Bartek
2.5K posts


Brak mocy...





Żoliborz nie chce mostu, Targówek tramwaju, Włochy ulicy z Ursusa, Ochota trasy NS. Jest na to tylko jeden lek. LAĆ. TEN. BETON.











@_zboral Ale ja też jako pieszy najbardziej boję się rowerów. Jeżdżą z ogromnymi prędkościami, tak jak gdyby droga przed nimi zawsze się miała rozstąpić. Pierwszeństwa na przejściu nie ustępuje nigdy.

Ludzie miejcie północną stronę Warszawy w opiece. Rondo Radosława to jedno z najbardziej zakorkowanych skrzyżowań - tam by się przydał wiadukt z Jana Pawła albo Okopowej, a nie zwężanie do dwóch pasów

I bardzo dobrze, że u nas się nie da. Rozwydrzona kasta, która nie przestrzega przepisów, rozjeżdża pieszych, zajeżdża kierowcom aut i autobusów drogę. Deportować wszystkich z Polski. Nie będziemy marnować przestrzeni na wasze ścieżki, z których i tak nie korzystacie.











