kompetencji kandydatów - pt. „Ohio University”. Znaczyło mniej więcej tyle - nie ujmując żadnej uczelni z Ohio - że każdy wie, gdzie jest taki stan, że nie każdy wie dokładnie gdzie, że wielu absolwentów wie że coś tam uczą, ale my nie wiemy czego. Dlaczego o tym piszę? Bo widzisz - twój cytat: „Pomimo wszystkich przeciwności losu walczyli, ponieważ alternatywą było unicestwienie”, jest na takim poziomie intelektualnym, gdzie napisanie czegokolwiek, przez osobę przyzwoitą i znającą historię, mija się z celem. Uważasz że dzieci, kobiety i starcy na Wołyniu zagrażali Ukraińcom i chcieli ich unicestwić? Mówiąc językiem ulicy, co ty pierdolisz i kto ci za to płaci?
Roman Sheremeta 🇺🇸🇺🇦@rshereme

Some are asking why now. Why is Ukraine renaming military units in honor of UPA heroes? Why is President Zelenskyy elevating them at this moment? The answer is simple. There is no better moment than now. The UPA – the Ukrainian Insurgent Army – fought for the same thing Ukraine is fighting for today. Independence. Survival. The right of a Ukrainian state to exist. They fought Nazi Germany. They fought Soviet russia. Some of them fought against Polish occupation, because parts of Ukraine had been under Polish rule for centuries before 1939. Despite all odds, they fought because the alternative was annihilation. Eighty years later, Ukraine is fighting that same war against the same enemy, with the same alternative. Russian missiles are killing Ukrainian civilians tonight. Russian forces are trying to erase Ukrainian existence as a nation. Ukrainian soldiers are dying every day in a struggle the UPA would have recognized immediately. This is not the wrong moment to honor the heroes of the past. This is the only moment when we fully understand who they were and what they were fighting for. Glory to Ukraine.

Polski
13
46
446
16.6K
Імʼя
Імʼя@unknidx·
Бля, я історію Польщі в школі так не вивчав, як зараз ) Все заради вміння контраргументувати братам-полякам )
Українська
41
4
282
7.4K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@EugeneSakal Jest jeden plus. Ukraińcy już nie będą żebrać w Polsce.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
2
0
37
508
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@K_Smiszek Przecież ci islamiści wyjebali by cię z 4 piętra na beton.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
1
Krzysztof Śmiszek
Krzysztof Śmiszek@K_Smiszek·
Koszmar na ulicach Edynburga. 36-letni biały napastnik „wziął sprawy w swoje ręce”. Toporem atakował muzułmanów, zranił wiele osób. Jakoś nie słychać wycia patoprawicy. Zaległa cisza w ściekowych kanałach…
Polski
1.1K
59
478
109.6K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@PaniNaSzpilkach Jawność zarobków wszystkich którzy pracują w budżetówce.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
2
Pani Prezes 👠
Pani Prezes 👠@PaniNaSzpilkach·
ŁĄCZYMY KROPKI🤔 W PiS-owskim szpitalu w Otwocku „kryształowy sygnalista” dr Emil szybko znalazł ciepłą posadę gdy został zwolniony ze Szpitala Południowego. Jest tam ordynatorem i dyrektorem medycznym.👍 To właśnie w tym szpitalu operowano kolano Kaczyńskiego. I to ten szpital, jak mówił @Arlukowicz, zgarnął jako jedyny w Polsce blisko 18,5 mln zł z Funduszu Sprawiedliwości. Dr Emil to człowiek który: • obrobił Szpital Południowy na ponad pół miliona złotych za fikcyjne dyżury, • jako pułkownik WP nie chodził do pracy, bo „Błaszczak mu pozwolił”, a kasę brał. Do tego był prezesem Polsat Boxing Promotion i JEST PREZESEM OSSA MEDICAL CENTER Z GRUPY SOLORZA👏 Sygnalista prawdopodobnie wyniosł dokumentację medyczną… tylko jakoś nie spieszy mu się z podaniem listy VIP-ów z KO🤔 Czyżby dlatego Polsat tak dziwnie omija temat sygnalisty? Przecież to obiektywne medium🤦‍♀️ @AGozdyra milczy, @BogRymanowski omija temat szerokim łukiem. @PatrykSlowik który opisał aferę też jest obiektywny! Dwa razy dostał nagrodę od Glapińskiego za dobre pióro👏 Pomóżmy redaktorom rozwiązać tę zagadkę. @Arlukowicz #PytanieDnia #SzpitalPołudniowy #Otwock
Pani Prezes 👠 tweet media
Polski
163
1.3K
2.6K
44.4K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@olegperviy17 Czołgi i kasę też będziecie oddawać? 100mld zł to była nasza pomoc. Akurat to by nam się przydało. Oddacie?
