Bartek

2.5K posts

Bartek banner
Bartek

Bartek

@tores_3

lewactwo, rowerki, Chelsea FC

Joined Nisan 2011
894 Following197 Followers
Bartek
Bartek@tores_3·
@JMadrjas linia 3 to w ogóle mam wrażenie takie cmentarzysko słoni, każdy staroć wypchnięty na nią jechać takim starociem w ten upał nie zazdroszczę 😵‍💫
Polski
1
0
0
20
Bartek
Bartek@tores_3·
@EdycjaSw to jak z wyprzedzaniem roweru na ogr do 30 :pp
Polski
0
0
0
42
Bartek
Bartek@tores_3·
@Habiszon @demoludski samorządowcy z poważną miną piszą że wadzą im wiatraki po czym wydają zezwolenia na takie szkarady jak ten hotel gołębiewski nad samym morzem paradne
Polski
0
0
1
17
Edward Habich
Edward Habich@Habiszon·
@demoludski O mój boże, krajobraz rozjebany, rozpierdolony. Gdyby postawić tam elektrownię węglową to byłby uratowany. MUranowskie jebane płatki śniegu.
Polski
2
0
6
42
Bartek
Bartek@tores_3·
@GMadrjas @Habiszon to jak nielegalny to chyba sami sobie odpowiedzieliśmy co należy z nim zrobić - dla mnie uporządkowanie ruchu to same plusy a w sumie czemu jest nielegalny? okolice kojarzę ale nic więcej
Polski
1
0
0
8
Grzegorz Madrjas
Grzegorz Madrjas@GMadrjas·
@tores_3 @Habiszon Np. zamknięcie wyjazdu z Zielonego Zacisza na św. Wincentego (co prawda nielegalnego, ale zwyczajowego).
Polski
1
0
0
11
Edward Habich
Edward Habich@Habiszon·
Żoliborz nie chce mostu, Targówek tramwaju, Włochy ulicy z Ursusa, Ochota trasy NS. Jest na to tylko jeden lek. LAĆ. TEN. BETON.
Edward Habich tweet media
Polski
13
8
280
15.5K
Bartek
Bartek@tores_3·
@Marcin_Kaminski mjn jest przeciwko tramwajowi? pytam serio artykuł za paywallem
Polski
0
0
0
22
Bartek
Bartek@tores_3·
@Matt_Iskrzynski @gobi122 @ZasobWegierski @Habiszon ja nawet o las Bródnowski, Legionowski czy puszczę Słupecką będę walczył bo sam z nich korzystam i je cenię ale czym innym jest zabudowa lasu osiedlem deweloperskim a czym innym budowa mostu planowanego od 100 lat jak wam tak zależy na wiśle to zajmijcie się kopalniami piasku :PP
Polski
0
0
1
28
Mateusz Iskrzyński
Mateusz Iskrzyński@Matt_Iskrzynski·
@gobi122 @ZasobWegierski @Habiszon Polecam odwiedzić :) szczerze, to mega przyjemne miejsce, koniecznie z lornetką, i popytać kogoś z regularnie obecnych tam rankami ptasiarzy. Prawie bez porównania jeśli chodzi o liczbę ptaków wodnych. Rezerwat Natura 2000.
Polski
2
0
1
49
Bartek
Bartek@tores_3·
@TboneWargames wątpid bo niszowa gierka nawet jak na strategie i Warno ma mniejszy próg wejścia
Polski
0
0
0
29
Adam "T_bone" Kusiak
Adam "T_bone" Kusiak@TboneWargames·
Powstaje Steel Division 3, akcja w Ardenach, II wojna. Źródło, to pdf do edytora map, który Eugen Systems przez pomyłkę opublikował.
Polski
5
1
22
1.6K
Bartek
Bartek@tores_3·
@bfialek ci komuniści z polski to są z nami w pokoju?
Polski
0
0
5
116
Karol
Karol@po_prostu_karol·
No to poszedł wniosek o usunięcie tego nieprawidłowego oznakowania. Poczekamy - zobaczymy ;) @52.3091122,21.1541563,3a,15y,343.49h,89.99t/data=!3m7!1e1!3m5!1sc10DbWf-EKMmY3hC9HTJSQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D0.008338418103647882%26panoid%3Dc10DbWf-EKMmY3hC9HTJSQ%26yaw%3D343.48888749663126!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDUyNy4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D" target="_blank" rel="nofollow noopener">google.com/maps/@52.30911…
Karol tweet mediaKarol tweet mediaKarol tweet mediaKarol tweet media
Polski
4
0
34
3K
Bartek
Bartek@tores_3·
@kurakuuu to jest tzw rowerzysta schrödingera - non stop czytam że po ulicy jedzie rower 10kmh i blokuje ruch ale po DDR czy DDRiP pędzą 40-50kmh xd
Polski
0
0
7
113
Darek
Darek@kurakuuu·
"jeżdżą z ogromnymi prędkościami" - tymczasem jadąc po Poznaniu rowerem 25km/h wyprzedzasz 90%+ rowerzystów. Samochody szybciej jadą nawet w strefie zamieszkania XD
Kacper Sowiński@Sowinski02