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
13
Олег
Олег@olegperviy17·
Кароль Навроцький хотів увійти в історію завдяки своїй принциповості, а натомість має шанс потрапити до Книги рекордів Гіннеса 🇵🇱 за найбільшу кількість повернутих назад Орденів Білого Орла. Схоже, ще ніхто так швидко й так масштабно не знецінював найвищу польську нагороду.
Олег tweet media
Українська
223
190
1.2K
18.2K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@_Skiwski @ashur314 Zalenski wytwór oligarchów. Pajac cyrkowy nie miałby tyle środków aby zrobić kampanię wyborczą i mieć szansę wygrać. Tam go mocno oligarchowie pompowali finansowo.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
1
18
Ivan is here
Ivan is here@ashur314·
Зеленський відправив орден новою поштою. Пощастило навроцькому, що не через Meest, бо хуй би він знайшов те відділення в сраці світу
Українська
49
29
1.8K
20.9K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@TatoAlex69 Za co oni te ordery dostawali. O ilu jeszcze nie wiemy?
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
1
0
0
169
юроп укроп
юроп укроп@TatoAlex69·
Ще два орла летять назад до Польщі ..... Вперше бачу відмову військового ... Ну і Гройсман теж прийняв рішення....
юроп укроп tweet mediaюроп укроп tweet media
Українська
164
138
759
27.5K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@StKarczewski Tak jak przypuszczałem. Była dodatkowa umowa. Czasem firmy z pracownikiem też 2 umowy podpisują. Jedna dotyczy pracy stałej 8h a druga dotyczy nadgodzin.
Polski
0
0
0
7
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@Matt_Marshall_ To zapraszamy na front. Ukrainców muszą siłą na ulicach łapać a ty jesteś chętny. Może byś ocalił przynajmniej jednego.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
1
30
Docent Furman - 🇵🇱🇪🇺🇺🇦
Jestem z Polski. Jestem za Ukrainą. Я з Польщі. Я за Україну. I'm from Poland. I stand with Ukraine. 🇵🇱🤝🇺🇦
Čeština
27
43
769
4.7K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@EdiN93913239 Upublicznić zarobki wszystkich lekarzy.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
294
Edi El Niño Phayny II
Edi El Niño Phayny II@EdiN93913239·
Kolejny lekarz z ogromnymi zarobkami. To dyrektor szpitala. Dyrektor Szpitala Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim i jednocześnie radny powiatu z ramienia PiSiarni, zarobił w ubiegłym roku 864 tys. zł brutto. Lekarz - pracuje nawet po 300 godzin w miesiącu
Polski
18
53
275
13.7K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@tad95737840 Innymi słowy to w tym szpitalu na wielu oddziałach był taki burdel.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
40
Hi.TE. #PYRA
Hi.TE. #PYRA@tad95737840·
Emil Jędrzejewski – były ordynator, który donosił na Kacprzyka – teraz sam jest pozywany przez tenże szpital na pół miliona zł Chodzi o dopisywanie się do zabiegów, których nie wykonywał. Klasyka gatunku: „ja donoszę, a wy mi nie podskakujcie”. to kumpel Stanowskiego z ZERO
Hi.TE. #PYRA tweet media
Polski
40
319
862
8.7K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@Bogusaw82585725 Jakie kurwa tyś? Pisać się naucz tłuku.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
9
Bobik
Bobik@Bogusaw82585725·
Szpital w Tomaszowie Lubelskim ma miliony strat ale dyrektor radny PiS zarobil 864tyś a szpital przyniosl 5,2mnl strat,pisowska moralność
Bobik tweet media
Polski
30
281
598
5.2K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@antyKremlak Tylko że facet był w robocie i dostał za to kasę. Ten wasz to nie był w robocie i dostał kasę.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
2
61
kremlak
kremlak@antyKremlak·
Tak właśnie wyglądało 8 lat PiS. Ordynarne złodziejstwo na bezczela śmiejąc się nam wszystkim w twarz. Jak ktoś nie widzi różnicy wobec tego co jest teraz to niech wyjmie oczy z dupy.
kremlak tweet media
Polski
17
138
973
13.2K
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@antyKremlak 2/ Jeżeli miał dwie umowy a jest to możliwe to nie było przestępstwa.
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
0
0
0
6
Adrian Woz
Adrian Woz@WozAdrian·
@antyKremlak Jeżeli było przestępstwo to chyba trzeba stworzyć prokuraturę bo ta Żurkowa nie działa. 1/
Kobiele Wielkie, Polska 🇵🇱 Polski
1
0
0
69