@_zboral Ale ja też jako pieszy najbardziej boję się rowerów. Jeżdżą z ogromnymi prędkościami, tak jak gdyby droga przed nimi zawsze się miała rozstąpić. Pierwszeństwa na przejściu nie ustępuje nigdy.

Polski
6
0
38
2.2K
Bartek
Bartek@tores_3·
Bartek tweet media
Konfitura@KonfituraWAkcji

Pani Edyta Pazura postanowiła wziąć udział promocji mojego najbliższego filmu pokazującego jak rodzice parkują i jeżdżą po chodnikach przy ulicy Wiertniczej w Warszawie. Dla pani Edyty nagrywanie wykroczeń i zwracanie uwagi kierowcom jest niedopuszczalne. Z tego powodu zasugerowała w przestrzeni publicznej, że mogę być pedofilem. Zrobiła to ponownie korzystając z widowni 280 tysięcy obserwujących na Instagramie oraz 50 tysięcy obserwujących na Facebooku. Szczerze mówiąc, nie interesowało mnie, kim jest osoba, która sugeruje, że mogę być pedofilem, dopóki nie zdecydowała się ogłosić tego całemu światu. Pani Edyta zapewniła również, że dzisiaj zaparkowała prawidłowo. Zapomniała jednak wspomnieć, że w inne dni zdarza jej się jeździć po chodniku w porsche o numerze rejestracyjnym WI179PA. Jazda po chodniku jest wyjątkowo niebezpieczna i nieodpowiedzialna. Rodzice z tego powodu boją się puszczać swoje dzieci do szkoły na piechotę. Pani Edyta zdaje się tego nie rozumieć. Przypominam też, że pojazd na drodze dla pieszych w całości można zatrzymać wyłącznie przy krawędzi jezdni. Po to są pasy zieleni i słupki, żeby za nie nie wjeżdżać. Pani Edyta powinna też wiedzieć, że może się zatrzymać na prawym pasie jezdni (nie ma zakazu), na parkingu przy dawnej stacji kolejowej Wilanów (300 metrów) lub przyjechać komunikacją. To są naprawdę proste rzeczy.

ZXX
0
0
0
124
Karol
Karol@po_prostu_karol·
Jeśli myślisz, że umiesz regulować napęd w rowerze to spróbuj ustawić dobrze dwunastobiegowy w GRX810 Dowiesz się, że nie umiesz 🥹 Właśnie się z tego "doktoryzuję" 😢
Karol tweet media
Ząbki, Polska 🇵🇱 Polski
49
0
40
11.1K
Bartek
Bartek@tores_3·
@tomekGwcst @pdjezierski ja nie jestem przeciwnikiem budowy DDR (choć ciężko mi to przychodzi) ale budujmy je tam gdzie jest sens wzdłuż w miastach. wzdłuż DK/DW a nie po lokalnych drogach pomiędzy Wygwizdowem i Zadupicami z niweletami w bramach i CPR bo taniej
Polski
1
0
0
11
Tomasz Gapiński
Tomasz Gapiński@tomekGwcst·
@tores_3 @pdjezierski akurat w takich miejsach (gdzie samochody jezdzą 90 lub wiecej) DDRy maja duzo sensu. Ale u nas buduje sie je przy osiedlowych ulicach z ograniczeniem do 40 przy samych bramach.
Polski
2
0
3
45
Piotr Jezierski
Piotr Jezierski@pdjezierski·
Ekologia po polsku. Zetnij 100 letnie drzewa przy drodze, żeby zbudować cyklistom ścieżkę rowerową. Na wsi. Wzdłuż asfaltowej drogi. Ścieżkę znikąd donikąd. Ścieżka musi być asfaltowa i prosta jak strzała i nie, nie może ominąć tych drzew z boku. Cyklista nie może użyć kierownicy
Piotr Jezierski tweet mediaPiotr Jezierski tweet media
Polski
20
5
66
3.8K